Boşta Duran Alan Adlarınıza Proje Fikirleri

61 Mesajlar 6.371 Okunma
smmexpress

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Merhabalar, daha önce böyle 1-2 tane konu açmıştım. Çok güzelde ilgi gördüm. Bende elimden gelince ilgi göstermeye çalıştım. Fakat bu konuda mesela dizimekani.com gibi alan adlarına proje fikri istemeyin lütfen. Dizimekani.com dizi sitesinden başka ne önerim olabilir ki? Lütfen ayrımda kalıp proje gerçekleştirmediğiniz alan adlarını söyleyin. Siz alan adını söyleyin ben projeyi sizin yerinize düşünüp yazacağım. Karşılık olarak hiçbir şey istemiyorum. Her şey WMAracı için.

wmaraci
reklam

emreyildiz emreyildiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 4, (%100)
sosyalplatform.net nasıl bir proje önerirsiniz?

Rızkımı veren Hüda'dır kula minnet eylemem.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

emreyildiz adlı üyeden alıntı

sosyalplatform.net nasıl bir proje önerirsiniz?

Sosyal Platform deyince aklımıza ilk Facebook, Twitter, İnstagram gibi markalaşmış dev platformlar geliyor. Artık internet kullanıcılarının %50 si bu platformlara üye olmakla beraber zamanın çoğunu buralarda geçirmekte. Bence bu sosyal platformlara üye olan kullanıcılar için bir yardım sitesi olabilir. Mesela İnstagram'a Yeni Fotoğraf Filtreleri geldi. Bu gibi yenilikleri veya bu platformlarla ilgili tüyoları paylaşabilirsiniz. Mesela şöyle şöyle yaparsanız şu kadar takipçiniz olur gibi. Sürekli güncel tutarsanız tutan bir proje olabilir. Forum da olabilir blog da fark etmez.

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
tarifsofram .com => Üyelikli sosyal bir tarif sitesi mi olur? Direkt kendim internetten derlediğim tarifler mi?

tafho .com => Kendi temalarım için bir ana sistem mi yani woothemes tarzı bir sistemi mi yoksa farklı bir proje mi?

androtr .com ne işe yarar?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

tarifsofram .com => Üyelikli sosyal bir tarif sitesi mi olur? Direkt kendim internetten derlediğim tarifler mi?

tafho .com => Kendi temalarım için bir ana sistem mi yani woothemes tarzı bir sistemi mi yoksa farklı bir proje mi?

androtr .com ne işe yarar?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler :)

Tarifsofram; Üyelik sistemi olabilir dediğiniz gibi üye olup tarif paylaşabilirler. Ayrıca tarif paylaşmaları için bir ödül gibi bir şey koyabilirsiniz. Mesela tariflerin altında oy veya beğen butonu olur. Bu ay en beğenen tarifin sahibine mikser hediye edersiniz. Kazanç sağladıkça bu hediyeler sizin bütçenize zarar vermez. Hem üye kazanırsınız hem markala bir site olabilirsiniz.
Tafho; Hakkında bir fikrim maalesef yok.
Androtr; Apk paylaşılan bir site de olabilir. Ayrıca Android Blogu olabilir veya Frmtr tarzı bir android forumu olabilir. Bölümler ise Android Sorunları gibi kategorilerde hizmet verebilir. Bana kalırsa Sadece Android Blogu açarım. Yazacağım yazı örnek başlığı ise '' General Mobile Discovery Duvar Kağıdı Sorunu'' dur.
4531

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Tarifsofram; Üyelik sistemi olabilir dediğiniz gibi üye olup tarif paylaşabilirler. Ayrıca tarif paylaşmaları için bir ödül gibi bir şey koyabilirsiniz. Mesela tariflerin altında oy veya beğen butonu olur. Bu ay en beğenen tarifin sahibine mikser hediye edersiniz. Kazanç sağladıkça bu hediyeler sizin bütçenize zarar vermez. Hem üye kazanırsınız hem markala bir site olabilirsiniz.
Tafho; Hakkında bir fikrim maalesef yok.
Androtr; Apk paylaşılan bir site de olabilir. Ayrıca Android Blogu olabilir veya Frmtr tarzı bir android forumu olabilir. Bölümler ise Android Sorunları gibi kategorilerde hizmet verebilir. Bana kalırsa Sadece Android Blogu açarım. Yazacağım yazı örnek başlığı ise '' General Mobile Discovery Duvar Kağıdı Sorunu'' dur.

Teşekkürler hocam, androtr için forum fikri hiç düşünmemiştim şimdi bakınca forumtr ile aynı uzunluğa sahip forum ya da blog için ideal. Aslında blog fikrini çok düşündüm ancak bir yandan tema yapıyorum bir yandan mobil uygulama üzerine uğraşınca vakit olmuyor. Biraz rahatlarsam fikirlerinizi uygulayacağım. Tekrardan teşekkürler.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam, androtr için forum fikri hiç düşünmemiştim şimdi bakınca forumtr ile aynı uzunluğa sahip forum ya da blog için ideal. Aslında blog fikrini çok düşündüm ancak bir yandan tema yapıyorum bir yandan mobil uygulama üzerine uğraşınca vakit olmuyor. Biraz rahatlarsam fikirlerinizi uygulayacağım. Tekrardan teşekkürler.

Sizin cevabınızı yazdıktan sonra bir kaç temaya baktım. İndirip denemedim demosuda çalışmıyor fakat güzel ve sade bir temaya benziyor. Tabi blogger kullanacaksanız bakın: Android Blogger Teması Teşekkürler.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
ingilizce oyun domaını mı yapılır yoksa uğraşma uzantıya gore s*x ılgılı bır sıte mı kurulması bana kısa donemde yuksek kazanç elde ettırır.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Sizin cevabınızı yazdıktan sonra bir kaç temaya baktım. İndirip denemedim demosuda çalışmıyor fakat güzel ve sade bir temaya benziyor. Tabi blogger kullanacaksanız bakın: Android Blogger Teması Teşekkürler.

Host'um var. Kendi tamamı kendim yazıp wordpress ya da scriptini hazırlıyorum genelde. Yine de bu kadar uğraşınız için çok teşekkürler.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
bilginleri.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al