freelance iş ilanları

LoveKedin.com ' Büyüyor!

5 Mesajlar 880 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

Selam arkadaşlar bir kaç gün önce yeni bir web siteyi tanıttım. "Konusu" Domaini bilinçsiz şekilde PRli domainleri araştırırken uykuluyken aldım nasıl aldığımı bile hatırlamıyorum. 1 ay kadar proje düşündüm üstünde, domainin geçmişi arkadaşlık sitesi youtube da videosu falanda var. (Bende hazırlatıyorum şuan) :cool:

Projelendirdikten hemen sonra sosyal ağlarda siteyi tanıtmaya başladım, hayvanlara olan ilgim zaten fazlaydı ve hayvan severlerle irtibattaydım. O arada bir video çok dikkatimi çekti, Biga Belediye Barınağında hayvanlar rezil bir şekilde bulunuyor yavrular ölüyor ve büyük köpekler yavruları yiyordu... Bunun için hayvan severlerle konuşup bir imza kampanyası başlattık. Linki ; www.lovekedin.com/imza

İmza kampanyasına beklediğim katılımdan çok daha fazlası oldu. Herkesin ücretli şekilde yaptığı twitter ve facebook tanıtımını bu imza kampanyasıyla ücretsiz şekilde yaptım hem sitem için hemde olayda geçen rezaleti duyurmak için güzel bir adım oldu bu.

19 Nisan 2015 Saat 17:00 'da açtığım siteye 37 Hayvan Sever dostum girdi ;

20 Nisan 2015 tarihinde imza kampanyasını başlatmış bulunduk, bunun haricinde sitenin sosyal ağ kısmının ihmal edilmemesi için aynı zamanda reklamlar yapıldı. Bunun sonucunda 151 hayvan sever sitemizi tanıdı;

21 Nisan 2015 tarihinde ise sosyal medyadaki elimi ayağımı tamamen kestim, baktım kaç kişinin aklında kalmış site ben hiç reklam yapmadığım takdirde kaç kişi siteye girecek diye ve yine beklediğimden çok daha fazlasını gördüm 183 Hayvan sever sitemizi ziyaret etmiş ve bunun %46'sı önceki giren kişiler ;

Sitenin 3 günlük gelişim süreci bu, beklediğimden iyi gidiyor ve şimdi bir blog projemiz var, herkes beslediği hayvanı ve özelliklerini yazacak.

Arkadaşlar anlatmak istediğim aslında şu, para kazanmak için ve ya google'ın gözüne girmek için yapılmayan bir proje varsa ve amaçlanan kitleye ulaşılabiliyorsa 1 ay içerisinde binlerce kişi o siteyi ziyaret edebilir. Siteyi geliştirmek için yeni yeni projelerimiz var, hatta güzel etkinliklerde düşünüyoruz arkadaşlarımızla.
Sizlere de tavsiyem siteden para kazanmaktan önce hedef kitleniz gibi düşünerek hareket etmenizdir. Ben bu siteden 5 kuruş beklemiyorum -ki gelecek olan paranın tamamını mama ve veteriner desteklerinde kullanacağım.

Çok başka bir duygu bu şekilde çalışıp insanların gerçekten gönlünde bir hizmeti yer edindirmeye çalışmak. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, herkese iyi forumlar.
Harmonia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

o1No1 o1No1 Gayrimenkulcü Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Gerçekten başarılı bir site olmuş. Hem faydalı, hem basit kullanışlı, hemde şık tasarıma sahip bir site olmuş. Canı gönülden tebrik ediyorum, başarılarınında devamını diliyorum kardeşim

Rockco Rockco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işsizim abi :D
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
imzaladım hocam varsa başka yapabiliceğimiz bişey söyleyebilirsin

Harmonia Harmonia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 66 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Bir Çanakkaleli olarak imzalamamak olmazdı bende imzaladım.

wmaraci
wmaraci

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Hepinize teşekkür ediyorum. Bugün bir kaç mama firması ile irtibata geçip bir kampanya düzenleyeceğim. Umarım isteklerimi kabul ederler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al