wmaraci reklam
lidertakipci

"Bugün Ne İzlesem" Uygulaması Yayında !

7 Mesajlar 1.442 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cumak27 cumak27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 87 / 87
  • Ticaret 19, (%95)

Ne izleyeceğine karar veremiyorsan "Bugün Ne İzlesem" senin ve senin gibilerin film izlemek istediğinde kolayca film bulmanızı sağlamak amacıyla tasarlandı.
Bugün ne izleyeceğine karar vermene yardımcı olmamızın yanı sıra "Vizyondakiler" kısmından da vizyondaki filmleri görebilir ve film hakkında ve seanslar için detaylı bilgilere ulaşabilirsin.
"Pek Yakında" kısmında ise vizyona girecek filmleri görebilir ve ileride sinemaya gitmek için film seçebilir ve gelecek filmlerin detaylarına ulaşabilirsin.
"Popüler Filmler" : son zamanların vizyondaki ve geçmiş filmlerin en iyilerini bulabileceğiniz ve yine istediğiniz filmin detaylarını görebileceğiniz kısım.
"En İyiler" ise IMDB Top 20 filmden oluşmuştur. Bu liste her güncellemeyle arttılıcaktır.
Tüm Filmler IMDB puanlarına göre listelenmiş, türleri ve vizyona çıkış tarihleri ile birlikte sizlere sunulmuştur. İstediğiniz türde ve istediğiniz yılın filmlerini bularak filmi izleyebilirsiniz.
Ana ekranda bulunan sesli arama butonu ile izlemek istediğiniz filme karar verdikten sonra filmi Google'da arayarak izlemek için uygun sitelerden birini seçerek filminizi izleyebilirsiniz.
Ayrıca uygulamada yer alan "Push Notification" özelliği sayesinde belli aralıklarla telefonunuza gelen bildirimler ile sizlere izleyebileceğiniz filmler önerilmektedir.
Film listesi her güncelleme ile arttırılacaktır.
Şikayet ve önerileriniz için : cmksoftware@gmail.com

Arkadaşlar yine sektöre giriş amaçlı 2. uygulamam reklam vs. yok sadece bazı belli başlı temelleri anlayabilmek ve uygulayabilmek için yaptığım bir çalışma.

Amaç ise film izlemek istediğinizde hangi filmi izleyeceğinize karar veremiyorsanız uygulama sayesinde sizlere önerilen filmlerden birini izleyebilirsiniz.Onun yanında vizyondakiler ve pek yakında çıkacak filmler için de yine ayrı yeten ulaşabilirsiniz.

İndirip destek olursanız sevinirim. Oy verirseniz çok güzel olur :)

Not: Uygulamada aslında filmlerin resimleri de vardı ama google play store artık bu gibi film afişlerine falan izin vermiyor o yüzden böyle bir çözüm buldum.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

wmaraci
reklam

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
güzel uygulama olmuş, filmleri hangi siteden izletiyor? yoksa sadece random film gösterip onu izle mi diyor?

cumak27 cumak27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 87 / 87
  • Ticaret 19, (%95)

carpedien adlı üyeden alıntı

güzel uygulama olmuş, filmleri hangi siteden izletiyor? yoksa sadece random film gösterip onu izle mi diyor?

uygulama içerisinde film izleme yok hatta bi linke bile yönlendirmiyor zaten bu izleme olayı legal değil google play kabul etmiyor. Ama filmleri kendim bir json dosyası oluşturdum ve belli listeler var internette yer alan o listelerden yararlanarak kendim el ile girdim json dosyasına :) dediğiniz gibi random film gösterip bunu izleyebilirsin tarzında çalışıyor uygulama da

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

cumak27 adlı üyeden alıntı

uygulama içerisinde film izleme yok hatta bi linke bile yönlendirmiyor zaten bu izleme olayı legal değil google play kabul etmiyor. Ama filmleri kendim bir json dosyası oluşturdum ve belli listeler var internette yer alan o listelerden yararlanarak kendim el ile girdim json dosyasına :) dediğiniz gibi random film gösterip bunu izleyebilirsin tarzında çalışıyor uygulama da

google play izin vermiş olsaydı ve uygulamanın trafiği olsaydı belli filmler için belli film siteleri ile anlaşıp onlara yönlendirebilirdiniz. güzel paralar kazanılabilirdi bu sayede:) ama bu şekilde başarılı olur mu emin değilim, şahsen zaten izleyeceğim siteden bakıyorum. gerçi hiç belli olmaz, tutar mı tutar:)
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Ygs Durumum adlı uygulamadan sonra başka bir yararlı ve güzel uygulama.Gerçekten ellerinize sağlık.Ayrıca öğrenciler için birkaç yararlı uygulama daha ortaya koyarsanız gayet iyi olur.

Başarılar.
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

Khan S Khan S Okan Caliskan Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Yine de film sitelerine yönlendirme yaparak anlaşma yapabilir. Keza kendi sitesi varsa ordanda olabilir yani :)

Söylemeyi unutmuşum :) Uygulama mantığı ve görsel olarak çok güzel olduğunu belirtiyim. Elinize sağlık
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)
Hayırlı uğurlu olsun. Görseli çok güzel.
cumak27

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al