wmaraci reklam
lidertakipci

Ani Kazanç Artışı ? ?

44 Mesajlar 3.638 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Tolgahan Yilmaz adlı üyeden alıntı

panelden boyle bir goruntu gormek bile heyecan verici :)

Bende heyecanlanıyorum ama korkmuyorumda değil hani belli olmuyor googleye ayın 22'sini dört gözle bekliyorum kaderi belirleyecek gün o gün inşAllah bir terslik olmazda alırız kazancımızı.

wmaraci
reklam

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Bende heyecanlanıyorum ama korkmuyorumda değil hani belli olmuyor googleye ayın 22'sini dört gözle bekliyorum kaderi belirleyecek gün o gün inşAllah bir terslik olmazda alırız kazancımızı.

inşallah hocam :)

RoxiRox RoxiRox ▼ Wordpress | AdSense Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer, PHP, CSS, HTML
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 45 / 155
  • Ticaret 5, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

5-6k hitle günde 500 tl kazanmak nasıl oluyor yav :) Var mı böyle bir şey? Siteye her gelen tıklasa 0,10 kuruştan 500tl eder, gelenlerin yüzde 10'u tıklasa TBM bir tl olması lazım, gelenlerin %1'i tıklasa TBM 10 TL olması lazım. Ya sen çok uçuk bir yalan atıyosun, yada burdaki hiç kimse bişey bilmiyor :D

Hocam yalan atıyorsun ne demektir ya adam kazanıyosa ALLAH yapabilene daha çok versin dersiniz geçersiniz karşıya...

Hocam eğerki hitiniz legalse sıkıntı olmaz dediğiniz aylarda Ben 3 Günde sizin kesinleşmiş miktarınızı kaldırdım devamda ediyorum.

Allah daha çok versin.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Günlük 1486 tıklamaya yaın bir sayı ediyor bu hesaba göre. Siteye gelen her 3-4 kişiden birinin tıklaması normal mi? Olabilir mi böyle bir şey?

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

RoxiRox adlı üyeden alıntı

Hocam yalan atıyorsun ne demektir ya adam kazanıyosa ALLAH yapabilene daha çok versin dersiniz geçersiniz karşıya...

Hocam eğerki hitiniz legalse sıkıntı olmaz dediğiniz aylarda Ben 3 Günde sizin kesinleşmiş miktarınızı kaldırdım devamda ediyorum.

Allah daha çok versin.

Amin kardeşim teşekkür ederim bir nebze olsun içimi rahatlattın, hitlerimin kaynağı da zaten google play'den geliyor. İllegal bir site değil ve illegal olan hit ile kazanç gelmiyor. Zaten reklamlarda konuyla alakalı olunca dahada etkili oluyor.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

RoxiRox adlı üyeden alıntı

Allah daha çok versin.

Yav burda herkes az çok neyin nasıl kazanıldığını görüyor. Kaç hitle aşağı yukarı ne kadar kazanılacağı belli. Gelip de 5-6 K hitle günlük 500 TL kazanıyorum demek hiç inandırıcı değil.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Günlük 1486 tıklamaya yaın bir sayı ediyor bu hesaba göre. Siteye gelen her 3-4 kişiden birinin tıklaması normal mi? Olabilir mi böyle bir şey?

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Yukarıda yazdığım hesaplamalar doğru çıktı :) Siteye gelen her 3-4 kişiden biri tıklıyor. Galiba insanları kandırarak reklama tıklamasını sağlayan bir düzenek var sitede. "Sonrakini gör" yada benzer bir şey yazıp direk reklama tıklatıyorsunuz :)

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresini Pm olarak alabilirmiyim detaylı bilgiyi size özelden vereceğim . iyi çalışmalar dileirm

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Yukarıda yazdığım hesaplamalar doğru çıktı :) Siteye gelen her 3-4 kişiden biri tıklıyor. Galiba insanları kandırarak reklama tıklamasını sağlayan bir düzenek var sitede. "Sonrakini gör" yada benzer bir şey yazıp direk reklama tıklatıyorsunuz :)

Yazı içersinde sadece 2 adet reklam var 1 tane hem görsel hem metin diğeri ise sadece bağlantı reklamı hiçbir şekilde kandırma veya yönlendirme yok, içerikle alakalı reklamlar olduğu için genellikle ister istemez başka cevaplar aramak için tıklıyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al