freelance iş ilanları

Yüksek PR'li türk toplistler dofollow çıkışlı

14 Mesajlar 7.676 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Kısa ve net yazıyorum. Seo aramasında karşınıza çıkan sitelerde dahil olmak üzere önerdiğiniz sitelerde dahil olmak üzere, bazı sektörlere ait backlink analizleri yapmış biriyim. Bunu sırf araştırma merakımdam yaptım. Google site adı bilmem ne yazarak bu işler olmuyor. Size sürekli bunun için araştırın diyorum. Yabancı ünv sitelerinin kodlarını takip edin. Başta film sonra nakliyat, sonra ukash kart, böce haşare ilaçları, halı yıkama sayamayacağım kadar sitenin linkleriyle dolu olduğunu göreceksiniz. Bunu google aramayla zaten bulamazsınız.

Forumda yazdığım her konu tecrübelerimle dahilinde sizlerle paylaşılıyor. Sonra siz bana diyorsunuz nerden biliyorsunuz. İşte burdan biliyorum. Hepsini yakından takip ettiğim için. Ama son zamanlarda nahlet olsun kim ne yaparsa yapsın diyorum.

Şunu da özellikle belirteyim seo aramasında ilk sayfada çıkıyor diye adamın her yazdığı doğru, her şeyi biliyor sanmayın. O adamın o noktaya nasıl geldiğini iyi araştırın.

Hocam bir şey iddaa ediyorsunuz. Peki bahsi geçen toplistlerin nerelerden link aldığını bize gösterecek bir link yada yöntem söyleyin. Ben araştırdım sitelerin hepsi listedeki sitelerden link almış. Aksini iddaa ediyorsanız kaynak gösterin ? Bilginizi ıspatlayın. Az önce bilkent üvi dediniz şimdi yabancı kaynaklar dediniz. Biraz daha sıkıştırsak siz anlamazsınız yabancı içerikli makalelerden, yada ingilizce almanca yada yunanca çince videolardan diyeceksiniz. Neyse hocam bir ıspat varsa buyrun atın gerçekten bilgi sahibi olalım.Sizi takdir edelim doğru şeyler söylediniz diyelim. O zaman bende derim ki bende araştırıyorum bildiğim bir şey varki söylüyorum derim.Sizin ki bununla aynı mantık.

Ek Olarak: Siz seo, ukash cart curt nakliyat vs örnek veriyorsunuz. Bu adamlar para kazanıyor. Toplistlerin backlinke ihtiyacı yok çünkü zaten adamları her gün onlarca kişi ekliyor.Zaten türk linkleri kazanıyorlar. Ne diye bahsettiğiniz yöntemi kullansın ? Bir kaç sektör incelemesi yapıyorsunuz bunuda genele bağlıyorsunuz. Neyse benimde son yorumum bu size iyi eğlenceler.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Ben boşuna konuşuyorum. Vazgeçtim hocam hepsi faydalı. Siz haklısınız. Bu siteler çok temiz siteler. Her arkadaş eklesin. Şu konuya takılıp kaldım. Yapacağım o kadar iş vardı ki. Neyse siz haklısınız.

Şunuda söyleyeyim ücretli seo programları var. Bunlarrın çok güçlü analizleri var. Bunlar yardımıyla bulabilirsiniz.

aslantesisat aslantesisat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Su kaçağı bulma
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Google artık söylediğinin tersini yapmakta backlin onların en temel kalesi iyi site iyi siteye kötü sitede kötü siteye kefil olur diyor bu doğrudur. Ama insanlar bunu sürekli suistimal ettiğinden artık bazı önlemler alması gerektiği için önemsizmiş gibi gösteriyor ve kullanıcılarada bir yol gösteriyor nasılmı? dofollow ve nofollow ile bu şekilde zararı en aza indirgiyor. Pagerank artık önemsiz ama backlink hala bir numara ve yanlış ata yönlendirmesi bundandır.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Kısa ve net yazıyorum. Seo aramasında karşınıza çıkan sitelerde dahil olmak üzere önerdiğiniz sitelerde dahil olmak üzere, bazı sektörlere ait backlink analizleri yapmış biriyim. Bunu sırf araştırma merakımdam yaptım. Google site adı bilmem ne yazarak bu işler olmuyor. Size sürekli bunun için araştırın diyorum. Yabancı ünv sitelerinin kodlarını takip edin. Başta film sonra nakliyat, sonra ukash kart, böce haşare ilaçları, halı yıkama sayamayacağım kadar sitenin linkleriyle dolu olduğunu göreceksiniz. Bunu google aramayla zaten bulamazsınız.

Forumda yazdığım her konu tecrübelerimle dahilinde sizlerle paylaşılıyor. Sonra siz bana diyorsunuz nerden biliyorsunuz. İşte burdan biliyorum. Hepsini yakından takip ettiğim için. Ama son zamanlarda nahlet olsun kim ne yaparsa yapsın diyorum.

Şunu da özellikle belirteyim seo aramasında ilk sayfada çıkıyor diye adamın her yazdığı doğru, her şeyi biliyor sanmayın. O adamın o noktaya nasıl geldiğini iyi araştırın.

hakaret eder gibi konuşmayı bırakın ben rahatsız oldum insanları küçümser şekilde konuşmak sizin haddinize değil.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al