wmaraci reklam

Sitem İçin Yaptığım Çalışmalarım

5 Mesajlar 853 Okunma
wmaraci reklam

Wesley10 Wesley10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çizimler güzel ancak 1. resim de menfaatsiz gs yi medya cimbom un altına alın derim Yani medya cimbom tek bir satır da büyük altında da sola yaslanmış şekilde slogan olsa daha iyi olur.
2. resimde seyircinin arkasına çubuk değil de gs logosu olabilir daha güzel durur.
3. footer da kullanacaksınız sanırım ama renkler çok göz yoruyor kırmızı en dikkat edilmesi gereken renktir tasarımda siz de basmışsınız kırmızıyı. :D Bunun yerine bence beyaz arka planda sarı kırmızı renklerinizi kullanırsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.
Sonuç olarak başarılı görseller yakalayabilirsiniz ben beğendim özellikle ikinci logo sanırım güzel :)

• Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam çizimler güzel ancak 1. resim de menfaatsiz gs yi medya cimbom un altına alın derim Yani medya cimbom tek bir satır da büyük altında da sola yaslanmış şekilde slogan olsa daha iyi olur.
2. resimde seyircinin arkasına çubuk değil de gs logosu olabilir daha güzel durur.
3. footer da kullanacaksınız sanırım ama renkler çok göz yoruyor kırmızı en dikkat edilmesi gereken renktir tasarımda siz de basmışsınız kırmızıyı. :D Bunun yerine bence beyaz arka planda sarı kırmızı renklerinizi kullanırsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.
Sonuç olarak başarılı görseller yakalayabilirsiniz ben beğendim özellikle ikinci logo sanırım güzel :)

Hocam hepsini uzun uzun değerlendirmişsin :) Teşekkürler uygun bi zamanda düzenleyeceğim en sondakinin yazı fontları kötü onları unutmuşsun :)

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)
Öncelikle hanginisi ne için kullanacağınızı bilmiyorum bu nedenle yorum yapmam biraz yanlış olur. Yukarıdakiler banner mı yoksa logo mu? Hangi alanda değerlendirmemiz lazım bu önemli. Tasarımlar hakkında kısaca yorum yapmam gerekirse karışık olmuş gibi. Daha gösterişi olan fakat flat diye nitelendirdiğimiz düz tasarımlar yaparsanız daha iyi olacaktır. Yazı tipi seçimleriniz hatalı. Sloganlarda düz fontlar seçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca yaptığınız çalışmaları servis etmeden önce kontrol etmelisiniz :). Üçüncü tasarımınızda "Menfaatsiz Cimbom" yerine "Meennfaatsız Cimbom" yazılmış. Genel olarak tasarıma hakimsiziniz sanırım. Emeğinize sağlık.

think, move, design.
IG: furkanekmen
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

Furkan Ekmen adlı üyeden alıntı

Öncelikle hanginisi ne için kullanacağınızı bilmiyorum bu nedenle yorum yapmam biraz yanlış olur. Yukarıdakiler banner mı yoksa logo mu? Hangi alanda değerlendirmemiz lazım bu önemli. Tasarımlar hakkında kısaca yorum yapmam gerekirse karışık olmuş gibi. Daha gösterişi olan fakat flat diye nitelendirdiğimiz düz tasarımlar yaparsanız daha iyi olacaktır. Yazı tipi seçimleriniz hatalı. Sloganlarda düz fontlar seçmenizi tavsiye ederim. Ayrıca yaptığınız çalışmaları servis etmeden önce kontrol etmelisiniz :). Üçüncü tasarımınızda "Menfaatsiz Cimbom" yerine "Meennfaatsız Cimbom" yazılmış. Genel olarak tasarıma hakimsiziniz sanırım. Emeğinize sağlık.

2 tane forumda sadece sen farkettin kardeşim hatayı eve geçice düzelticem.

Ek Olarak: Eyvallah
FurkanEkmen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al