wmaraci reklam

DigitalOcean $100 var Ne yapabilirim?

7 Mesajlar 781 Okunma
wmaraci reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Github ile digitalocean için 100 dolarlık hediye kuponu aldım ve etkinleştirdim. Bu 100 dolarla ne yapsam daha iyi olur boşuna harcamak istemem.

Paraya ihtiyacım olduğu için bir yandan satayım diye düşünüyorum bir yandan da ortak bulayım bir işe gireyim diye düşünüyorum. Kısa vadede (1 sene kadar) girişimde bulunacak kişiyle ortak olabilirim (tabi ki 1 senede bitmeyecek ortaklık sadece başlangıç için 100 dolar yatırabileceğim bir girişim demek istiyorum)

Fikirleriniz benim için önemlidir teşekkürler :)

wmaraci
reklam

alprn35 alprn35 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
hocam benim aklımda şöyle birşey var digitaloceandan vps alıp vpn hizmeti sağlayıp bunuda google playe uygulama olarak yapıp yüklemek ve altına yerleşicek reklamlarla güzel bir gelir elde etmek böyle birşey yapabilirsiniz ayrıca yardımcı olabilirim

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

alprn35 adlı üyeden alıntı

hocam benim aklımda şöyle birşey var digitaloceandan vps alıp vpn hizmeti sağlayıp bunuda google playe uygulama olarak yapıp yüklemek ve altına yerleşicek reklamlarla güzel bir gelir elde etmek böyle birşey yapabilirsiniz ayrıca yardımcı olabilirim

Android için uygulama yapmayı bilmiyorum ayrıca onun için ortalamanın üzerinde bir paket seçmem lazım o derece bir işe bilemedim yeter mi :) Kaldı ki nasıl bir uygulama yapılacak kullanıcılar bu uygulamayı indirir mi gibi sorularca cabası onun için ciddi fizibilite yapmak lazım :)

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
keşke bana satsa idin öderdim :) ortaklık konusunda imzamda sitem var bakabilirsin.

wmaraci

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

telatabi adlı üyeden alıntı

keşke bana satsa idin öderdim :) ortaklık konusunda imzamda sitem var bakabilirsin.

Github promo kodunu satamazdım digitalocean bilgi teyiti istiyor zaten kullanmaya kalkınca hemen hesabı bloke etti benden nüfus cüzdanı resmini istedi yolladım öyle açıldı hesabım anca güvendiğim tanıdığım birine satabilirim veya ortaklık düşünebilirim

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Github promo kodunu satamazdım digitalocean bilgi teyiti istiyor zaten kullanmaya kalkınca hemen hesabı bloke etti benden nüfus cüzdanı resmini istedi yolladım öyle açıldı hesabım anca güvendiğim tanıdığım birine satabilirim veya ortaklık düşünebilirim

hmm anladım geçenlerde birisi satmak istedi benim hesabıma yüklenmedi, kendi hesabına yüklemiş mecbur o hesabı almıştım. nedeni buymuş demek :)
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Yotube videolarını mp3 e çevirme sitesi açabilirsiniz insanlar müzik satın almak yerine bu tür siteleri kullanıyorlar
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al