wmaraci reklam

www.youtube.red i satın aldım ama

89 Mesajlar 8.396 Okunma
wmaraci reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
İsimtescil sorgulama logları ile hemen regliyor domainleri. Daha önce 2-3 kez başıma geldi. İHS farklı bir domain üzerinden yönetim paneli verdiği ve faturada bu panel adı geçmediği için kullanmıyorum. Anlayacağınız bu iki firma yüzünden Türk firmalara karşı tutumum değişti. Godaddy dışında alan adı almıyorum artık.

wmaraci
reklam

lionelmessi lionelmessi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ayakkabı boyacısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

omerknet adlı üyeden alıntı

İsimtescil sorgulama logları ile hemen regliyor domainleri. Daha önce 2-3 kez başıma geldi. İHS farklı bir domain üzerinden yönetim paneli verdiği ve faturada bu panel adı geçmediği için kullanmıyorum. Anlayacağınız bu iki firma yüzünden Türk firmalara karşı tutumum değişti. Godaddy dışında alan adı almıyorum artık.

şöyle yapsak olurmu önce go dady den sorgulasak sonra hemen hızlı bı sekılde ısımtescılden satın alsak? satın aldıktan sonra elımızden alırlarmı

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

lionelmessi adlı üyeden alıntı

şöyle yapsak olurmu önce go dady den sorgulasak sonra hemen hızlı bı sekılde ısımtescılden satın alsak? satın aldıktan sonra elımızden alırlarmı

Satın aldıktan sonra alamazlar sorgulamayı en azından godaddy veya benim kullandıgım tüm uzantıları gösteren domainr üstünden yaparsınız. Ama ben yine de öyle bir firmaya para kazandıranlara karşıyım.

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)

google.net.tc ye nasıl bi site kurabilirim hocam tavsiyeniz varmı? mesela google da site sıralamalarını gösteren vs bi site olur mu sıra bulucu felan

Olabilir de, bence Google onu sana bırakmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Satın aldıktan sonra alamazlar sorgulamayı en azından godaddy veya benim kullandıgım tüm uzantıları gösteren domainr üstünden yaparsınız. Ama ben yine de öyle bir firmaya para kazandıranlara karşıyım.

ben domainin yabancı yerde olmasını ıstemıyorum o yuzden turk sıtelerınden alıyorum yabancı şirket bi yamuk yaparsa onu dava etmek zor

Ek Olarak:

KAS adlı üyeden alıntı

Olabilir de, bence Google onu sana bırakmaz.

dava açsın alsın o zamn :D en azındn davayı kaybedersem regleme ucretımı odemek zorunda

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Çalındıysa minare, kılıf dikilmekte herhalde!?...

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)

Satın aldıktan sonra alırlar. Bırak firma marka tescilini yapmış olmayı adam acunilicali.com için dava açtı, domaini aldı. Daha bunun gibi çok domain var. Hem de isim soyisim domaini marka veya şirket de değil. Sonuçta bu ülkede dolu acun ılıcalı vardır, davayı nasıl bu kazanıyor? Ayrıca com.tr vs de değil com sonuçta ama ne oldu davayı acun kazandı. Para her zaman kazanır.

http://www.wipo.int/amc/en/domains/search/text.jsp?case=D2014-1568

Ek Olarak:

ben domainin yabancı yerde olmasını ıstemıyorum o yuzden turk sıtelerınden alıyorum yabancı şirket bi yamuk yaparsa onu dava etmek zor

Ek Olarak:

dava açsın alsın o zamn :D en azındn davayı kaybedersem regleme ucretımı odemek zorunda

valla keyfin bilir, sordun söyledik, ne yapmak istiyorsan onu yap tabii

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

Ek Olarak:

siz neyden bahsediyorsunuz? Markali bir ismi kullaniyorsun adamlar donuna kadar alir haberin yok bosuna para verdin

örnek: applenews.com diye bir domain satin aldin ve apple mallarini yalan yanlis ister iyi tanit ister kötü adamlar sana dava aca bilir bu ismi kullanamazsin

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bence Sizden önce biri davranmış olabilir. Kimin aldığını kontrol edin bence ve o kişi bir mail atın nasıl aldın aklına fikir nereden geldi gibi. Ve sonra tebrik edin o zaman anlaşılır ne olduğu.

iqhaber.com

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

siz neyden bahsediyorsunuz? Markali bir ismi kullaniyorsun adamlar donuna kadar alir haberin yok bosuna para verdin

örnek: applenews.com diye bir domain satin aldin ve apple mallarini yalan yanlis ister iyi tanit ister kötü adamlar sana dava aca bilir bu ismi kullanamazsin

donuma kadar niye alsınki sadece domaini alırlar en fazla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al