wmaraci reklam
lidertakipci

A dan Z ye PHP

18 Mesajlar 2.171 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,

PHP öğrenmeye başladım, daha tazeyim bu konularda.
PHP öğrenmek için herkes A dan Z ye PHP kitabını öneriyor. Sizce doğru mudur? Önerebileceğiniz daha iyi bir kitap var mıdır?

wmaraci
reklam

anlshn anlshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bence, internette fazlasıyla php bilgisi mevcut ileri seviyelerde kitap almanı öneririm

• Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Kitap, baştan sona gidiyormuş hocam, oradan alıp baştan tek tek gitsem daha iyi değil mi?

anlshn anlshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yazar hakkında bende a'dan z'ye css kitabını almıştım iyi ve açıklayıcı anlatımı var ama öncelikle internette bi temel atmıştım yinede karar sizin benim tavsiyem bi temel atıp daha sonra kitap almanızı öneriririm

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

anlshn adlı üyeden alıntı

Yazar hakkında bende a'dan z'ye css kitabını almıştım iyi ve açıklayıcı anlatımı var ama öncelikle internette bi temel atmıştım yinede karar sizin benim tavsiyem bi temel atıp daha sonra kitap almanızı öneriririm

Anladım hocam, sağolun değerli yorumunuz için.

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Anladım hocam, sağolun değerli yorumunuz için.

Hocam aynı kitap bendede var hem almanızı tavsiye ederim hemde etmem şöyleki eğer gerçekten oturup sıkılmadan çalışacaksanız kitap çok iyi ama sadece kitabı kullanacaksanız öğrenmeniz zor olur çünkü görerek uyguladıklarınız çok daha faydalı oluyor o yüzden bi tanede görsel eğitim seti bulmanız lazım ki anlayabilesiniz temeli internetten öğrendikten sonra kitaba başlayabilirsiniz kitaptanda eksik kalan taraflarınızı geliştirebilirsiniz o zaman eksik bilginizin kalmayacağından emin olabilirsiniz

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Kitap disiplin işi. İstediğin zaman elinden bırakırsın, ben burayı biliyorum diyip sayfa atlarsın. Okula gidiyormuş gibi, ödevmiş gibi çalışman lazım ki verim alabilesin. Sıkılmaman lazım. Yoksa lazım olunca açıp bakarım dersen internetten araştırman daha hızlı ve güncel. Ama illa kitap diyorsan bir kenardan da uygulama yapman, görüntülü ders izlemen, içerikleri takip etmen lazım. Kullanış alanlarını, neler yapabileceğini vs uygulayarak ve çeşitli örnekler görerek geliştirebilirsin.

• Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

w4nted adlı üyeden alıntı

Hocam aynı kitap bendede var hem almanızı tavsiye ederim hemde etmem şöyleki eğer gerçekten oturup sıkılmadan çalışacaksanız kitap çok iyi ama sadece kitabı kullanacaksanız öğrenmeniz zor olur çünkü görerek uyguladıklarınız çok daha faydalı oluyor o yüzden bi tanede görsel eğitim seti bulmanız lazım ki anlayabilesiniz temeli internetten öğrendikten sonra kitaba başlayabilirsiniz kitaptanda eksik kalan taraflarınızı geliştirebilirsiniz o zaman eksik bilginizin kalmayacağından emin olabilirsiniz

Önerebileceğiniz bir görsel eğitim seti var mı?

Ek Olarak:

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Kitap disiplin işi. İstediğin zaman elinden bırakırsın, ben burayı biliyorum diyip sayfa atlarsın. Okula gidiyormuş gibi, ödevmiş gibi çalışman lazım ki verim alabilesin. Sıkılmaman lazım. Yoksa lazım olunca açıp bakarım dersen internetten araştırman daha hızlı ve güncel. Ama illa kitap diyorsan bir kenardan da uygulama yapman, görüntülü ders izlemen, içerikleri takip etmen lazım. Kullanış alanlarını, neler yapabileceğini vs uygulayarak ve çeşitli örnekler görerek geliştirebilirsin.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Önerebileceğiniz bir görsel eğitim seti var mı?

Ek Olarak:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

hocam googleda ibrahimcevruk.com sitesinde eğitim seti görmüştüm nasıl bilmiyorum isterseniz bi bakın veya turkekipin eğitim cdleri var isterseniz onlara bi bakın ve youtubeda php dersleri diye aratıp filtrelerden oynatma listelerine bakarak eğitim seti bulabilirsiniz

ustaderslik.com
phpr.com
sanalkurs.com bunlarda bakabileceğiniz diğer siteler bunlar size yeterde artar bile emin olabilirsiniz

CanerErgez CanerErgez http://ergezcaner.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Kitap Almana Gerek Yok w3schools Sana Yeter He Çok İstiyorsan Eh İşte A'dan Z'ye Ben Sevmiyorum Ama İyi Sayılır .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al