freelance iş ilanları

Google , Blogger'a Torpil Geç-mi-yor!

3 Mesajlar 603 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Kimisi futbol takımı tutarcasına blogger'ı veya wordpress'i savunuyorlar ve gerçekten ortaya sinirleri geren bi' tartışmalar çıkıyor.. Sürekli söyleniyor; "google, blogger'a torpil geçiyor" diyorlar fakat yok öyle bir şey arkadaşım.. Google'ın blogger'a torpil geçtiği falan yok..

Blogger , Google'ın oğlu ise , Wordpress'de Google'ın kardeşi... Hiç aile bireyleri bir birleri arasın'da üstünlük görür mü? görmez.. Wordpress açık kaynaklı ve güvenilir bir platform olduğu için daha çok rehavet görüp daha çok geliştiriliyor ve üzerinde daha iyi ticaret yapılıyor. Bu da Wordpress'i Blogger'ın önünde tutuyor.. Blogger'ı ise wordpress ile karşılaştırılmasını sağlayan tek etken ise google'ın oğlu olması bence. Yoksa kim neye bakarak blogger'ı wordpress ile bir tutabiliyor? (Açıklayınız)

Ben senelerdir blogger kullanıyorum ve wordpress'i ise sadece 1-2 aydır kullanıyorum.. Blogger'da bir blog açıyoruz , bloğun adı yazıldığında ilk sayfada çıkması için 2 hafta boyunca aralıksız içerik girip güncel tutuyorken , Wordpress'de bloğu kurduktan 2-3 gün sonra takipçiler bile gelmeye başlıyor. Google nasıl blogger'a torpil geçiyor arkadaşım?

Sadece arama motoru optimizasyonu iyi olduğu için demiyorum. Aralarında daha çok büyük fark(lar) var.

Unutmayın;
Blogger , tüm vücudu alçıda olan bir adam iken Wordpress okyanus'da yüzen bir balık.

wmaraci
reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Genelde blogger mi wordpress mi diye soranlara wordpress derim. Geliştirilebilir alanlar, gayet güzel tasarımlar çıkarılabiliyor. Kaldı ki ikisine de güzel içerik girdiğinizi düşünürseniz wordpress çoğu özellik açısından kesinlikle üstün. Bloggler'ın güzelliği host masrafın yok.

Teamtofas.com

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam bende wpciyim yalnız yanlışınız var bloggerda sıralamada yer almanız ve beklenmedik şekilde çok ziyaretçi almanız daha mümkün. Benim bloggerda tema sitem var 1 yazı girdim 4500 küsur ziyaretçi almış ismide antin kuntin wordpressde bunun için uğraşmanız lazım çünkü zilyon tane site var.
MehmetGUMUS3 delidiwane

kişi bu mesajı beğendi.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al