wmaraci reklam
lidertakipci

Web Tasarım İçin En İyi Kurs

31 Mesajlar 4.041 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
valla ben açtım video izledim. gece 1-2 de açtım makale okudum. her türlü işimi kendim halledebiliyorum belki o kurslardaki insanlardan daha çok biliyorum :D tavsiye etmem parana yazık, o parayı alır kendine sermaye yaparsın. işi öğrenınce de yapacagın proje için o parayı harcarsın. karar senin tabi etkilemeyelim :D

Ek Olarak:

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Web Tasarım'dan vazgeçtim, programlama kursuna gitmeyi düşünüyorum. Onun fiyatı nedir acaba?

web tasarımdan vazgeçmemen için envato veya themeforeste girip yapılan bir temanın kaç dolar olduğuna ve kaç kere satılmış olduguna bak. sonra çıkan sonucu TL çevir. İştahlanırsın bence :D

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Python ile ilgili videoları internet üzerinden izleyerek öğrenmeye başlayın. Bu esnada yazılım forumlarında aktif üye olun ve sürekli basit programlar türetin. Arkadaşlar edinin, yaptıklarınızı forumlarda paylaşın. Hepsi bu kadar.

Durgun sular derin akar.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Web Tasarım'dan vazgeçtim, programlama kursuna gitmeyi düşünüyorum. Onun fiyatı nedir acaba?

Basit gibi geliyor, onları hemen öğrenirim diyorsun ama temeli iyi bilmek gerekli. Bi arkadaş vardı bilgisayar mühendisi, mühendislik yapmaktan vazgeçti babasının eczanede çalışmaya başladı. 3-4 sene sonra oradan çıkıp ben iş bulacağım falan dedi vs vs.... Sonra dediki, ya nolmuş bu ortam böyle. Neler neler çıkmış. CSS ile animasyon yapıyorsun, şekil çiziyorsun vs...
Herşey öğrenirsin de işte, temel lazım. Sürekli gelişiyor ortam. CSS, html, bootstrap, javascript, jquery kütüphanesi, sass, less ... Bunlarda ustalaşmak lazım.
Kurs hem bunları öğretir, hemde düzenli çalışma alışkanlığı, problem çözme yeteneği, basamaklandırma, proje oluşturma, hız, düzen vb alışkanlıkları edindirir.
Kendin de öğrenirsin ama iş kaliteli olmaz, çalışma düzeni iyi olmaz, herşey karman çorman, aradığını bulamazsın, 3 kodluk işi 30 kodla yaparsın, tarayıcı desteği, geriye uyumluluk bi ton kafa ağrısı çekersin. Sabahlara kadar site site, forum forum dolaşırsın, 10 foruma yardım konusu açar, saatte bir cevap geldimi diye bakar durursun. Kalite düşer.

bygreen bygreen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Ben size yine İSMEK'i öneririm. C# için gidecekseniz Nesne Tabanlı Programlamaya gidin. Android eğitimleri de var. Önümüzdeki hafta SEO ve Adwords Kursuda başlıyor mesela. Yok illa para vereceğim ben diyorsanız tabi engel olamam ama hem İSMEK (kendimde gittim) hemde BilgeAdam ve diğerlerine giden birçok tanıdıklarım var. Aradaki fark sizsiniz. Eğer ücretsiz diye boşlamazsanız zaten tek kursla kalmazsınız. İSMEK'i keşfeden tanıdıklarımın çoğu en az 3-4 kurs bitiriyorlar :)

Örnek olsun diye yazıyorum; Kurstan bir arkadaşım vardı BilgeAdam'da eğitim alan. İSMEK'i keşke daha önce keşfetseydim diye verdiği paralara üzülürdü. Ben buradan farklı bir eğitimi orada görmedim derdi.

Böyle imkanları kullanmak lazım. Para kolay kazanılmıyor.

wmaraci
wmaraci

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar anlamadığınız bir mevzu var. Ben sıfırım. Yani sokaktan bir adam çevirin, adamı getirin bir bilgisayarın başına oturtun. O ne yapabiliyorsa ben oyum. Yani sıfır ama harbiden sıfırdan başlayacak birine ne önerirsiniz, zira bir kaç html olayı hariç başka pek de birşey bilmiyorum.
Arkadaşlar program türet demiş, yahu arkadaşım hiç bir şey bilmeden nasıl türeteyim?
edit: imla

Ek Olarak:

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Basit gibi geliyor, onları hemen öğrenirim diyorsun ama temeli iyi bilmek gerekli. Bi arkadaş vardı bilgisayar mühendisi, mühendislik yapmaktan vazgeçti babasının eczanede çalışmaya başladı. 3-4 sene sonra oradan çıkıp ben iş bulacağım falan dedi vs vs.... Sonra dediki, ya nolmuş bu ortam böyle. Neler neler çıkmış. CSS ile animasyon yapıyorsun, şekil çiziyorsun vs...
Herşey öğrenirsin de işte, temel lazım. Sürekli gelişiyor ortam. CSS, html, bootstrap, javascript, jquery kütüphanesi, sass, less ... Bunlarda ustalaşmak lazım.
Kurs hem bunları öğretir, hemde düzenli çalışma alışkanlığı, problem çözme yeteneği, basamaklandırma, proje oluşturma, hız, düzen vb alışkanlıkları edindirir.
Kendin de öğrenirsin ama iş kaliteli olmaz, çalışma düzeni iyi olmaz, herşey karman çorman, aradığını bulamazsın, 3 kodluk işi 30 kodla yaparsın, tarayıcı desteği, geriye uyumluluk bi ton kafa ağrısı çekersin. Sabahlara kadar site site, forum forum dolaşırsın, 10 foruma yardım konusu açar, saatte bir cevap geldimi diye bakar durursun. Kalite düşer.

Sizden bir yardım bekliyorum. Üstte ne kadar olduğumu yazdım, bana ne önerisiniz?

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Hala Web tasarım düşünüyorsan İSMEK diyen arkadaşa katılıyorum. Sıfır olan kişilere göre anlatıyorlar. Bizzat kendim gittim web tasarım kursuna. Mantığını falan herşeyini öğrenirsin ancak daha sonrası tabi senin çalışmana ve gayretine bağlı.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bilgeadamı herkes öneriyor. Önce İsmek te başlamanı öneririm ücretsiz olarak. Ondan sonra ücretli kurslara gidersin. Bu işe uzun bir eğitim harcaman gerek.

iqhaber.com

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
En iyi ve ücretsiz web tasarım dersleri için iki alternatif var. Aşağıda sıralayacağım, çok dikkatli oku!

- google.com.tr
- youtube.com

Elysional Elysional WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 8, (%100)
Hiç bir kurs size bir şey öğretemez bu benim fikrim. Eğer bir şey öğrenmek istiyorsanız Youtube ve ya diğer kaynaklar size yetecektir. Gelişen piyasada dersi anlatacak hocanın kendini geliştirip geliştirmediğini bile bilmiyoruz. En iyisi siz videolardan yararlanın ve kendi kendinize proje uydurun hatalar yapın ne kadar hata, o kadar tecrübe :)

Akademig Akademig hep aynı şeyler işte.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 79 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Tüm samimiyetimle kursu boşver Joomla ile tanış derim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al