lostyazilim

Galaxy SIII Sarj sorunum!

9 Mesajlar 1.210 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Merhabalar daha önceden turkcell t50 kullanıcısıydım, sarjı yaklaşık 1 - 1,5 gün giderdi. Takas geldi sıfır orjinal kutusunda s3'le takas yaptım ( Tanıdık ) Neyse kutusunu açtım, kullanmaya başladım. Telefon 4 saatte komple pili bitiriyor emiyor resmen ( kullanımda ) kullanılmadığında ise 2 katı sürede 8 saatte beklemede bitiyor. Saçmalığın daniskası, pil yeni telefon yeni, tam bitirip tam sarj ediyorum. Sorunuma çare bulamadım.

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Kullanmadan 8 saat, kullanarak 4 saat çok da kötü bir sonuç değil. Yakın bir arkadaşım da kullanıyor onun ki bundan da az gidiyor. Zamanın amiral gemisi. Ancak telefona özgü bazı ayarları kapatabilirsiniz. Bu elle uyandırma falan.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Kullanmadan 8 saat, kullanarak 4 saat çok da kötü bir sonuç değil. Yakın bir arkadaşım da kullanıyor onun ki bundan da az gidiyor. Zamanın amiral gemisi. Ancak telefona özgü bazı ayarları kapatabilirsiniz. Bu elle uyandırma falan.

Hocam interneti uzun sürede açmıyorum, tüm uygulamaları sildim, fabrika ayarına geri çevirdim. 4 saat nedir otobüste giderken iş yerine kadar bitiyor böyle şey olur mu :) Diğer telefonun batarya özellikleri daha düşük, fakat nfs mi dersiniz gta mı dersiniz internet mi dersiniz hiç sıkıntı olmuyordu günü kurtarıyordu, bu ilk çeyreğinde pes ediyor.

Ek Olarak: Sarjdan çıkarttığım gibi %5 gitti :) hiç hayra alamet değil gibi gelmeye başladı.

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Garanti varsa durmayın.

hesap satış
wmaraci
wmaraci

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Ozi adlı üyeden alıntı

Hocam interneti uzun sürede açmıyorum, tüm uygulamaları sildim, fabrika ayarına geri çevirdim. 4 saat nedir otobüste giderken iş yerine kadar bitiyor böyle şey olur mu :) Diğer telefonun batarya özellikleri daha düşük, fakat nfs mi dersiniz gta mı dersiniz internet mi dersiniz hiç sıkıntı olmuyordu günü kurtarıyordu, bu ilk çeyreğinde pes ediyor.

Ek Olarak: Sarjdan çıkarttığım gibi %5 gitti :) hiç hayra alamet değil gibi gelmeye başladı.

Hocam ben o kadar olduğun tahmin etmedim. Garanti varsa ,arkadaş doğru söylemiş, hemen yollayın.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Garanti yok malesef uzun süredir paketli bir şekilde muhafaza edilmiş.

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Bendede Aynı Sorun Vardı Garantiye Yolladım , Sadece Sarj Aletini Degistirdiler Telefonu Full Sıfırladılar Sorun Haledaha Devam Ediyor , Tekrar Yollasam Mı Diye Dusunuyorum ama bekletiyorlar ustelik sıfırlıyorlar bunun yuzunden garantiye gondermiyorum 1 Yıl veya daha fazla garantisi var telefonun s3 Neo Hızı felan bomba ucuyor sadece sarj :(

mufuyesil mufuyesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
benimde s3 var suan ayagımın altında sarjda işten 18.00 da geldim sarjda anca %50 oldu 0 dan bıktım bende

visual basic dersleri

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Şu işlemleri yaptım en azından bir kaç saat daha uzadı sarj yarım günü kurtarmaya başladı.

Android 4.12 idi 4.3 güncellemesi yaptım, tüm uygulamaları sildim battery guru uygulaması ile destekledim, *#0228# ile bataryayı optimize ettim. Tam doldur tam boşalt işlemi yaptım. Şimdilik iyiye doğru gidiyor. Olmadı yeni bataryaya geçeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al