wmaraci reklam
lidertakipci

Tanıtım Yazısı Hk.

4 Mesajlar 599 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eskiumit eskiumit Boş İnsanları Sevmem. Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ü** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Değerli dostlar bir konu hakkında yardımcı olurmusunuz? Tanıtım yazısı nedir nasıl yazılır kuralları nedir. Nerede yayımlanması gerekir. Googda yükselmek için gereklimidir. tanıtım yazısının kendi sitemizdemi yayımlayacağız yardımcı olabilirmisiniz.

wmaraci
reklam

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Tanıtım yazısı bana göre, normal bir makale olarak düşünün. Bu makaleyi öyle bir yazıcaksınız ki, hem imla kurallarına dikkat ediceksiniz, hem makaleyi ilgi çekici yapıcaksınız. Yani yazdığınız yazı göze hitap edicek.

Birde, örnek olarak xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx ürünlerine ulaşmak için GBMedya tıklayabilirsiniz şeklinde yazmak yerine, linkleri makaleye gömmelisiniz, insanlar isteyerek tıklamalı.

Tanıtım yazısını genelde paravan bloglarda vs. yayınlıyorlar. Kendi sitenizde değilde farklı sitelerde yayınlamanız işe yarar. Link çıkışı almanız google'da yükselmenize yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

eskiumit eskiumit Boş İnsanları Sevmem. Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ü** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

GBMedya adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı bana göre, normal bir makale olarak düşünün. Bu makaleyi öyle bir yazıcaksınız ki, hem imla kurallarına dikkat ediceksiniz, hem makaleyi ilgi çekici yapıcaksınız. Yani yazdığınız yazı göze hitap edicek.

Birde, örnek olarak xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx ürünlerine ulaşmak için GBMedya tıklayabilirsiniz şeklinde yazmak yerine, linkleri makaleye gömmelisiniz, insanlar isteyerek tıklamalı.

Tanıtım yazısını genelde paravan bloglarda vs. yayınlıyorlar. Kendi sitenizde değilde farklı sitelerde yayınlamanız işe yarar. Link çıkışı almanız google'da yükselmenize yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bu konudaki yazıma bir bakın. işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.

Tanıtım Yazısı Nedir

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al