wmaraci reklam
lidertakipci

Siteye adult sitesinden yönlendirme

26 Mesajlar 3.825 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EvoTECH EvoTECH Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 56 / 19
  • Ticaret 10, (%50)
sondan 3ncü satırda bulunan window.location = "rapidgator-****.ga"; buradaki rapidgator-****.ga ya yönlendirdim ben tüm trafiği yani bana gelen bu spam trafikleri geri yolladım :D :D :D :D ciddi azaldı

wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

carpedien adlı üyeden alıntı

ancak şöyle bir uyarı var ;

''Bu, gelişmiş bir özelliktir ve yalnızca dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Bu özellik hatalı kullanılırsa sitenizin Google arama sonuçlarındaki performansına zarar verebilir. Geri bağlantıları reddetme işlemini yalnızca, sitenize yönelik yüksek miktarda spam, yapay veya düşük kaliteli bağlantı olduğuna inanıyorsanız ve bu bağlantıların size sorun çıkardığından eminseniz yapmanızı öneririz.''

başka bir problem oluşmasın?

Uyarıda belirttiği gibi yanlış işlemde oldukça fazla zarara uğratır şöyle açıklayayım. Diyelim ki IP'yi engellediniz devamı gelmiyor bu aşamada kullanmanıza gerek yok ama anti seo uygulandığına inanıyorsanız ve ardı arkası kesilmiyorsa sürekli uğraşmamak için kullanmak zorundasınız. Arkadaş yukarıda açığının olduğundan bahsetmiş ondan haberim yoktu bi araştırmak lazım.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

vBasic adlı üyeden alıntı

Uyarıda belirttiği gibi yanlış işlemde oldukça fazla zarara uğratır şöyle açıklayayım. Diyelim ki IP'yi engellediniz devamı gelmiyor bu aşamada kullanmanıza gerek yok ama anti seo uygulandığına inanıyorsanız ve ardı arkası kesilmiyorsa sürekli uğraşmamak için kullanmak zorundasınız. Arkadaş yukarıda açığının olduğundan bahsetmiş ondan haberim yoktu bi araştırmak lazım.

e şimdi ben bağlantıyı reddet yaptım, nasıl iptal edeceğim, ancak bu websitesi benim siteme yönlendirme yapmıyordu pek sadece sitesinde benim sitemden fragman vs gösteriyordu. bana gelen yönlendirme adresleri rusyadan geliyordu.

MedyaKadraj MedyaKadraj WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
googleads.g.doubleclick.net şimdide böle bir site giriş yapmış mesela bunları kale almam lazımmıdır ?

Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi Uzman Kadro İle http://www.gulumsecekiyoruz.com
wmaraci
wmaraci

EvoTECH EvoTECH Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 56 / 19
  • Ticaret 10, (%50)
spam trafik o da

MedyaKadraj MedyaKadraj WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
googleyi aradık google reklam açtık bundan dolayı oluyor olabilirmi ? acaba

Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi Uzman Kadro İle http://www.gulumsecekiyoruz.com

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Google Disavow iyi bir seçenek evet bazı siteleri engelliyor ancak engellediği isteleri de zaten kendisi yararlı görmüyor yani google bu site sıkıntılı derse boynun kıldan ince olacak. Zaten disavow un kabul etmediği sitelerden gelen backlink size çok da fazla bir yarar getirmez emin olun. Temiz olsun az olsun öz olsun bence disavow kullanın derim
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Önce bir başlığı düzeltin hocam uyardılar hala aynı duruyor.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

carpedien adlı üyeden alıntı

e şimdi ben bağlantıyı reddet yaptım, nasıl iptal edeceğim, ancak bu websitesi benim siteme yönlendirme yapmıyordu pek sadece sitesinde benim sitemden fragman vs gösteriyordu. bana gelen yönlendirme adresleri rusyadan geliyordu.

Hocam hiç bir sorun yaşamazsınız @[COLOR=#22229C]erekaone[/COLOR] arkadaşımız da oldukça güzel özetlemiş olayı. Google resmi sayfasında da bahsettiği gibi yararlı ve zararlı siteleri ayırt edebilecek algoritmaya sahip olduğu için engellediyse sorun yaşatmayacaktır.
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

vBasic adlı üyeden alıntı

Hocam hiç bir sorun yaşamazsınız @[COLOR=#22229C]erekaone[/COLOR] arkadaşımız da oldukça güzel özetlemiş olayı. Google resmi sayfasında da bahsettiği gibi yararlı ve zararlı siteleri ayırt edebilecek algoritmaya sahip olduğu için engellediyse sorun yaşatmayacaktır.

Şöyle bi kaynak buldum: link

''Bu yazıyı okuduktan sonra yine bağlantıları reddetme butonuna tıklıyoruz karşımıza gelen pencerede dosya seç butonuna tıklıyoruz buraya engellemek istediğiniz linkleri alt alta yazdığınız not defterini upload edip sitenize gelen zararlı backlinkleri google’a bildirmiş oluyorsunuz. Google’ın bu linkleri disavow etmesi bir iki haftayı buluyor. Bu işlemi yaptıktan sonra artık gerisi tevekküle kalmış oluyor siz yapmanız gerekeni yapmış bulunuyorsunuz. Bir sonraki makalede görüşmek ümidiyle bol trafikli günler !''

sadece bağlantıyı reddet dedim ve otomatikman bir tane eskiden de bildiğim web sitesi çıktı. bakalım ne olacak sonumuz. teşekkürler bilgilendirme için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al