wmaraci reklam
lidertakipci

Flash Oyun ve Film Sitesi İçin İdeal Hosting?

4 Mesajlar 861 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sLymNs sLymNs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-Ticaret Yazılım Destek
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Wordpress tabanlı Flash oyun ve film sitesi için ideal hosting nasıl olmalıdır. Film sitesi için illa VPS mi gereklidir yoksa sınırsız paket hostingler yeterli midir? Aynı şekilde flash oyunlar için de soruyorum. Teşekkürler.

Kişisel Web Sayfam;

suleymanustundag.com
wmaraci
reklam

erenarsel erenarsel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Koordinatörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 28 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
Bence VPS sitenin çok çok hit aldıktan sonra tüm sitelerde yapılması gereken bir olay gibi... Şuan mevcut film sitem için OzMoviev4 kullanıyorum. Siteyi ilk açtığımda hostingim natroydu. Ama temanın içinde gelen botu, hostingden kaynaklı yaşanan problemler nedeniyle sitemi guzel.net.tr'nin sınırsız avrupa lokasyonu hostingine taşıdım. Şuana kadar hiç problemle karşılaşmadım. Gerçi site daha 3 aylık ama kullandığın eklentilerin çalışması içinde hosting önemliymiş onu öğrendim ... :)

...

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
Türk hostinge vereceğin parayı yabancı vps ye ver hem siten kafadan hızlı olur hemde sonrada vps geçerken hosta verdiğin para boşa gitmemiş olur.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Hosting'de illaki CPU aşımı olacaktır, tabii ki bu kullanılan donanım, trafik ve hitiniz ile alakalı. Eğer optimizasyonu iyi yapılmış bir tema kullanıyorsanız normalin iki katına da çıkabilirsiniz. Şahsen ben henüz Türk yapımı Tema almadım. Genellikle Theme Forest'ten alırım. Ayrıca çanağı kırık, kopya temaları bile şişirip, 150 ve üstü fiyatlardan satanları da gördüm. Neyse konuyu saptırmadan, kısaca VPS de Hosting'de yeter sana eğer sitenin trafiği düşük ise. Ama diğer arkadaşların dediğine kısmen katılmıyorum. Hosting demek web sitenizin dosyalarını barındırdığınız yer demek. Yani yine bir VPS ya da VDS olamaz tabii ki.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al