wmaraci reklam

r.10 kendini neden bu kadar ağırdan satıyor?

65 Mesajlar 7.378 Okunma
wmaraci reklam

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
*** ticaret bölümü çok aktif kategorilere baktığında bir kaç kategorisi hep aktif diğerleri günde 1 konu bile açılmıyor wmaraci daha zengin gibi ben *** da haftada 3 defa girsem burda hergün giriyorum ciddi bir site olduğu için
carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fronar Fronar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 17 / 42
  • Ticaret 71, (%100)
Ben hemen hemen bütün webmaster forumlarına üye oldum isim vermeyeyim ancak hepsinden geri dönüş alabilmeme rağmen üzerinden baya bir vakit geçtiği halde *** dan en ufak bir dönüş bile alamadım malesef.

Emintasarimcom Emintasarimcom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 3 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
*** Üyeliğim mevcut ondan ziyade epey yüklü miktarlarda gelir sağlayan bir forum en kötü tahminimce aylık net gelirleri 30 bin tl. bu kadarını tahmin edebiliyorum şimdilik gerisini size bırakıyorum.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

carpediem adlı üyeden alıntı

benim gözümde şark kurnazlarına davetiye sattıran sorumsuz bir site şu an:) millet ticareti davetiye ile yapıyor çok yazık.

Eğer birine davetiye gönderirsen, o üyenin yaptığı herşeyden sen sorumlu oluyorsun. O ceza yerse sende yersin, o banlanırsa sende banlanırsın. Davetiye satanlar çoğunlukla ************** oluyor. Davetiye satmak zaten yasak. ***'un tek farkı daha fazla incelemeleri, yaş sınırına dikkat etmeleri. Birde ticaret daha hızlı tabii. Ticaret yapmayacaksan zaten orada işin ne. Bilgiye her yerden erişebiliyorsun, ***'a da üye olmadan yine içeriği görebiliyorsun.
Birde davetiye alınca da herşey tamam olmuyor. Davetiye gönderen de inceleniyor. Ama davetiye varsa şans %60 denilebilir. Fakat ticaret yapılmayacaksa, uğraşmaya pek gerek yok.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
*** şuan tartışmasız Türkiye'nin lider webmaster forumu. Ticarette ise çok büyük paralar dönüyor. Ticaret oranının WM Aracından kat kat fazla olduğunu düşünüyorum.
***'da yaş ortalaması yüksek, WMAracında ise yaş ortalaması bayağı düşük. İnternet ile ilgilenen biri ilk olarak buraya üye oluyor. Ve tecrübe edindikten sonra ***'a geçiyor. WMAracı genellikle sohbet, güncel konuların ve eleştiri konularının değerlendirildiği bir forum. Elbette ticarette yapılıyor ancak kısıtlı.

***'da ufak tefek değişiklikler görüyorum. Ancak WMAracı kaç yıldır aynı. Hiçbir değişiklik yenilik göremedim şimdiye kadar.

FMH FMH tikky147design.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 17, (%100)
Öncelikle *** kurumsallaştı ve eskiden HititAjans yonetiminde 150TL gibi ücrete üyelik satıyordu. Simdi ise öyle birşey yok. HititAjans sebebi ile *** biraz saygınlık kaybetti. Kurumsallaştıktan sonra davetiye sistemi geldi.
1. Ya bir arkadaşınız davetiye yollayacak,
2. Ya da davetiye isteğinde bulunacaksınız.

Daha önceden davetiye yollamış arkadaşlar "İnsan bi dönüş yapar bari" diyorlar. Hakkılar da aslında biz bile satış konusunda PM isteyen kişilerden dönüş alamayınca nasıl kuduruyoruz. Fakat büyük siteler olduğu için her maile cevap atacak zaman bulamayabilirler.

Bazı arkadaşlar ileri-geri konusuyor. Kendilerini birşey saniyorlar falan diye. Valla öyle böyle sektörün büyük oranı onlarda dönüyor.

+ Her yıl Ramazanda Geleneksel *** İftar Yemeği oluyor. Gitmek nasip olmadı ama fotoğraflar da gayet hoş geçtiği anlaşılıyor.

+*** yaş ortalaması yüksek burası düşük gibi bir söz kullanmak çok saçma.

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
R.10 yönetimi hislerine göre hareket ediyor, verdiğim bilgiler doğru gözükmüyormuş.

scartz scartz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
Ben ***'u pek anlamıyorum, aynen dediğiniz gibi çok ağırdan satıyorlar kendilerini. Bence wmaracı şu sosyal medyada en iyi webmaster forumu. Ticaret hakkında diyen arkadaşlar var, ben wmaracında çok para kazandım. ***'da ise üyeliğim varken hiç kazanamadım.
Hatta Ramazanda üyelikler açılmıştı, üye olduk. Fakat daha sonra kayıtsız, habersiz üyeliğimizi kapadılar.

- -

Ayrıca arkadaşlar, *** hayranları için başımdan geçmiş şöyle bir olayı anlatayım;

Ramazan ayında ***'da üyelikler açıktı üye olunuyordu. Bende üye oldum bir satış yapayım dedim 250K'lik türk takipçili hesabımı satacaktım. Konuyu açtım, biri vardı nicki: Noblara'ydı. Kendinin Serkan İnci olduğunu iddia ediyordu. Bende ***'un tc kimlik nolarını denetlediği için serkan inci olduğunu sandım üyenin. Ve banlı falanda değildi üye, serkan inciyim diye forumda dolaşıyordu. Bende inandım haliyle, hesabı ilk arkadaşa verdim. Daha sonra ne ödeme ne de birşey. Dolandırıldım ***'dada böyle bir anım vardır.

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..

onlineoyuncu onlineoyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
10 Senedir ***.net üyesiyim ve kullanıyorum. İlk açıldığı günden beride kullandım.Wmaracınında potansiyeli var.Fakat ticareti artırmaya yönelik girişimler yapmalı ve üyeleri daha dikkatli seçmeli eger herkes üye olabiliyorsa.**************lık artar.İşin sırrı ***.net'de kimse 20-50 TL gibi rakamlar için banlanmayı göze almaz zaten üye olmak zor davetiye almaya kalksalar o paraya zaten alamazlar.Büyük meblalar içinde zaten yüzyüze görüşme yada itradere bakılıyor.
Belki şuana kadar ***.net'de 30-40bin Liralık ticaretim olmuştur.Birşey satan biride değilim.Genelde alıyorum :D

toolgaege toolgaege WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
davetiye gönderme şansınız olurmu onlineoyuncu kardeşim ?
info@tlgajans.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al