wmaraci reklam
lidertakipci

Google Güncellemesi hk.

4 Mesajlar 795 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)
Arkadaşlar bu google güncellemesinde mobil uyumlu site olması gerekiyor.Ben de bu akşam bir mobil tema edindim ve siteme uyguladım.Güncelleme için yeterli midir? Sitem zaten özgün ve güncel.

wmaraci
reklam

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)
Sitenizin mobil uyumlu olması elbette + puan kazandıracaktır zaten özgün ve güncel olduğunu söylüyorsunuz. Güncellemede geride veya orta sıralardaysanız ön sıralara yerleşme ihtimaliniz yüksek ama Google güncellemelerini böylesine bir sitede dalga etkisini yapacağını pek sanmıyorum. Güncellemeler daha çok kalitesiz, spam linkleri engellemek için o tarz siteleri geri planda bırakmak üzerine. Çalışmalarınıza kullanıcılarınızı memnun edecek şekilde devam ederseniz, daha iyi yerlere geleceksiniz. İyi çalışmalar :rolleyes:
webajani

kişi bu mesajı beğendi.

webajani webajani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 35 / 32
  • Ticaret 20, (%95)

runnerrunner adlı üyeden alıntı

Sitenizin mobil uyumlu olması elbette + puan kazandıracaktır zaten özgün ve güncel olduğunu söylüyorsunuz. Güncellemede geride veya orta sıralardaysanız ön sıralara yerleşme ihtimaliniz yüksek ama Google güncellemelerini böylesine bir sitede dalga etkisini yapacağını pek sanmıyorum. Güncellemeler daha çok kalitesiz, spam linkleri engellemek için o tarz siteleri geri planda bırakmak üzerine. Çalışmalarınıza kullanıcılarınızı memnun edecek şekilde devam ederseniz, daha iyi yerlere geleceksiniz. İyi çalışmalar :rolleyes:

Görüşleriniz için teşekkürler :)

alkanozgen alkanozgen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Şunlar büyük etkilenecek ADAM sadece baclink almış mobil falan sallamamış bide kategoriye baclink alıyor kategoriyi güncellemiyor bide Mobilde sıralama değişecek mobil uyumlulara öncelik verilecek . http://mozcast.com/ dalgalanmaları göre bilirsiniz zaten ara ara oluyorda işte 21 Nisan dev dalgalanma olacak büyük dğeişim yapacak diyorlar.

http://www.saksidunyasi.net/
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al