Google Adsense Yardım

8 Mesajlar 795 Okunma
smmexpress

sefaktk sefaktk Bir Umuttur Yaşamak ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programcılık
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 2. sefer Google Adsense'ye başvuru yaptım olar bana böyle bir mail gönderdi teklif haklarıyla ilgili birşey ama anlamadım fazla benim site ne sitesi diye sorarsanız film sitesi.

Buda Mail'de Yazanlar.

AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Telif hakkıyla korunan materyal: Web sitenizde, telif hakkıyla korunan materyal bulunduğunu tespit ettik. Program politikalarımızda belirtildiği gibi, AdSense yayıncıları, ilgili içeriği görüntülemek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkları sürece, telif hakkı yasasıyla korunan içerik barındıran web sayfalarında Google reklamları yayınlayamaz.

Bu kapsam; bunlarla sınırlı olmamak üzere, telif hakkı içeren materyalleri görüntüleyen siteleri, telif hakkı içeren dosyaları barındıran siteleri, telif hakkı içeren materyalleri barındıran sitelere trafik yönlendiren bağlantılar sunan siteleri ve materyalin açıkça korsan yayın olduğunu ortaya koyan warez sitelerini içerir.

Ayrıca, korsanlık veya program kırmayla ilgili içeriğin bulunduğu web sitelerini de kabul etmeyiz. Bu kapsam; yazılımlara, sunuculara veya web sitelerine yasal olmayan yollarla erişme veya müdahale etmeye yönelik talimatlar veya ekipman sağlayan siteleri ve de çok oyunculu oyunlarla ilgili hile sağlayan veya kullanıcıların çevrimiçi oyun topluluklarının şartlarını ve koşullarını ihlal etmelerine olanak sağlayan siteleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu politika hakkında daha fazla bilgiyi bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

Eğer Bu Google Adsense'den Reklam alamazsam önere bileceğiniz Başka Güvenilir reklam Sitesi Varmı

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Film sitesi için mi başvurdunuz ? Film izleme yani ?

• Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Evet BiCaps Sahibiyle konuştum Oda Orda alıyormuş

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

sefaktk adlı üyeden alıntı

Evet BiCaps Sahibiyle konuştum Oda Orda alıyormuş

Hocam adsense film izleme sitelerine reklam vermiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ozaman Bildiğin Güvenilir Bir Site Varmı Benim Reklam Alabileceğim

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Adcash, popads tavsiye ederim.

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

sefaktk adlı üyeden alıntı

Ozaman Bildiğin Güvenilir Bir Site Varmı Benim Reklam Alabileceğim

adsensenin alternatifleri yok ama onun alt katı bir sürü var bana göre hepsi çöp hitin iyiyse özel reklam al

• Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İkisinden Birisi Hocam Hangisi Olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al