freelance iş ilanları

Türkiyenin 1 Numaralı Satış Ortaklığı Ağı

8 Mesajlar 1.701 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

carnivore0 carnivore0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar size Türkiye'nin 1 numaralı satış ortaklığı ağı olan aynı zamanda Musa Erdoğmuş tarafından kurulan satış ortaklığı ağı XTicareti tanıtmak istiyorum.

XTicaret içerisinde daha çok Dijital ürünlerin bulunduğu komisyonları %50 ila %75 arasında değişen satış ortaklığı ağıdır. Her gün daha büyümekte ve bünyesine yeni ürünler de katmaktadır. Türkiye'nin 1 numarası diyoruz çünkü buradan elde edeceğiniz sadece ürünlerin satış ortaklığı değil. Aynı zamanda eğitimler de alacaksınız. Ağa ilk olarak kayıt olduğunuzda Academy kısmında videolar sayesinde satış ortaklığı ile ilgili bilgi alabileceksiniz aynı zamanda haftada 1(yakın zamanda haftada 2'ye çıkacak) Musa Bey tarafından yapılan Webinar canlı videolu anlatım sayesinde hem satış ortaklığı ile ilgili tüyolar alacak, hem de XTicaret kullanımı hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Ve bu haftalık eğitimler için ekstra bir ücret vesaire ödemeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken XTicaret ağına üye olmak.

XTicarek Ağı 25TL'lik bir ücrete tabi bunun nedeni ise biz satış ortaklarını korumak. Şöyle ki sizin tanıtımınızı yaptığını bir ürünü almayı düşünen kişi sizin yönlendirmeniz yerine ağa kayıt olup kendisi alabilir ve komisyonu da ona kalmış olurdu ama bu ücret sayesinde bu durum büyük ölçüde engellenmiş oluyor. Ayrıca 25TL'lik bu ücreti ürüne göre XTicarette tek satış yaparak geri kazanabilirsiniz yani kısa sürede aldığınız paranın kat kat fazlasını kazanacaksınız. Şöyle ki son Webinar dersinde yeni bir arkadaş haftada 450TL'yi çıkardığını söylemişti. Tabi ki bunu kazanmak için belli bir efor sarfetmeniz gerekiyor. Sizde aşağıda verdiğim linkten sayfaya ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

İlk kayıt ücretsizdir fakat sadece ürünleri görebilirsiniz ve mail adresinize kısa bir eğitim kitabı gönderilir ayrıca haftalık Webinarlara katılabilirsiniz. Fakat satış ortaklığı yapabilmek için 25TL'lik standart üyelik bedelini ödemeniz gerekmektedir.

XTicaret sistemi %100 güvenlidir. Ödemeleri ayda 2 defa yapar(5-6-7 ve 18-19-20sinde) Ödemelerinizi banka hesabınıza, paypay ve neteller hesaplarınıza da çekebilirsiniz.

XTicaret Ağına kayıt olmak için Tıklayın

49 Tl değerindeki Eğitim Kitabına Ücretsiz sahip olmak için Tıklayın

Xticaret Referanssız: http://xticaret.com
Ayrıca En kazançlı Yol adlı blogu takip ederek de internetten kazanç hakkında bilgi alabilirsiniz. 2013 yılından beri internetten kazanç ile ilgileniyorum ve blogumda size kendi deneyimlerimlerimden çıkardıklarımı yazmaya çalışıyorum.

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Girişimcileri severim.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Güvenilirlik ve ulasılabilirlik konularına netlik getirmeniz gerekiyor.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Güvenilirlik ve ulasılabilirlik konularına netlik getirmeniz gerekiyor.

%100 güvenilirdir. Türkiyenin en iyisi diye boşuna demiyorum :D Ödemenizi banka hesabınıza havale, paypal ve neteller hesaplarınıza alabiliyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgiyi blog yazımda yazdım. Okumak için tıklayın.

wmaraci
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Blog yazinizin devami burada :
Xticaret ödemelerini ayda 2 dönem yapmaktadır. İlk ödeme dönemi ayın 5-6-7'sinde ve 2. dönem ödemeleri 18-19-20'sinde yapılmaktadır. Kazançlarınız bir sonraki ayın ilk ödeme döneminde ödenir. Yani 1i ile 17si arasındaki kazançlarınız sonraki ayın ilk ödeme döneminde, 18'i ile 31'i arasındaki kazançlarınız sonraki ayın 2. ödeme döneminde ödenir. Bunun nedeni ise ürün iadesinin söz konusu olabilmesidir.

Ödeme alt limiti 50TL'dir ki bu rakama yüksek komisyon oranları sayesinde 1-2 satış ile ulaşabilirsiniz.Paranızı Banka hesabınıza, Paypal Hesabınıza ve ya Neteller Hesabınıza çekebilirsiniz. Ödemeniz yapılırken vergi ödemesi kazancınızdan düşülür ve sizin adınıza yapılır. Bu hem satış ortaklarından hem de ürün üreticisi/sahibinden kesinti olarak alınır(Ürün sahibinden %17, satış ortağından %10 kesinti yapılır.)

Kimdir, hangi sirkettir, iletisim bilgileri nedir bu tarz bilgileri tanitimdan ziyade bilgi vermek amaciyla eklerseniz daha iyi olur.

Ayrica yazinin tamamini eklemeniz gerekiyor forum kurallari gereği.
Bir ilave daha; referans linkini kisaltma olmadan acik adres olarak referansli ve referanssiz olarak eklemelisiniz.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Blog yazinizin devami burada :

Kimdir, hangi sirkettir, iletisim bilgileri nedir bu tarz bilgileri tanitimdan ziyade bilgi vermek amaciyla eklerseniz daha iyi olur.

Ayrica yazinin tamamini eklemeniz gerekiyor forum kurallari gereği.
Bir ilave daha; referans linkini kisaltma olmadan acik adres olarak referansli ve referanssiz olarak eklemelisiniz.

Anlıyorum. Burada amacım kendi kullandığım bir sistemin tanıtımını yapmak ve yönlendirmek. XTicaret hakkında geniş bilgi ve iletişim adresleri zaten kendi sitelerinden ulaşmak mümkün. Diğer yandan 49TL'lik kitaba ücretsiz elde etmek için referanssız bir linki mevcut değildir ama XTicaretin kendi sitesine olan linki koyarım.

Son olarak burada yazdığım yazı Blogumdakinden koyala yapıştır değil. Farklı/Özgün bir yazı, daha özet olarak anlatılıyor. Blogumun linkini satış ortaklığı ile ilgili farklı bilgi ve tüyolar almak için kullanabilecekleri için

sacon sacon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
BEN KULLANDIM BU SİSTEMİ hiç de memnun kalmadım.

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

sacon adlı üyeden alıntı

BEN KULLANDIM BU SİSTEMİ hiç de memnun kalmadım.

İlginç.. Tam olarak neyinden memnun kalmadınız?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al