wmaraci reklam
lidertakipci

Dmoz Kayıt Yardım

6 Mesajlar 748 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ThemeLove ThemeLove Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
imzamdaki çelik raf sitemi aşağıdaki dmoz kategorisine ekleyebilecek biri var mıdır? Makul olmak kaydıyla ücretli de olabilir.
http://www.dmoz.org/World/T%C3%BCrk%C3%A7e/Ekonomi_ve_%C4%B0%C5%9F_D%C3%BCnyas%C4%B1/T%C3%BCketici_%C3%9Cr%C3%BCn_ve_Hizmetleri/Ev_ve_Bah%C3%A7e/Raf_ve_Depolama_Sistemleri/

wmaraci
reklam

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Siz niye eklemiyorsunuz hocam :) Kimse sihirbaz değil ki, siz de yapabilirsiniz. Aşağıdaki URL'den sayfanın eklenmesini önerin, tüm bilgileri belirtilen kurallara uygun şekilde doldurun ve düzgün, yazım kurallarına uygun bir Türkçe kullanın. Açıklayıcı olsun. Hepsi bu. Sonrasında ise tek yapmanız gereken beklemek:

http://www.dmoz.org/public/suggest?cat=World/T%C3%BCrk%C3%A7e/Ekonomi_ve_%C4%B0%C5%9F_D%C3%BCnyas%C4%B1/T%C3%BCketici_%C3%9Cr%C3%BCn_ve_Hizmetleri/Ev_ve_Bah%C3%A7e/Raf_ve_Depolama_Sistemleri

mesut1515 mesut1515 www.tekparcahdizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
Google Hala dmozu algılıyormu aramalarda falan önemi varmı bayadır google güncellemeleri takip edemiyorum

• Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Ben son bir yılda iki kez denedim en son birkaç hafta oldu. Gayet dikkat ediyorum girdiğim bilgilere. Fakat sonuç alamadım. O nedenle yardım rica ettim..

wmaraci
wmaraci

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
O kategoride tek editör var ve büyük ihtimalle rakibinizdir. Veya uzun süredir ilgilenmiyordur görevi ile. Tek editörlü kategorilere editörlük başvurusu yapabilirsiniz. Kendinizi ve web deneyiminizi iyi anlatırsanız %99 editör olursunuz. Ama bu ücret teklifiniz falan görünürse işiniz imkansızlaşabilir. Sonuçta Türk editörler de sizin bizim gibi bu forumlarda bulunuyor.

• Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

erkolay adlı üyeden alıntı

O kategoride tek editör var ve büyük ihtimalle rakibinizdir. Veya uzun süredir ilgilenmiyordur görevi ile. Tek editörlü kategorilere editörlük başvurusu yapabilirsiniz. Kendinizi ve web deneyiminizi iyi anlatırsanız %99 editör olursunuz. Ama bu ücret teklifiniz falan görünürse işiniz imkansızlaşabilir. Sonuçta Türk editörler de sizin bizim gibi bu forumlarda bulunuyor.

saolasın..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al