Wp siteden css geçiş

3 Mesajlar 1.060 Okunma
smmexpress

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar, wordpress sitemi css html hazır bir tema düzenleyerek geçiş yaptım.Yanlız wp' de yazdığım bazı konular halen google'da görünüyor.Görüntülenemeyen sayfaların bir sayfaya yönlenmesini istiyorum.Bozuk sayfaları nasıl bir sayfaya toplayabilirim?

wmaraci
reklam

orcnd orcnd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programlama
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
301 yönlendirme yapman gerekli. böylece goolge aldığı indexleri belirteceğin adrese gönderir. wordpress kullanıcısı değilim fakat bunun ekletisi olacağını düşünüyorum.

google'dan bunu buldum http://wordpress.org/extend/plugins/simple-301-redirects/

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14511
  • Beğeniler 3057 / 3057
  • Ticaret 356, (%100)
5. Özel HTTP 404 Hata Sayfası

Ziyaretçileriniz "404: Sayfa Bulunamadı" hatasıyla karşılaşacaklarında sizin istediğiniz bir dosyaya yönlenmelerini sağlamak için şu kodu kullanın

Kod:ErrorDocument 404 /errors/notfound.html
Bu şekilde diğer hata kodlarını da özelleştirebilirsiniz. Dikkat! Internet Explorer 512 bayttan küçük hata sayfalarıyla karşılaştığında MSN search gibi bağlantıların bulunduğu kendi hata sayfasını kullanıcıya göstermektedir. Belirttiğiniz hata sayfasının 512B'tan büyük olduğuna emin olun.

Detay: http://wmaraci.com/forum/bilgi-arsivi/htaccess-nedir-yarar-nasil-kullanilir-1063.html
wpuzmann

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al