wmaraci reklam
lidertakipci

20 Günlük site google de bir yerlere gelebilir mi ?

13 Mesajlar 1.769 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

avsamerkezcom avsamerkezcom www.avsamerkez.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım and grafik
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 31 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Sizce 20 günlük siteye back link almalı mıyım ? Ya 25 30. sayfada çıksa yetecek bana.

Ek Olarak:

hairmed adlı üyeden alıntı

20 günlük site Google'da elbette iyi bir pozisyona gelebilir ama bir süre sonra banlanır. Bütün emekleriniz ve harcadığınız para boşa gider.

Google'da iyi bir yere gelmenin 2 formülü var: DİSİPLİN, SABIR.

Bu ikisi olmadan uzun vadede Google'da kalıcı olmanız mümkün değil.

Müşterinize bunu anlatmaya çalışın. Kalıcı olmak istiyorsa bunun bir sabır işi olduğunu bilmeli. Bugün binlerce webmaster bu hatayı yapıyor. Hemen bir yerlere gelmek istediği için yeni siteye tonla içerik giriyor, backlink alıyor, tanıtım yazıları alıyor. Kısa sürede bir yükseliş sağlıyor ama sonunda mutlaka filtreye takılıyor ve Google'nın arka bahçesindeki çöplüğe atılıyor.

En azından 3-4 ayı gözden çıkarmak lazım.

Bu söylediklerinizi bende bir nevi müşteriye aktarıyorum. Ama müşterim bana ben daha önce site açtırdım 5 günde googlede aramaya giriyor diyor. Bende diyorum ki sizin dedikleriniz 6 7 sene önce şimdi google çok değişti pat gel git kafana göre bir şey yapamıyorsun. Spama giriyorsun ceza alıyorsun diyorum ama en ufak dinlemiyor. Bu yüzden adamdan almam gereken web site ücretini alamıyorum. Normalde seo çalışması yapma gibi bir olay yok sadece sitesini açtım paramı alamıyorum artık.

wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Anahtar kelimeye bağlı. ama muhtemelen girmesi gerekli. Google ile getir yaparak işlemleri biraz hızlandırabilirsiniz. Siteyi sağa sola ekleyin anahtar çıkışlı linkler paylaşın ne bilim bunlar gibi bir çok yol var
avsamerkezcom

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/

avsamerkezcom avsamerkezcom www.avsamerkez.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarım and grafik
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 31 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

Anahtar kelimeye bağlı. ama muhtemelen girmesi gerekli. Google ile getir yaparak işlemleri biraz hızlandırabilirsiniz. Siteyi sağa sola ekleyin anahtar çıkışlı linkler paylaşın ne bilim bunlar gibi bir çok yol var

Anahtar kelimeden 2 yıllık siteme link aldıkça gerilediğini bariz gördüm. Yeni sitede anchor text almak sağlıklı olur mu ? Sosyal ağlarda paylaşmayı düşünüyorum bende.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al