lostyazilim

r.10 kendini neden bu kadar ağırdan satıyor?

65 Mesajlar 8.212 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
*** dan kazandığım paranın haddi hesabı yok. onlarca ciddi reklam firmasına ürün sattım ticaret yaptım. Çok ciddi webmasterlar günde milyarlar kazanan adamlar bile girer bakar ***'a piyasayı araştırır. *** da 150 milyarım var nereye yatırım yapmalıyım 200 milyarım var hangi ticarete atılmalıyım gibi konularada rastlar görürsünüz. diğer forumlardan ayrı kılan özelliğide bu. sadece ciddi ve işi bilen adamları seçmeye çalışırlar. wmaracınında ayrı bir yeri var fakat ciddiyet yaş üstünlüğü ve webmaster ticareti dediğinizde ***dan başka bir yeri bilmem...
isousluer MagaraAdami mustafa94

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
2 siteyede üyeyim ve ticaret olarak orada daha yüklü işler alıyorum. burada 10-15 liralık ticaretler yaparken orada 50-60tl yi bulan ticaretim oldu. ve yaptırılan işler daha profesyonel.

üye olmak isteyenlere tavsiyem kendinizi tanıtan, hedeflerinizi ve amaçlarınızı belirten ciddi bir yazı ile başvurun.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
*** piyasanın babasıdır. Olaya duygusal yaklaşıp da WM Aracı ***'a yüz basar demek yanlış olur. Orada dönen paranın haddi hesabı yok. Ayrıca paralı üyelik de satılmıyor. Hatta yönetim değiştikten sonra çok daha iyi bir ortam oluştu ticaret bakımından. Ekstra özelliği yok demek de yanlış olur. Küçük ama işe yarayan pekçok şey var. Aynı şeyleri WM Aracı için de önermiştim zamanında ama WM Aracı yenilik yapmamakta ısrar ediyor.
MehmetGUMUS3 tashift00 Durotan

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
İki tarafa da üyeyim. Genel olarak buradayım fakat ***'daki ticaret genel olarak burada maalesef yok. Atıyorum burada hakkı 500 tl olan bir konu açtığımda altına 200 olur mu gibi yorumlar hatta mesajlar geliyor. Fakat orada 500 yazdıysan pazarlık payı var mı diye soru yöneltiliyor cevabına göre satış gerçekleşiyor. Satacağın şeyin durumuna göre 50 tl falan kırarsın. Yaş ortalaması olarak da para hesabı olarak da *** yüksek seviyede. Burada maalesef daha küçük yaş grubuyla yardım konuları görüyoruz genelde.
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com
wmaraci
wmaraci

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
8-9 ay önce davetiye başvurusu yapmıştım 2-3 saat sonra davetiyemi gönderdiler o günden beri de bir sorun çıkmadı üyeliği silme, engelleme vs.

Ortam olarak WMAracı'nı seviyorum. Hergün mutlak 1-2 saat buradayım. Fakat ticaret yönünden *** kat kat iyi diyebilirim. Örnek vermek gerekirse burada en fazla 100 TL'lik ticaret yaparken orada 10-20 hatta 45 bin TL'lik satışı bile gördüm. Ticaret orada dönüyor açıkcası.
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

İki tarafa da üyeyim. Genel olarak buradayım fakat ***'daki ticaret genel olarak burada maalesef yok. Atıyorum burada hakkı 500 tl olan bir konu açtığımda altına 200 olur mu gibi yorumlar hatta mesajlar geliyor. Fakat orada 500 yazdıysan pazarlık payı var mı diye soru yöneltiliyor cevabına göre satış gerçekleşiyor. Satacağın şeyin durumuna göre 50 tl falan kırarsın. Yaş ortalaması olarak da para hesabı olarak da *** yüksek seviyede. Burada maalesef daha küçük yaş grubuyla yardım konuları görüyoruz genelde.

buranın davetiyesini nasıl bulurum peki? sitem 3 aylık acaba o yüzden mi davetiye vermiyorlar?

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

carpediem adlı üyeden alıntı

buranın davetiyesini nasıl bulurum peki? sitem 3 aylık acaba o yüzden mi davetiye vermiyorlar?

Davetiye nasıl bulursunuz inan bilmiyorum. Zamanında buradan bir arkadaşım sağolsun bana göndermişti.

Teamtofas.com

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Davetiye nasıl bulursunuz inan bilmiyorum. Zamanında buradan bir arkadaşım sağolsun bana göndermişti.

memlekette iyi şeyler daima ulaşılmaz oluyor:) gerçi wmaraci'nin bana çok yararı oldu 2 aydır buradayım ve her sorunumu buradaki arkadaşlar çözdü sağolsunlar.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
*** Ticareti mükemmel ötesi diğer konular bilgiler, aynı forumdakiler gibi

Ama...

*** kayıt olmak gerçekten çok zor dönüş yapılmıyor orada satış yapmak istiyorum ama bir türlü üye olamıyorum bütün yolları denedim bir türlü üye olamadım..

En sonunda davetiye kodu almak olacak buda yasak ve ban sebebi.

*** yol bırakmıyor, düşüncem şu *** Diyor ki: Ücretsiz üye olunamaz para vererek foruma katılabilirsin.

Düşündüğüm bu *** Yöneticileri ve Mod. bu yazıları gördüyseniz lütfen dikkate alın üye olmaya bir çözüm bulun örnek: TC veya Numara doğrulama sistemi yapabilirsiniz.

www.osmanlidavetiyeci.com

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
***'da ticaret çok önemli bir etken.Diğer webmaster forumlarında bu yok.

Fenerbahçe
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al