wmaraci reklam

Panel 'özelleştir' hatası

3 Mesajlar 461 Okunma
smmexpress

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar wordpress'de panlede görünüm>özelleştir yapınca direk hata veriyor ve aşağıdaki sayfa açılıyor.

Hostla alakalı bir durum olmadığı söylendi ki sunucuyu da değiştirdik. Hala aynı sorun devam etmekte. Hayatımda ilk defa böyle saçma bir durumla karşı karşıya kaldım. orjinal wp temasında da aynı hatayı veriyor.

Yardımcı olabilir misiniz? Net fikriniz olmasa bile en azından fikir alışverişi yapalım, internette cevabını bulamadım.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress dosyalarında bozulma olabilirmi? Orjinal temada da aynı hatayı aldığını söylemişsin.
Wp-content dosyası haricindeki diğer dosyaları yeniden yüklemeyi dene özelliklede wp-admin ve wp-includes klasörlerini. Ayrıcada hatanın bulunduğu dosyanın ilgili satırından bir ekran görütüsü eklermisin.

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam hostla alakalı şuan bir sorun çıktı. Bilgileri görüntüleyemiyorum. Sorun halledeyim dediklerinizi yapıp satırın görüntüsünü yükleyeceğim.

Ek Olarak: Wordpress'i silip tekrar yükledim. Büyük ihtimal dosyaları ftp'ye atarken aktarılamayan dosya oluşmuş. Şuan sorun kalmadı.

www.stratejiksozluk.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al