wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal ağ hesaplarının Google'da ki durumları

13 Mesajlar 1.363 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

idm27 idm27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 50 / 66
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar, siteme bağlı sosyal ağ hesaplarım/sayfalarım ( facebook, twitter, instagram, google+, tumblr) Vb. sitemden daha fazla içerik barındırıyor ve hemen hemen % 95 oranında özgün paylaşımlarda bulunuyorum, her paylaşımımda mutlaka özgün bilgiler yer alıyor, sosyal ağlar sayfalarımda yaptıpım her paylaşıma mutlaka #etiket şeklinde etiketler giriyorum. Ve ortalama 1000 paylaşımda bulundum, bunların 950 kadarı özgün, yazı, resim ve videolardasn oluşuyor. Anahtar kelimem olan "Gaziantep" google'da aranınca bu sosyal ağ hesaplarımın 1. sırada çıkması gerekmez mi? Çünkü sürekli güncelliyorum ve anahtar kelimelerde ilk sıralarda çıkan sitelerden daha fazla özgünlük içeriyor. Yoksa Google websitelerine hep daha mı öncelik tanıyor anlamış değilim.

wmaraci
reklam

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Koskaca bir il isminde ilk cıkmak kolat mı? Belediye cikar ilk

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 50 / 66
  • Ticaret 6, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Koskaca bir il isminde ilk cıkmak kolat mı? Belediye cikar ilk

Tamam da sen benim ne dediğimi anlamadın. Benim asıl sormak istediğim Google sosyal ağ sayfaları ile normal bir websitesini aynı kefede mi tutuyor yoksa, bir sosyal ağ sayfası ne kadar etkileşimli bir sayfa olursa olsun Google websitesi formatında olan bir sayfayı mı öne alıyor. Ayrıca emin ol belediyenin sitesi benim bir sosyal ağ sayfam kadar aktif değildir ve özgün içerik barındırmıyor.

http://gaziantepfan.tumblr.com şuna bak mesela. İçinde tam 1000 tane özgün paylaşım var.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
patron google olarak düşünün. Bir firmada 1000 gündür çalışan mı daha öndedir yoksa 500 gündür var olan müdür mü.
Cebinizde 10 adet 10 kuruş olacağına 1 adet 1tl olsun daha iyi.
uzun lafın kısası diğer siteler daha prestijli olduğu için onlar daha ön planda olması normaldir

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 50 / 66
  • Ticaret 6, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

patron google olarak düşünün. Bir firmada 1000 gündür çalışan mı daha öndedir yoksa 500 gündür var olan müdür mü.
Cebinizde 10 adet 10 kuruş olacağına 1 adet 1tl olsun daha iyi.
uzun lafın kısası diğer siteler daha prestijli olduğu için onlar daha ön planda olması normaldir

Tumblr belediyenin sitesinden daha prestijli değil mi yani :)

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadasın sorusunu anlaşılmadı galiba. Facebook sayfamız var mesela. Bu sayfa google aramalarında nasıl öne cıkar veya cıkar mı diyor. örnek :
https://www.google.com.tr/search?q=diyerbak%C4%B1r+hacamat&ie=utf-8&oe=utf-8&client=ubuntu&channel=fs&gfe_rd=cr&ei=f6ohVbOCNKSz8wf7gYGQDg&gws_rd=ssl#channel=fs&q=diyarbak%C4%B1r+hacamat&spell=1

bakın ilk site benim arkadasımın 2.sırada facebook var 3.sıra yine benim arkadasın. Neden bu facebook bu sekilde 2.sırada ve neden facebook o sayfayı cıkarıyor. Mevzu bu
idm27

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 50 / 66
  • Ticaret 6, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Arkadasın sorusunu anlaşılmadı galiba. Facebook sayfamız var mesela. Bu sayfa google aramalarında nasıl öne cıkar veya cıkar mı diyor. örnek :
https://www.google.com.tr/search?q=diyerbak%C4%B1r+hacamat&ie=utf-8&oe=utf-8&client=ubuntu&channel=fs&gfe_rd=cr&ei=f6ohVbOCNKSz8wf7gYGQDg&gws_rd=ssl#channel=fs&q=diyarbak%C4%B1r+hacamat&spell=1

bakın ilk site benim arkadasımın 2.sırada facebook var 3.sıra yine benim arkadasın. Neden bu facebook bu sekilde 2.sırada ve neden facebook o sayfayı cıkarıyor. Mevzu bu

Aynen bunu kastetmiştim, bir sosyal ağ sayfasının normal bir websitesinden aynı kelimede öne çıkması için gerekli kriter nedir? Veya böyle kriterler var mıdır?

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

idm27 adlı üyeden alıntı

Aynen bunu kastetmiştim, bir sosyal ağ sayfasının normal bir websitesinden aynı kelimede öne çıkması için gerekli kriter nedir? Veya böyle kriterler var mıdır?

bunu o siteleri yaparken çok arastırdık ama bulamadık. o facebook sayfasının degeri ne ki önde çıkıyor yani. bi sürü aynı içerikli daha çok takipçili ve etkileşimli sayfa varken neden o cıkıyor. bi de yani nasıl sosyal paylaşım sitesinin sayfası google aramasında cıkıyor.

Biz bulamadık çok da merak etmedik :)

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam ozgunluk ile ne alaka google yararlı olana bakıyor. Sonu bel.tr olan siteyle seni aynı mı degerlendircek? Veya wikipedia ile bazı seylee onceligi vardır. facebookta herkes yazabıldıgı ıcın o kadar onemsenmiyor

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Benim anladığım belediye,şehir farketmez.Aranan kelimeye bakar.Aranan kelime sende popülerse hep öndesindir.

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al