wmaraci reklam
lidertakipci

fullprogramlarindir.com Bu site ne böyle ?

48 Mesajlar 12.265 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hackxien hackxien WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İçerik Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 50 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır takip ettiğim bir site,gerçekten wrz anlamında işinin hakkını veriyor,şu ana kadar indirdiklerimde hiçbir sıkıntı olmadı,her türlü yardımı da sağlıyorlar sağolsunlar.

wmaraci
reklam

itfm1453 itfm1453 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 20 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Cibril , 3 domaini de almış fullprogramlarindir .com .net .org da ona ait.İşini çok sağlam yapıyor.Tek kişi değil büyük bir ihtimalle.Ayrıca 15-16 yaşında olduğunu da düşünmüyorum.Arkadaşların dediği gibi en az 1 konusundan sadece günlük 15k+ hit alıyor.Tekil Hiti bence günlük 50k+ dır.hatta 70 80 lerde bile olabilir.Gün boyunca sıkı bir şekilde çalışıyor.Çoğu program sitesi bu siteden faydalanıyor.Bu site de yabancı sitelerden tabii :) Üstelik bu adamı okadar seven kişiler var ki bu adama ücretsiz olarak programlarının türkçe yamasını çıkartıp veren var,yani bayağı bi seviliyor.Ne kadar kazandığı konusuna gelirsek aylık xxxx-xxxxx arası kazanıyordur.Çok sağlam ve iyi adam.

serhanefe serhanefe www.adslook.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 5, (%100)
Nekadar kazandığını sadece reklam olan indir buttonlarından hesaplarsak, kurulum başına reklamlar 0,12 dolar veriyor Türkiye'ye...

Kendi siteme göre ortalama 1000 tekil ziyarete günlük ortalama +-70 indirme kurulum oluyor yani buda 70x0,12 = 8.4 dolar yapıyor....

Bu arkadaşa günlük ortalama 50.000 tekil ziyaretçi gelse ortalama 3500 kişi kuracak ve buda 3500x0,12 = 420$ günde yapar (Amerika ve bazı ülkelere 2 dolar veriyor)

420 dolarda şuan en az 1000 TL felan yapıyor... yani sadece bu indirme buttonlu reklamlarda ayda 30.000 TL çok rahat kazanıyor arkadaş... Premium üyelikleri saymıyorum bile

TolgaK TolgaK Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 5, (%60)
Bu siteyi biliyorum benimde örnek aldığım bir sitedir. Bu site fazla reklam koymuyor aylık kazancı 10 bin dolar olarak biliyorum. Yazı içi reklamı yazı dışı header reklamı ve indirme başına para veren upload siteleri kullanıyor. Bu şekilde para kazanıyorlar sadece bir kere bv .vc kullandığını görmüştüm o da kısa süre içerisinde kaldırdı. Senelerdir lider olan bir sitedir. Tek sıkıntısı programlar hakkında yeterli bilgi vermemesidir.
Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Bratcet Bratcet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben indireceiğim bana lazım olan bişe varsa önce bu sıteye bakarım Çünkü ne vürüs nede başka bişe denk gelmedı benım güvenimi kazandılar Sonra menzile ne sorsan hemen cevaplıyor sağolsun

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Adam işini yapıyor.Ayrıca nerden buluyor o kadar çok programı ilginç.Ben de lazım olan program varsa indiriyorum hem temiz hem reklamsız hem de sahte değil gayet başarılı bir site. Piyasayı öldürüyor diyenler de ona bakarsan facebook ve twitter da öldürdü piyasayı bu adama mı gözü diktiniz.Hem işini yapıyor hem de parasını alıyor alacak tabii ki.Sizin olsa böyle bi siteniz iş yapsanız diğerlerine yazık kapatayım mı dersiniz.Emin olun %100 nüz daha da çok istersiniz.Bence programlar konusunda takdir edilecek bir site.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

lukama lukama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 65 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Warez marez. Herkes sitesine böyle özense keşke. Hem ziyaretcilerini hem de kendisini memnun etmekte.

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
film paylaşmayaydı iyiydi :D. Sahibinin eski nickini bilen var mı Rupi olabilr mi acaba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al