wmaraci reklam
lidertakipci

600+ Hit İçin

19 Mesajlar 1.530 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)
Siten kaç aylık? Siten kime hitap ediyor? ve yeterince hit potanisyeline ulaştı mı yoksa önü daha açık mı gibi sorularla reklam alım politikanı belirleyebilirsin. pop-up reklam alabilirsin reklam firmalarından fakat şu an için gelişim sayısı düzeyinde olan hitlerin hepten sitenden uzaklaşabilir, zira pop-up sevilmeyen bir olay. eğer illa ki kazanç düşünüyorsan elden al kullanıcıları pek etkilemesin derim, fazla bir getirisi olmasa da host vs. karşılamış olur. iyi çalışmalar

wmaraci
reklam

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

runnerrunner adlı üyeden alıntı

Siten kaç aylık? Siten kime hitap ediyor? ve yeterince hit potanisyeline ulaştı mı yoksa önü daha açık mı gibi sorularla reklam alım politikanı belirleyebilirsin. pop-up reklam alabilirsin reklam firmalarından fakat şu an için gelişim sayısı düzeyinde olan hitlerin hepten sitenden uzaklaşabilir, zira pop-up sevilmeyen bir olay. eğer illa ki kazanç düşünüyorsan elden al kullanıcıları pek etkilemesin derim, fazla bir getirisi olmasa da host vs. karşılamış olur. iyi çalışmalar

İkidir popupdan bahsediliyor ama güvenilir ödeme yapan bir firma varsa yazarmısınız._?

www.antiksirlar.com

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)

kappadox adlı üyeden alıntı

İkidir popupdan bahsediliyor ama güvenilir ödeme yapan bir firma varsa yazarmısınız._?

ben pop-up reklam tarzını benimsemediğim ve kullanmadığım için 1.kişi olarak net bir şey söylersem yanıltmış olabilirim. forumdan pop-up tarzda verilen reklamlardan alabilirsiniz veya firma olarak güzel bir araştırmadan sonra (tavsiyelere baktıktan sonra karar verebilirsiniz) reklam alabilirsiniz

Khan S Khan S Okan Caliskan Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

runnerrunner adlı üyeden alıntı

Şuan biraz daha zamana yayıp daha iyi bir hale gelmesini beklemek sanırım. Bu arada Film/Dizi hocam

wmaraci
wmaraci

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
Adcash gibi saçma reklam servislerini kullanmayın direk adsenseye yönelin site legal içerikli değil ise popup reklam alınız.
Bir saat önce adcashin ne şekilde bir ödeme anlayışı olduğunu görmek ardına bir sitemize reklam koyduk.Bir saatte 60 tık aldı ancak geliri buyrun siz kendiniz görün.

http://prntscr.com/6ul773

• Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam bilgi için teşekkür ederim. Fakat adsense başvuru yaptık onay alamadık sanırım script'ten dolayı galiba. Çıkmaza girdim gerçekten maddi olarakta bi yerden başlamam gerek sıkışık olduğum için ne yapacağım tam bilemiyorum bu reklam konusunu.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

Uykunn42 adlı üyeden alıntı

Tabiki de adsense derim. Hitler google'dan mı?

Adsense film sitesine reklam vermez. Hatta siteyi kapattırmaya kadar gidebilir. Film dizi siteleri hernekadar paylaşım vs sitesi olsada legal yani yasal sayılmaz ve hiçbir şekilde bir reklam anlaşması yapmaz.

Ek Olarak:

Khan S adlı üyeden alıntı

Hocam bilgi için teşekkür ederim. Fakat adsense başvuru yaptık onay alamadık sanırım script'ten dolayı galiba. Çıkmaza girdim gerçekten maddi olarakta bi yerden başlamam gerek sıkışık olduğum için ne yapacağım tam bilemiyorum bu reklam konusunu.

Adsenseye sakın bir daha başvuru yapma. Sana adsense diyen arkadaşın cevabına yazdım ama sanada yazayım adsense dizi film sitelerine kesinlikle illegal içerik kategorisinden dolayı reklam vermez, siteni kapattırabilirler. Dikkat et adsenseyi UNUT.

https://biyokimlik.com

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
600 hit pop up için çok az.pop up kullandım ben.hitin düşük olunca ki 600 de çok değildir,kazancın şu şekilde olur 0,00678 gibi bir şey.bu günlük tabi.pop up tan rahatsız olan sitene de gelmezse gitti bitti.ben sana bir film izleyicisi olarak yazaym.popup ve artı18 reklam olan bir siteye girmemle çıkmam bir olur.linkini not ederim google da birinci çıksa da girmem artk.sana tavsiyem zanox gibi satış ortaklığı sitelerini kullanman.zor olur tabi ama sen de sonuçta film sitesisin.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

• Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkür ederim gerçekten. Çok açıklayıcı ve bilgili olmuş iyi geceler diliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al