wmaraci reklam
lidertakipci

Site tanıtımı nasıl olmalı

13 Mesajlar 1.517 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
İnternette en etkili reklam merci neresi peki arkadaşlar? Nereye reklam verilir ise dönüşler ciddi olur?

wmaraci
reklam

berkays92 berkays92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

zafercarti adlı üyeden alıntı

Biz bu reklamı kendi şirketimiz için yaptırdık. 1 kişi dönmedi ve birazda pahalı bir reklam çeşidi.

nasıl olur ya ankaranın bitki örtüsü kartvizitlerdir :) şaka bi yana espri yapmaya çalışmıştım sanırım ciddiye aldı herkes. yapabileceklerinden biri sitenin arka planında bir blog çalıştırıp kendi radyon üzerine özgün makaleler yazarak hit sağlıyabilirsin blogda ana sayfada çalan müzik çalar ve bunuda paravan bloglarda 10 konudan birinde kendi bloğundan bahsederek besliyebilirsin. Ama unutma en önemlisi fazla yazı yada çok yorum değildir. Özgün yazı ve stabil zamanlamadır.
Kolay gelsin

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)

berkays92 adlı üyeden alıntı

nasıl olur ya ankaranın bitki örtüsü kartvizitlerdir :) şaka bi yana espri yapmaya çalışmıştım sanırım ciddiye aldı herkes. yapabileceklerinden biri sitenin arka planında bir blog çalıştırıp kendi radyon üzerine özgün makaleler yazarak hit sağlıyabilirsin blogda ana sayfada çalan müzik çalar ve bunuda paravan bloglarda 10 konudan birinde kendi bloğundan bahsederek besliyebilirsin. Ama unutma en önemlisi fazla yazı yada çok yorum değildir. Özgün yazı ve stabil zamanlamadır.
Kolay gelsin

Blog sitesi üzerinde zaten radyom siteyi incelediniz mi acaba?
www.radyopati.com
Bu paravan blog olaylarını anlamadım nasıl yani paravan bloglar?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al