wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi Panel? vesta cp mi webuzo mu?

3 Mesajlar 2.149 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

videoavcisi videoavcisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Bilgiler: Sunucu digitalocean üzerinde. 2 cpu ve 2 gb ram var.
3 adet de çalışan domainim var. İmzamdaki siteler.

Centos Web Panel'deki bind dns hatasını çözemedim.Bu nedenle başka bir panel kurup siteleri taşımayı düşünüyorum.
İki panel arasında kararsız kaldım. Vesta cp ve webuzo.
gönlüm vesta cp'den yana ama bu panelin database hatası verdiğine dair yazılar okudum. İki paneli de kullanmış olan var mı? Hangisini tavsiye edersiniz?

wmaraci
reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Ben ikisini de kullanmadım. Panelden beklentiniz nedir. Hızlı olsun fazla ram tüketmesin mi istiyorsunuz? ***da bu konuyla ilgili bir anket düzenlenmişti. Tüm özellikleri düşünerek fiyat farketmeksizin oyladılar. Kazanan Directadmin olmuştu.

http://www.***.net/site-amp-server-administration/311357-hangi-panel-daha-az-ram-kullanir-cpanel-plesk-directadmin-etc.html

Ücretli panel kurmanıza gerek olmadıgını düşünüyorum 3 tane site için. Daha önce size söyledim sanırım Panilux panel deneyebilirsiniz daha az ram tüketimi istiyorsanız da Directadmin derim.

He bunlar sorun çıkarır vs diyorsanız da parelles plesk kurmalısınız. Sürekli deneme lisansı yenilemekle ugrasacaksınız hepsi bu. İllegal bir durum değil buna şirket kendisi imkan sağlamakta.

videoavcisi videoavcisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 54 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

ozdenfurkan adlı üyeden alıntı

Ben ikisini de kullanmadım. Panelden beklentiniz nedir. Hızlı olsun fazla ram tüketmesin mi istiyorsunuz? ***da bu konuyla ilgili bir anket düzenlenmişti. Tüm özellikleri düşünerek fiyat farketmeksizin oyladılar. Kazanan Directadmin olmuştu.

http://www.***.net/site-amp-server-administration/311357-hangi-panel-daha-az-ram-kullanir-cpanel-plesk-directadmin-etc.html

Ücretli panel kurmanıza gerek olmadıgını düşünüyorum 3 tane site için. Daha önce size söyledim sanırım Panilux panel deneyebilirsiniz daha az ram tüketimi istiyorsanız da Directadmin derim.

He bunlar sorun çıkarır vs diyorsanız da parelles plesk kurmalısınız. Sürekli deneme lisansı yenilemekle ugrasacaksınız hepsi bu. İllegal bir durum değil buna şirket kendisi imkan sağlamakta.

Hocam anketin tarihi 2009 görünüyor.
Bana gönderdiğiniz mesaja istinaden inceledim panilux paneli. Gerçekten helal olsun yapımcılarına.
Bir dns yüzünden yine bir sürü saatim gidecek.
Şu aşamada vesta cp veya webuzo düşünüyorum. Henüz gelecek yorumları bekliyorum. Duruma göre bakacağım.
İlginiz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al