GOOGLE NEWS kaydı yaptırmak için ücretli ücretsiz yardım

10 Mesajlar 799 Okunma
smmexpress

yalcinmt yalcinmt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Medya Direktörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar ;
ücretli/ücretsiz news kaydı için danışmanlık yapabilecek bu alanda tecrübeli ve sitelerimi inceleyip bana yardım edebilecek

garanti haber teması önerebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
pm gönderiyorum hocam.

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Medya Direktörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%67)

imlesene adlı üyeden alıntı

pm gönderiyorum hocam.

tamam bekliyorum henüz gelmedi

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, yaklaşık 1 yıldır Google News ile ilgilendiğimi yazımın başında dile getirmek istiyorum. Google News üyeliği alabilmek için, önce temanın hazır olması gerekir. Bu konudaki bilgilerimi burada paylaşamam fakat anlayabileceğiniz şekilde maddeler halinde listelemem sizin için yardımcı olacaktır.

Pahalı diye lisanslı haber yazılımlarını seçenekler arasından çıkarmayın
Google News üyeliğinde Künye'nin çok ama çok önemli olduğunu unutmayın
Ücretli Google News üyeliği veren bireysel ve kurumsal yapılaşmalardan uzak durun
Önemli olan bu üyeliği alabilmek değil, bu sistemi bilen personelleri ile çalışabilmektir.
Eğer günlük girilen haber miktarı yeteri seviyeye ulaşmazsa, haber sitesi olmadığınız anlaşılır ve News sizi dizinlerden kaldırır
Ayrıntılı bilgi için özel mesaj atarsanız, yardımcı olmaya çalışırım.
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Merhaba, yaklaşık 1 yıldır Google News ile ilgilendiğimi yazımın başında dile getirmek istiyorum. Google News üyeliği alabilmek için, önce temanın hazır olması gerekir. Bu konudaki bilgilerimi burada paylaşamam fakat anlayabileceğiniz şekilde maddeler halinde listelemem sizin için yardımcı olacaktır.

Ücretli Google News üyeliği veren bireysel ve kurumsal yapılaşmalardan uzak durun
Önemli olan bu üyeliği alabilmek değil, bu sistemi bilen personelleri ile çalışabilmektir.
Eğer günlük girilen haber miktarı yeteri seviyeye ulaşmazsa, haber sitesi olmadığınız anlaşılır ve News sizi dizinlerden kaldırır

arkadaşa gerekli bilgilendirme verildi, henüz yanıt gelmedi. 1 kendime ait olan sitem,1 tane de arkadaşımın sitesi şuan newste.Ücretli destek konusunu da konuştuk, söyleyeyim dedim hocam.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Ben herhangi bir kullanıcı ismi veya şahıs ile ilgili bir şey söylemedim. Herkes yorumunu yapmakta ve bilgisini paylaşmakta özgürdür.

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

seoakcy adlı üyeden alıntı

hocam mobilya ile ilgili sitem var, sitem wordpress ve yarısı e-ticaret diğer yarısı ile blog. Mobilya hakkında haberler paylaşıyorum. Google News'e kabul olur muyum blog sayfam ile?

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Maalesef, bazı insanlar Google'yi çok affedersiniz APTAL yerine koyuyorlar ama Google'ın türkiye ofisinde bile kafayı yemiş yazılım mühendisleri çalışıyor. Merkez ofisdekileri düşünün. Her şey düşünülerek yapılıyor, tüm senaryolar düşünülüyor. Ama bazıları halen Google'ı anlamaya değil, kandırmaya çalışıyorlar. Bu yorumum size değil, Google'ı kandırmaya çalışanlaradır. Hazır yazılımlar ile veya başka bir dil ile domaine lisanslanmayan yazılımlar ile News üyeliği alabileceğinizi düşünmüyorum. Alsanız bile inanın çok kısa sürede robotlar hem üyeliğinizi, hem sitenizi hemde ekmek paranızı banlayabilir.

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Kişisel Blog sitesinin News üyeliği ne gibi durumda olabilir?

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Medya Direktörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%67)

imlesene adlı üyeden alıntı

arkadaşa gerekli bilgilendirme verildi, henüz yanıt gelmedi. 1 kendime ait olan sitem,1 tane de arkadaşımın sitesi şuan newste.Ücretli destek konusunu da konuştuk, söyleyeyim dedim hocam.

allah razı olsun dostum benim sen der demez hemen temayı aldım ama beni süründürdüler biraz ,dediğin gibi yaptım .allah razı olsun senden inşaalh banada cok yardımn dokunacak inşallah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al