wmaraci reklam

Google Seo Hakkında 2 Sorum Olacak

3 Mesajlar 473 Okunma
smmexpress

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
İlk olarak sorum bir arkadaşım teklif etti elinde 16 tane minimum 5 6 yıllık Maksimum 10 yıllık siteler varmış siteler güncel ama hit durumunu bilmiyorum birde YABANCI siteler hepsi sizce bu sitelerden footer Backlink alsam bana yararı olur mu

Bir diğer sorumda sitemi VPSye taşıdım.. 150-200 Hit arasında kasma yapıyordu basit bi hostingdi.. Sunucu değişimi demek ip değişimi demek bunun bir zararı olur mu

wmaraci
reklam

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Site kaliteli ise sıkıntı olmaz. Bu linklemeyi nofollow yapın ve hepsine bir anda link vermek yerine zamana yayarak verin.

2. sorunuza gelirsek, hayır bir zararı olmaz.

uzayperformans.com

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar,

1- O arkadaşınızla tanışmak isterim, yabancı sitelerden tanıtım yazısı alacak bir arkadaş arıyordum, iyi ki sorunuza bakmışım :) Footer link almanızı tavsiye etmem alıyorsanız tanıtım yazısı alın lakin siteniz Türkçe ise link almanıza gerek yoktur.

2- IP adresini değiştirdiğiniz için Google'da kısmen bir dalgalanma olacaktır. DNS ve IP yönlenip Google bu değişikliği fark edene kadar kısmen bir dalgalanma yaşayacaksınız ardından da sorununuz ortadan kalkacaktır.

Burada dikkat etmeniz gereken size atanacak IP adresinin geçmişini sorgulayabileceğiniz analiz araçlarıyla olacaktır.

Arkadaşınız ile görüşmek istiyorum :) PM atabilirseniz sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al