lostyazilim

İninal Kart Nedir? Nasıl Alınır?

2 Mesajlar 1.631 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Öncelikle ininal kart nedir ? soruna cevap vererek başlayalım.

- İninal kart içerisine para yükleyip , internet üzerinden veya mastercard destekli (kafe , restaurant , market vb.) mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz sanal olmayan gerçek bir alışveriş kartıdır. Bu kart ile mastercard ibaresi gördüğünüz tüm mağaza ve internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

İninal kart nereden alınır ? & İninal satış noktaları nereleridir ?

- İninal kartınızı Teknosa , D&R , PTT , shop.ininal.com , overgameweb.com ve yakında aktif olacak petrol ofislerinden alabilirsiniz.

İninal karta para nasıl yüklenir ?

- İninal kartınıza dilerseniz banka hesabınızdan eft yapabilirsiniz. Gönderim adresi olarak ING BANKASI ve ŞUBE OLARAK İstanbul(Genel Müdürlük) bilgilerini seçip kartınızın ön yüzündeki KART NUMARASINA para gönderdiğiniz taktirde ininal hesabınıza eft niz geçecektir.

- Alternatif olarak migros veya tansaşlardan alt limit 25tl , PTT ve bakiye servislerinden alt limit 10 TL , PTTmatik ATM'lerinden alt limit 5 TL olmak üzere dolum yapabilirsiniz.

İninal kart ücreti ne kadar ?

- İninal kartınızı alırken 5 TL kart ücreti ödersiniz. PTT lerden alımlarda bu ücret 15 TL olmaktadır. Fakat 10 TL sini kartınıza bakiye olarak yüklemekteler. Yani kartınızı yine 5 TL'den almış oluyorsunuz.

İninal kartı aktif etme işlemi nasıl yapılır ?

- Kartınızı ilk aldığınızda aktif edilmeyi bekler bir durumda olacaktır. Kartınızı www.innial.com adresine üye olarak aktif edebilirsiniz. Üyelik işleminden sonra aldığınız kartı mobil ve kart onayı şeklinde hesabınıza tanımlayıp direk kullanıma başlayabilirsiniz.

İninal kart kullanım ücreti ne kadar ?

- İninal kart , kullanıcılarından eğer hesaplarında bulursa aylık 1 TL hesap işletim ücreti kesmektedir. Kartınızda para olmadığı durumlarda bu ücret diğer bir aya devir etmez.

KAYNAK : http://ogretenvideo.com/oku/?m=ininal-kart-nasil-alinir-nasil-kullanilir

wmaraci
reklam

onurasillsoy onurasillsoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dünyayı Kurtarmak.
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 7 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
ben kullanıyorum alan adlarımı felan hep bu kartla alıyorum çok işime yarıyor
ssyazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al