wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Medya'da videolar çekmeye başladım (HER TÜRLÜ ELEŞTİRİ + FİKİRE İHYTİYACIM VAR)

3 Mesajlar 438 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanEmirce FurkanEmirce Eski adı: Ledmaster Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 221 / 190
  • Ticaret 13, (%100)
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 15 gün önce bir kamera aldım. Yeni yeni aldığım kamerayı keşfetmeye başlıyorum. Denemeler yapıyorum.

Buda videoları v.s paylaştığım facebook sayfası,
https://www.facebook.com/furkanemircetv

yani belkide size saçma gelicek fakat bunları düşünüp yapmıyorum şimdilik o gün aklıma geliyor ve o gün hemen çekiyorum. Sayfayı açalı 2 gün oldu. Sayfayı nasıl büyütebilirim ve ne tür reklamlara v.s gidebilirim. Videoları vine gibi yapmak istemiyorum o yüzden sayfada kendime has şekilde paylaşıyorum.

Bu videolar şuan amatörlük aşamaları yavaş yavaş kalitede artacaktır. Her türlü eleştiri,görüş ve fikre açığım. Desteklerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Emeğine sağlık dostum, zamanla inşallah emeğinin karşılığını alırsın :) Bence bütün sosyal medya mecralarında paylaşmalısın videolarını. Mesela bence youtube kanalın mutlaka bulunmalı. Çünkü youtube sayesinde çoğu insanın birden popülaritesi artabiliyor. Birgün bir bakmışsın youtube kanalında yüzbinleri görebilirsin. Şuan için belli bir video sayın bulunmalı. Mesela 20. videonu yayınladıktan sonra reklama yönelmelisin ki reklamdan gelen insanlar senin izleyecek videolarını bulabilmeli. Umarım ileride iyi bir yerde olursun, tabi emek verirsen :)

FurkanEmirce FurkanEmirce Eski adı: Ledmaster Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 221 / 190
  • Ticaret 13, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Emeğine sağlık dostum, zamanla inşallah emeğinin karşılığını alırsın :) Bence bütün sosyal medya mecralarında paylaşmalısın videolarını. Mesela bence youtube kanalın mutlaka bulunmalı. Çünkü youtube sayesinde çoğu insanın birden popülaritesi artabiliyor. Birgün bir bakmışsın youtube kanalında yüzbinleri görebilirsin. Şuan için belli bir video sayın bulunmalı. Mesela 20. videonu yayınladıktan sonra reklama yönelmelisin ki reklamdan gelen insanlar senin izleyecek videolarını bulabilmeli. Umarım ileride iyi bir yerde olursun, tabi emek verirsen :)

Teşekkürler yorumunuz için bir youtube kanalım var.
https://www.youtube.com/FurkanEmirce

Fakat henüz burada paylaşmadım videoları kısa süre sonra daha anlamlı ve daha uzun videolar yaptığımda onları burada paylaşıcam. Burada şimdilik ders videoları vesayre paylaşıyordum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al