wmaraci reklam

Çalıntı İçerige Son ( Ücretsiz Süresiz Backlink )

10 Mesajlar 769 Okunma
wmaraci reklam

MCuhadar MCuhadar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)
Ücretsiz backlink kazanmayı istiyor birçok kişi fakat zararlı oldugunu bilenler kullanmıyor fakat bu yöntem zararlı degildir.
Tek yapmanı gereken TYNT.com sitesine üye olmak ve verecegi kodu sitenize eklemek oldukça faydalı bir sistem örnegin benim siteme gidin.

MCuhadar | Para Kazanma Yolları

Bir yazımı kopyalayın ve bir yere yapıştırın yazının en altına benim yazımın linki eklenecektir ve buda sınırsız ve düzenli backlink saglamış olacaktır.Üstelik sizin sitenizin kategorisini kullanan sitelerde daha çok yayınlanır.
CennetKapisi teknomakale benibenimlebirak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Kardes, sitenden örnek bi yazi kopyaladim

Borsa ile para kazanmak isteyenler ek gelir saglamak isteyenler yatırımcılar yüksek miktarda para var onu nasıl katlarım diyenler için en iyi para kazanma yoludur.Warren Buffet (dünyanın en zengin insanı) tüm parasını borsadan kazandıgını söylemiştir.Peki nedir bu borsa nasıl kazanıyorlar nasıl Warren Buffet kadar zengin olurum diyenler için ayrıntılı olarak anlattım.

Devamını Oku: Borsa İle nasıl kazanılır | MCuhadar | Para Kazanma Yolları http://www.mcuhadar.com/borsa-ile-para-kazanmak-nasil-kazanilir/#ixzz3UfQFoj1F

ve simdi "devamini oku" kismini siliyorum yani sadece:

Borsa ile para kazanmak isteyenler ek gelir saglamak isteyenler yatırımcılar yüksek miktarda para var onu nasıl katlarım diyenler için en iyi para kazanma yoludur.Warren Buffet (dünyanın en zengin insanı) tüm parasını borsadan kazandıgını söylemiştir.Peki nedir bu borsa nasıl kazanıyorlar nasıl Warren Buffet kadar zengin olurum diyenler için ayrıntılı olarak anlattım.

olarak siteme yapistiriyorum... (böyle birsey yapmiyorum var sayalim)

Yani bu kadar cahil bi kopyaci yoktur herhalde:)
Zeus

kişi bu mesajı beğendi.

Zeus Zeus Güç gizden gelir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 154 / 157
  • Ticaret 42, (%95)
Öyle diyorsun hocam fakat yazıyı alan kişi kaynak linkinide kaldıracaktır ? (:

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Kardes, sitenden örnek bi yazi kopyaladim

Devamını Oku: Borsa İle nasıl kazanılır | MCuhadar | Para Kazanma Yolları http://www.mcuhadar.com/borsa-ile-para-kazanmak-nasil-kazanilir/#ixzz3UfQFoj1F

ve simdi "devamini oku" kismini siliyorum yani:

olarak siteme yapistiriyorum...

(böyle birsey yapmiyorum var sayalim)

Yani bu kadar cahil bi kopyaci yoktur herhalde:)

içerik çalan kişi yazıyı okur ve diye copy paste yapar siz eger içerik çalan biri olsaydınız bu size tecrübe olurdu fakat içerik çalan kişi niye böyle başlıgı olan bir makaleye baksınki böyle düşürseniz begeniyi hak ediyorum degil mi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

MCuhadar adlı üyeden alıntı

içerik çalan kişi yazıyı okur ve diye copy paste yapar siz eger içerik çalan biri olsaydınız bu size tecrübe olurdu fakat içerik çalan kişi niye böyle başlıgı olan bir makaleye baksınki böyle düşürseniz begeniyi hak ediyorum degil mi.

hay Allahim yani facebook like'i falan filen anlarimda wmaraci begeni hevesini ilk defa görüyorum...

hadi gönlün olsun begeni veriyorum herkes begeni versin bu kardesimize

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)

Zeus adlı üyeden alıntı

Öyle diyorsun hocam fakat yazıyı alan (çalan) kişi onuda kaldıracaktır :))

Çalan kişi oraya dikkat etmeyecektir etse bile copyscape var onunla sitesini bulabiliyorum ve ardından : https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr&pli=1 şikayet edebilirim.Buda onun google'dan ban yemesine kadar gider.

Size şöyle diyim emre dal diye bir dal yar*** benim yazımı oldugu gibi kopyalamış geçen gün google şikayet ettim üstüne uyardım kaldır diye bugün bir baktım yazıyı şifrelemiş sadece şifreyi bilen giriyor :) ne kadar güldüm bilemezsiniz google'da index almış birde şifreliyor.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
hocam gizi link koyun o zaman örnek (.) gibi

https://www.ozgurblog.net/

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

hocam gizi link koyun o zaman örnek (.) gibi

Evet buda güzel bir seçenek yazınızdaki noktalara link eklemek.

Veya en iyisi yazınızda diger yazılarınıza link vermek

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Avusturyadan katiliyorum ve türkce bloglar'dan ziyade birde almanlardan bunu ögrenmek istemistim bi ara... Belki duymussunuzdur ama bir content'i hic bir zaman yüzde yüz koruyamassiniz! Adam kafaya taktiysa o yaziyi evire cevire kopyalayacaktir...

Sadece sikayet ede bilirsiniz ama yüzde yüz koruma yoktur... CSS dosyasida ayni onuda koruyamassiniz simdi yeni css sifreleme cikti bakalim neler olacak :)

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Avusturyadan katiliyorum ve türkce bloglar'dan ziyade birde almanlardan bunu ögrenmek istemistim bi ara... Belki duymussunuzdur ama bir content'i hic bir zaman yüzde yüz koruyamassiniz! Adam kafaya taktiysa o yaziyi evire cevire kopyalayacaktir...

Sadece sikayet ede bilirsiniz ama yüzde yüz koruma yoktur... CSS dosyasida ayni onuda koruyamassiniz simdi yeni css sifreleme cikti bakalim neler olacak :)

Çalmak isteyen çalar ona laf etmiyoruz fakat 1 link vermesi oldukça iyi olur karşılıklı kazanç olurdu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al