wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Başvurum Sürekli Reddediliyor

15 Mesajlar 1.685 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Arkadaşlar adsense başvuruyorum 1. aşamaya dahi geçirmiyorlar ama önceden geçiriyolardı şimdi ise başvuru yapıyorum 10 dk demeden mail geliyor altta belirttim resimi.

Önceden bu sitem onaylanmıştı ancak adsense hesabımı kendim kapattım acaba o yüzden mi oluyordur ilk aklıma gelen bu yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar..
Site İmzamda mevcuttur.

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m
wmaraci
reklam

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
İlgilenirseniz mesajıma bakınız.

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Burak Türk adlı üyeden alıntı

İlgilenirseniz mesajıma bakınız.

Sorunum çözülse yeter.

Harmonia Harmonia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 66 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense'ye kabul edilmek çok zor. Banada hep aynı maili atıyorlar. Her türlü başvurmayı denedim blogger, başka blog vs olmadı. Ben boşverdim başka alternatifler düşünücem

wmaraci
wmaraci

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Zaten google gelen mailde neden adsense alamayacağınızı anlatmış ilk maddeyi okuman yeterli yani dediği gibi "yüksek bir değer üretmeniz" gerekiyor sitenizi incelediğim kadarıyla yazıların hepsi shiftdelete den alınma yani site özgün değil, bu şekilde adsense alamassınız , bi şekilde hileye başvurup alsanız bile muhtemelen paranızı alamadan ban yiceksiniz ve adsenseden ban yemek çok sıkıntılı bir durumdur.

Aslında adsense almak çok kolaydır sadece adsensin kurallarına uymanız gerekir. Size tavsiyem biraz vakit ayırıp siteleri direk kopyala yapıştır yöntmiyle değil okuyup, yorumlayıp kendi cümlelerinizle anlatmanızdır, bu şekilde görüceksiniz hem hitiniz artıcak hemde kolay bir şekilde adsense alabilecekseniz.

Ek olarak önce sitenizde ekli olan konuları özgünleştirmeniz daha yararlı olucaktır.

Umarım söylediklerim faydalı olur.

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Bir tane kişisel blog açın özgün bir kaç yazı ekleyin biraz hit almaya başlayın ama tamamen doğal :) Akabinde Adsense başvurusu yapın onaylanacaktır.

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Bir tane kişisel blog açın özgün bir kaç yazı ekleyin biraz hit almaya başlayın ama tamamen doğal :) Akabinde Adsense başvurusu yapın onaylanacaktır.

sonrada kendi sitesine eklesin ban yesin ne güzel fikir

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

Coddit adlı üyeden alıntı

Zaten google gelen mailde neden adsense alamayacağınızı anlatmış ilk maddeyi okuman yeterli yani dediği gibi "yüksek bir değer üretmeniz" gerekiyor sitenizi incelediğim kadarıyla yazıların hepsi shiftdelete den alınma yani site özgün değil, bu şekilde adsense alamassınız , bi şekilde hileye başvurup alsanız bile muhtemelen paranızı alamadan ban yiceksiniz ve adsenseden ban yemek çok sıkıntılı bir durumdur.

Aslında adsense almak çok kolaydır sadece adsensin kurallarına uymanız gerekir. Size tavsiyem biraz vakit ayırıp siteleri direk kopyala yapıştır yöntmiyle değil okuyup, yorumlayıp kendi cümlelerinizle anlatmanızdır, bu şekilde görüceksiniz hem hitiniz artıcak hemde kolay bir şekilde adsense alabilecekseniz.

Ek olarak önce sitenizde ekli olan konuları özgünleştirmeniz daha yararlı olucaktır.

Arkadaşa katılıyorum. Bence adsense almak değil zor olan, aldıktan sonu onu ban yemeden yürütebilmek sorun. Çünkü muazzam para hırsı başka yerlere yönlendiriyor kişiyi... Hile vs...
Alicevat

kişi bu mesajı beğendi.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Kendi adına ve soyadına açtığı bloğa Adsense alıp diğer sitelerinde kullanan bir çok kullanıcı var şuan bir tanesi de yanımda yaklaşık 7 yıldır kullanıyor ve ban yemedi. Kuralları zorlamazsan Google sana dokunmaz.
Alicevat

kişi bu mesajı beğendi.

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Coddit adlı üyeden alıntı

Hepsi sdn değil önceden 2. aşamaya varan site şimdi 1.ye gelmeden red alıyor sanırım anlatamadım. :(

Kaplan adlı üyeden alıntı

Kendi adına ve soyadına açtığı bloğa Adsense alıp diğer sitelerinde kullanan bir çok kullanıcı var şuan bir tanesi de yanımda yaklaşık 7 yıldır kullanıyor ve ban yemedi. Kuralları zorlamazsan Google sana dokunmaz.

Katılıyorum. 12 senelik arkadaşım aldı birçok sitede kullanıyor ücretide makul ve hiç sorun yaşamadı şimdiye kadar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al