Onedio.com ziyaretçileri hakkında

20 Mesajlar 1.971 Okunma
smmexpress

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

gözünüzde büyütüyosunuz trde ilk 100e girmek 2 ayı almaz ya bi kassam bunları duman ederim benim gibi biri olsun yeterki

Lafla peynir gemisi yürümez. Buyrun :) 2 ay değil 6 ay olsun hadi tek başınıza olduğunuz için...

wmaraci
reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Adamın bir derdi yok, sitedende bahsetmemiş. Sosyal medyanın günücen bahsetmiş.

Evet bende severek geziyorum o sitede. Ve bende sürekli olarak facebook'da bir test yada bir konu görerek tıklıyorum ve konudan konuya atlıyorum. İçeriği çok çok kaliteli bence. Br yazıları binlerce defa paylaşılıyor.

Benim gözümde yazılarının binlerce paylaşılması kaliteden ötürü değil aslında. Genelde editörleri çevirmen. Al yabancı siteden çevir yaz türkçe siteye. Genel olarak kendileri pek de içerik üretmiyor açıkcası. 5-10 resim azcık da kelime tamam.
CivanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Benim gözümde yazılarının binlerce paylaşılması kaliteden ötürü değil aslında. Genelde editörleri çevirmen. Al yabancı siteden çevir yaz türkçe siteye. Genel olarak kendileri pek de içerik üretmiyor açıkcası. 5-10 resim azcık da kelime tamam.

Çeviri içerik olabilir belki ama "ankara'da karşılaşabileceğiniz 10 olay" gibi konuları nasıl çevirebilirler ki? Kendi içerikleri çok kaliteli.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
twitterdaki retwit oranı çok az değil mi? 25-30 arası. facedede ortalama 1000 beğeni. bunlara göre nasıl alıyorlar 10 milyon hiti?

wmaraci
wmaraci

natsutr natsutr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
beğeni rt vs. şart değil konular ilgi çekici bağlığı vs. iyi ayarlıolar ben bile hiç sevmem saçma bulurum ama günde en az 3 defa giriyorum meraktan haberi okumadığım bi baktığımda çok oluyo.işin kolaylığına bakarsak zeka işi bunlar adam düşünmüş şuan facebook yazabilecek milyonlarca adam var ama biri milyarder.aynısı birçok şey içinde geçerli.

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

twitterdaki retwit oranı çok az değil mi? 25-30 arası. facedede ortalama 1000 beğeni. bunlara göre nasıl alıyorlar 10 milyon hiti?

hocam aslında benim 10 binlik bi facebook sayfam var..bloğumda paylaştığım bazı içerikleri facebook sayfasında paylaşıyorum.. Gönderiye 14 beğeni geliyor ama yazıya 300 kişi tıklıyor.. Ama ben bu kadar da büyük düşünmemiştim mevzuyu

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Lafla peynir gemisi yürümez. Buyrun :) 2 ay değil 6 ay olsun hadi tek başınıza olduğunuz için...

günde 12 saat çalışıyorum çalışmamış olsaydım yapardım veya işim sadece bu olsaydı

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Onedio'nun işleyiş şekli örnek aslında. Adamlar marka isimleriyle içerik ekliyorlar, markalar da o içeriği yayıyorlar. Sonra sosyal medyada takipçisi çok olan hesaplara para verip paylaştırıyorlar diye duymuştum. 650 bin civarı twitter takipçisi olan bir hesabı aylık 5 bin tl ye kiralamışlar. Bu duyum tabii, doğruluğundan emin değilim. Ama özellikle twitter da onlarca 300-500k takipçisi olan hesaptan içerikleri paylaşılıyor düzenli.
Hani o "Ankarada sizi şaşırtacak 10 bilmem ne" ve benzeri içerikler var ya, onları da çoğu zaman ordan backlink almak ve kendi sitesine takipçi çekmek isteyen kişiler yüklüyor :) Ben de bir iki tane yükledim mesela :)
Sosyal medyanın gücüne gelince, evet, artık insanlar sosyal medyada yaşıyorlar denebilir. Ne iş yaparsanız yapın, sosyal medyayı iyi kullanan kazanıyor. Benim takipçilerimin de %90 kadarı sosyal medya.
CivanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
onedio'nun temelinde para yatıyor. Facebook'a harcadıkları parayı; emekli bi adam 1 senede kazanamıyor. Para Zibil gibi..
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Ademweb Ademweb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker ,Seo Uzmanı , Web Yazılım , Matbaa
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Son derece başarılı Bir ekibi var Bu sitenin.. Adamlar Mynet gibi 24 Saat siteleri için deli gibi calısıyorlar..
Taktir etmek lazım.. Kolay degil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al