wmaraci reklam

Bu Domaini Nasıl Değerlendirmeliyim Sizce?

6 Mesajlar 616 Okunma
smmexpress

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar, Siteyi komple satışa koydum 5-10 kişi çıktı fakat anlaşamadık. Şimdi yeniden üzerinden farklı şekilde yürümek istiyorum.

bayiol [.net] domainimi sizce nasıl değerlendirmeliyim?

önceki hali: http://i.hizliresim.com/1yY5PG.png
Bayilik veren firmaları ekliyordum ama şimdi başka birşey yapmak istiyorum sizce ne yapılabilir?
Alan adı nasıl ?

bayiol [.net] satılıktır - pm atın
wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Bayilik veren firmalar için ilan yüklemelerini sağlayabilirsiniz.Tutacak bir proje.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Bayilik veren firmalar için ilan yüklemelerini sağlayabilirsiniz.Tutacak bir proje.

Hocam çok teşekkürler yorumunuz için, peki hangi sistemi kullanmamı ya da wp için konuşursak hangi tema üzerinden bunu gerçekleştirmemi tavsiye edebilirsiniz. Çünkü, piyasadaki ilan temaları genelde alışveriş üzerine konumlandırılmış ve elemek gerekiyor. Ben bakıyorum şuan ama önerebileceğiniz varmı?

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Önerebileceğim tema yok fakat themeforest sitesinden responsive tema alın.İleriye dönük projeniz varsa sağlam yazılımla başlayın derim.Bayilik veren firmalar sitenizde bilgilerini paylaşacaklardır.Sizde aynı sahibinden.com gibi doping satarsınız.Ana sayfa için ? tl kategori için ? tl gibi.

wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Bu şekilde siteler daha kurumsal çalışmayı gerektirir bence. Yani insanlara firmalarından bayilik verecek kurumların sizin siteniz aracılığıyla bunu yapmalarını ikna edecek bir handikapınız olmalı bence.

Bunun için öncelikle
Tasarım
Yazılım (Sağlam yazılım)
Kullanım kolaylılığı
Siteyi duyurma
Reklam gibi etkenleri göz önünde bulundurun derim.

Sitenin önceki şekli bence kötü. Neden derseniz ? Çok karışık sağlam bi script ile mesela site açıldığında çeşitli seçenek türleriyle yönlendirme yapabilirsiniz. Kategori gibi. Ya da aynı sayfa içerisinde pencereler şeklinde alt alta yapabilirsiniz.

Ama dediğim gibi ben bayilik verecek bir firma olsam neden sizi seçeyim sorusuna ikna etmeniz lazım. Ya da bayilik arayan biri neden sizin sitenize gelsin? Ben damacana bayiliği için bir tanıdığıma yardımcı olmuştum mesela direk eri***li firmasını arayarak irtibata geçtik. Bu şekilde insanların sizin sitenize gelmesini gerektirecek avantaj olmalı. Aslında şu an düşündüm de sağlam bir çalışmayla neden olmasın? Bu soruları her yönüyle (A dan z ye) yanıtlarsanız tüm avantaj ve ayrıntıları anlatırsanız zamanla oturur bence. Tabi diğer bayilik programlarını umutmayın yani franchising hizmeti sunan şirketlerle direk anlaşma yapan aracı kişi ve kurumları da es geçmemek lazım.

Özetle işiniz bir nebze zor ama yaparım derseniz biraz zamanlar ve titiz bir çalışmayla iyi bir yer edinebilirsiniz. Ya da domain ni düşündüğünüz fiyata satıp başka alanlara yönelebilirsiniz.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Bu şekilde siteler daha kurumsal çalışmayı gerektirir bence. Yani insanlara firmalarından bayilik verecek kurumların sizin siteniz aracılığıyla bunu yapmalarını ikna edecek bir handikapınız olmalı bence.

Bunun için öncelikle
Tasarım
Yazılım (Sağlam yazılım)
Kullanım kolaylılığı
Siteyi duyurma
Reklam gibi etkenleri göz önünde bulundurun derim.

Sitenin önceki şekli bence kötü. Neden derseniz ? Çok karışık sağlam bi script ile mesela site açıldığında çeşitli seçenek türleriyle yönlendirme yapabilirsiniz. Kategori gibi. Ya da aynı sayfa içerisinde pencereler şeklinde alt alta yapabilirsiniz.

Ama dediğim gibi ben bayilik verecek bir firma olsam neden sizi seçeyim sorusuna ikna etmeniz lazım. Ya da bayilik arayan biri neden sizin sitenize gelsin? Ben damacana bayiliği için bir tanıdığıma yardımcı olmuştum mesela direk eri***li firmasını arayarak irtibata geçtik. Bu şekilde insanların sizin sitenize gelmesini gerektirecek avantaj olmalı. Aslında şu an düşündüm de sağlam bir çalışmayla neden olmasın? Bu soruları her yönüyle (A dan z ye) yanıtlarsanız tüm avantaj ve ayrıntıları anlatırsanız zamanla oturur bence. Tabi diğer bayilik programlarını umutmayın yani franchising hizmeti sunan şirketlerle direk anlaşma yapan aracı kişi ve kurumları da es geçmemek lazım.

Özetle işiniz bir nebze zor ama yaparım derseniz biraz zamanlar ve titiz bir çalışmayla iyi bir yer edinebilirsiniz. Ya da domain ni düşündüğünüz fiyata satıp başka alanlara yönelebilirsiniz.

Katkılarınızdan ötürü size ve turkojen34'e çok teşekkür ederim. Kafamda birşeyler şekillendi belirttikleriniz doğrultusunda denemelerime başlıyorum. Çok sağolun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al