wmaraci reklam

Kolay bir Şekilde İnstagram dan Para Kazanabilirsiniz.

15 Mesajlar 2.071 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mcemozen mcemozen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci, e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Ayrıca bu başlığı açana kadar şuraya ücretli web site yaptırtmak için başlık açsaydınız ya.
http://www.saganakaksesuar.com/ da sepete ürün atıyorum sepet bozuk açılmıyor. Ta en tepeden sepetime tıklamam gerekiyor.

Şu anda siteden satıs yapmıyoruz zaten instagramdayız sadece simdilik dursun diye acılmıs bir site. Yüzde sistemi ile hiç uğrasmıyoruz her ürünün kendine ve karına göre belli bir komisyonu var. Kendi malımı satarım diyorsunuz ama onun icin tüm zamanınızı bu işe ayırmanız, kargolarla, faturalarla uğrasmanız gerekecek.

Ek Olarak:

ozgurinceist adlı üyeden alıntı

yahu dostum bende biliyorum evet çok para kazananlar var ama o sen değilsin. yani en azından profesyonel olmadığın da belli. https://twitter.com/saganakaksesuar

Para kazanmak icin profesyonel olmaya gerek yok bence. Ne yapıp ne satıcagınızı bilmenizde bitiyor asıl mesele. Dedigim gibi inanmayanlara kanıtlarımı sunabilirim. Eğer sizde ilgilenmiyorsanız bakar geçer gidersiniz. Bizim burda kimseyi kandırmak gibi bir amacımız zaten yok olamaz da.

Ek Olarak:

org adlı üyeden alıntı

valla ben üyelik tarihine bakınca enayi arıyo diye direk düşünmüştümde twitteri görünce eğer öyle bi enayi varsa harbi bu ülkeyi terkedesim geliyor

twitter hesaplarıma değilde instagram hesaplarıma bakabilirsiniz. Ve asla enayi arama gibi bir niyetimiz de yok üstüne basa basa söylüyorum bu işten bizim malımızı satarak cok iyi para kazanan kişileride gösterebilirim. buzdağının görünen yüzüne degilde üste cıkıp biraz arkaya bakmak isterseniz görebilirsiniz. :) Dediğim gibi ilgilenmeyen arkadasların yorum yapmasına gerek yok

wmaraci
reklam

ozgurinceist ozgurinceist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnsan Kaynakları Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** İ**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 12 / 54
  • Ticaret 12, (%100)

mcemozen adlı üyeden alıntı

Para kazanmak icin profesyonel olmaya gerek yok bence. Ne yapıp ne satıcagınızı bilmenizde bitiyor asıl mesele. Dedigim gibi inanmayanlara kanıtlarımı sunabilirim. Eğer sizde ilgilenmiyorsanız bakar geçer gidersiniz. Bizim burda kimseyi kandırmak gibi bir amacımız zaten yok olamaz da.

bak ya hala devam ediyor. dostum ben sana birilerini kandırıyorsun falan demiyorum. konu başlığın ve içeriğin abartılı. 5-10 bin tl kazanan pazarlamacılarım var diyosun. Evet mümkün o parayı kazandıranlar vardır ama sen bu işte o kadar profesyonel değilsin bu apaçık ortada. hee umarım kazanırsın Allah 100 katını versin. ama bari bu işlerin nasıl işlediğini bilen insanların olduğu bi forum da bu kadar abartılı ve basitmiş gibi konuşma. hayırlı işler sana.
halilozcevik

kişi bu mesajı beğendi.

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
çinden 5 tl ye getirdiği ürünleri 30 40 tl ye satarsa bu komisyonları verir ama 1 ay satış yaptık diyelim paramızı vereceğiniz ne malum ? Forumda 4 mesajınız var daha bugün üye olmuşsunuz kurumsal hiç bir bilgi yokken insanlar neden size güvensin

www.kadinsalyasam.com

mcemozen mcemozen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci, e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

halilozcevik adlı üyeden alıntı

çinden 5 tl ye getirdiği ürünleri 30 40 tl ye satarsa bu komisyonları verir ama 1 ay satış yaptık diyelim paramızı vereceğiniz ne malum ? Forumda 4 mesajınız var daha bugün üye olmuşsunuz kurumsal hiç bir bilgi yokken insanlar neden size güvensin

Beraber çaıstıgımız takdirde kurumsal hertürlü bilgi verilir zaten. İsteyene ofisimizde cay bile ısmarlarız sorun yok.

Ek Olarak:

ozgurinceist adlı üyeden alıntı

bak ya hala devam ediyor. dostum ben sana birilerini kandırıyorsun falan demiyorum. konu başlığın ve içeriğin abartılı. 5-10 bin tl kazanan pazarlamacılarım var diyosun. Evet mümkün o parayı kazandıranlar vardır ama sen bu işte o kadar profesyonel değilsin bu apaçık ortada. hee umarım kazanırsın Allah 100 katını versin. ama bari bu işlerin nasıl işlediğini bilen insanların olduğu bi forum da bu kadar abartılı ve basitmiş gibi konuşma. hayırlı işler sana.

Ben kendi fikrimi yazdım oraya dediğim gibi insalar ne sartlar altında asgari ücret ile calısırken bu işten bu sekilde para kazanmak bence üstünü cizerek söylüyorum ' bence ' gayet basit.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

avsa1 avsa1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek avşa adası
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
forum Tereci dolu :D bol şanslar

http://www.avsa1.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al