wmaraci reklam
lidertakipci

Google Adsense Alternatifi Güvenilir Reklam Şirketi Hangisi ?

23 Mesajlar 3.144 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
adhood var hocam araştırdığında bi çok kişinin şikayetini görürsün ama o şikayet edenlere git sor hala adhood kullanırlar çünkü sorunları çözülür ve şikayetleri geri almazlar :D 5-6 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yasamadım tık basına 10 kuruş veriyorlar sabit hiç değişmez :) alabiliyorsan öneririm, toplamda %38 vergi kesintisi oluyor ama wordegodan günde 20 kuruş kazanacağına tahminen buradan günde 3-5 Tl (belki daha fazla) kazanırsın ayda 150 TL kesintiyle 90-100 TL kazanırsın o gösterime :)

yardıma ihtiyacın olursa pm atabilirsin tecrübelerimden yola çıkarak yardımcı olurum :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Admatic kullanıyorum, gösterim başı para ödüyor, ortalama 1k reklam gösterimine yerleşimim kötü iken 40 kuruş felan kazandırıyordum, farklı yerleşimler denedim son birkaç gündür 1k reklam gösterimine 80 kuruş bırakıyor.

artirex artirex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ar-Ge Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 17, (%100)

nickcenter adlı üyeden alıntı

adhood var hocam araştırdığında bi çok kişinin şikayetini görürsün ama o şikayet edenlere git sor hala adhood kullanırlar çünkü sorunları çözülür ve şikayetleri geri almazlar :D 5-6 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yasamadım tık basına 10 kuruş veriyorlar sabit hiç değişmez :) alabiliyorsan öneririm, toplamda %38 vergi kesintisi oluyor ama wordegodan günde 20 kuruş kazanacağına tahminen buradan günde 3-5 Tl (belki daha fazla) kazanırsın ayda 150 TL kesintiyle 90-100 TL kazanırsın o gösterime :)

yardıma ihtiyacın olursa pm atabilirsin tecrübelerimden yola çıkarak yardımcı olurum :)

Hocam bende adhood başvurusu yaptım 2 haftadan fazladır hala onay bekliyor site, bir destek talebi oluşturdum 1 hafta geçti cevap bile vermediler, şimdi site nasıl oluyorsa ödeme konusunda güven veriyor.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

artirex adlı üyeden alıntı

Hocam bende adhood başvurusu yaptım 2 haftadan fazladır hala onay bekliyor site, bir destek talebi oluşturdum 1 hafta geçti cevap bile vermediler, şimdi site nasıl oluyorsa ödeme konusunda güven veriyor.

Destek talebi oluşturmayın boşuna hiç dönmüyorlar sanırım kullanılmıyor :D ancak telefonla aradığınızda cevap verirler :) ayrıca ödemeyle ne alakası var 4-5 aydır kullanıyorum hiç problem yaşamadım ödemelerde, düşük miktarlar da değildi. Ki kazancımı her ay ikiye katlayarak devam ettim. Yani güvenip güvenmemek sizin elinizde, ben yaşadığım olayı söylüyorum (sizin yerinizde olsam günde 20 krş kazanacğıma bu plartformu kullanırım 1 ay deneriim ödeme yapıyorlsa devam ederim yapmıyolarsa kaldırırım reklamı) Kullanmayı düşünüp kanıt isteyen olursa da dekontu pm atabilirim zor bir şey değil. Benim için güvenilir bir site 4-5 aydır böyle bundan sonra da sıkıntı yaşayacağımı pek düşünmüyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ar-Ge Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 17, (%100)

Destek talebi oluşturmayın boşuna hiç dönmüyorlar sanırım kullanılmıyor :D ancak telefonla aradığınızda cevap verirler :) ayrıca ödemeyle ne alakası var 4-5 aydır kullanıyorum hiç problem yaşamadım ödemelerde, düşük miktarlar da değildi. Ki kazancımı her ay ikiye katlayarak devam ettim. Yani güvenip güvenmemek sizin elinizde, ben yaşadığım olayı söylüyorum (sizin yerinizde olsam günde 20 krş kazanacğıma bu plartformu kullanırım 1 ay deneriim ödeme yapıyorlsa devam ederim yapmıyolarsa kaldırırım reklamı) Kullanmayı düşünüp kanıt isteyen olursa da dekontu pm atabilirim zor bir şey değil. Benim için güvenilir bir site 4-5 aydır böyle bundan sonra da sıkıntı yaşayacağımı pek düşünmüyorum.

günlük 1-2 k ya ne veriyor ortalama ?
ve siteyi onaylatmak için ne yapmak lazım, dediğim gibi 2 haftadan fazla oldu hala onay bekliyor diyor.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

günlük 1-2 k ya ne veriyor ortalama ?
ve siteyi onaylatmak için ne yapmak lazım, dediğim gibi 2 haftadan fazla oldu hala onay bekliyor diyor.

Tıklama usulü calısıyor ve güzel kodları var ziyaretçiyi kaçırmayan ama reklama tıklanmasını sağlayan bir iki reklam şekli var. Eğer onaylamadıysalar 0 850 224 86 40 arayabilirsin yardımcı oluyorlar hocam. Google adsense alamadığım için bunu kullanmaya başladım gayette memnunum açıkçası

• Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ar-Ge Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 17, (%100)

Tıklama usulü calısıyor ve güzel kodları var ziyaretçiyi kaçırmayan ama reklama tıklanmasını sağlayan bir iki reklam şekli var. Eğer onaylamadıysalar 0 850 224 86 40 arayabilirsin yardımcı oluyorlar hocam. Google adsense alamadığım için bunu kullanmaya başladım gayette memnunum açıkçası

bu saattede kimse açmaz yarında pazar kapalıdır, :D pazartesi ararım artık onları.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

bu saattede kimse açmaz yarında pazar kapalıdır, :D pazartesi ararım artık onları.

Aynen arayın sorun, çok yardımcı oluyorlar :) Sadece bana karşı sıcak değillerdir herhalde :D

albatroslar albatroslar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 42, (%100)
herkese teşekkürler başka reklam şirketlerinin de yazılmasını istiyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız güzel bir arşiv oluşsun istiyorum. Tüm webmaster'lar için.

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Gunluk 1-2 K tekil hitim var kazancım cok rahat gunluk 1$ ve firma 5$ olunca odemeyi 24 saat icinde paypala oduyor pazar gunu bile olsa denemenizi tavsiye ederim 8-9 ödeme aldım cokda memnunum :) DETAYLI BILGI BURDA

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al