wmaraci reklam
lidertakipci

Can sıkıntısı

8 Mesajlar 1.349 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CevdetBartu CevdetBartu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,
Arkadaşlar artık hayattan hiç zevk alamıyorum. Lise son senem ve test çözmekden kafam allak bullak oldu. Boş zamanlarımda arkadaşlarla eğleniyorum ve akşamları da PC de wmaraci.com da zaman geçiriyorum. Fakat çok sıkıcı geliyor. Ne yapsam eğlenemiyorum. Yanımdakileri eğlendirebiliyorum fakat ben eğlenemiyorum. Kişisel blog açıp, orada aklıma geleni yazmayı düşünüyorum. Hiç yokdan sıkıntımı orada paylaşabilirim ve zaman geçiririm diye düşünüyorum, eğlenceği olacağından.

Sizin sıkıntıya bir çözümünüz var ise lütfen belirtin.

wmaraci
reklam

ozzy5a ozzy5a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Web Kodlama
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
bu sıkındı değil amaçsızlık. Sınavı kazanmak gibi bir amacım var deme o bir amaç değil araçtır. Öncelikle bunu kafana yazmanı tavsiye ederim. Onun dışında bilgisayarda kesinlikle bir hobi değildir. Bir amaçta değildir yani seni eğlendirmez. Oda bir yerde araçtır. Kafanı dağıtmak istiyorsan kendine bir hobi edin. Kitap okumak, sinema falan gibi önceden yaptıkların değil daha önce yapmadığın işler yapabilirsin. Mesela bilgisayarını modifiye et ama öyle hazı işlerle değil kendin yap, uğraş. Kafan dağalır eğlenirsinde.
CevdetBartu

kişi bu mesajı beğendi.

guncelmistik guncelmistik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 44 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Sinemaya gitmeni öneririm. Kesinlikle işe yarıyor, benimde liseye gelmeden böyle olmuştu, hep test hep test. Arkadaşımla beraber gittik, devamını da getirdim hani. Çok da iyiydi. Bu bir seçenek olabilir, halı saha maçı da yapabilirsin, basketbol seviyorsan basketbol. ozzy5a'nın dediklerine katılıyorum bu arada.
CevdetBartu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Hafta da bir kez sinemaya gidiyorum zaten. Belki de en hoşuma giden, film izlemek oluyor kız arkadaşımla. Kendim PC modifiye edersem, içerde PC kalmaz. Başka önerisi olan ?
guncelmistik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
Biraz reklam olacak ama yalnız değilsin : http://onuroktem.com.tr/rutin-isler kişisel blogumda ben yazdım . Çözüm bulabildim mi ? Hayır ama geçici çözümler dolu var . Misal çok eğlenmek istiyorsam gidiyorum internet kafeye arkadaşlarla giriyoruz cs ye landan kapışıyoruz her zaman olmuyor tabi bu çok sıkılrsak eğer...
CevdetBartu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
@Onur
Bunları da yapıyorum fakat, sarmıyor. CS,PES, Sinema, İddia. Sahil de mangal. Bowling. Zevk alamıyorum.

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

fullfilmizlex adlı üyeden alıntı

@Onur
Bunları da yapıyorum fakat, sarmıyor. CS,PES, Sinema, İddia. Sahil de mangal. Bowling. Zevk alamıyorum.

Ee işte sorun bu her istedini yapabiliyorsun . Her istediğini yapmak yaramaz ben PSP almak için nasıl yalvardım aldım elimden düşmeyecek duruma geldi .

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 104 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam mesela suan okuldan cıktım, yurda dogru gıdıcem. Cepten gırıyorum. Ve yatsam sıkıntıdan olecem. Uyumasam para harcayacam fakat yıne sıkılcam.

Ek Olarak:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al