wmaraci reklam
lidertakipci

backorder hakkında bilgisi olan

3 Mesajlar 599 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CLeVeRsTR CLeVeRsTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar aklımda süper bir domain var. ve yakında süresi bitiyor. internette araştırdığımda backorder konusunda en iyisi olarak snapmes diye geçiyor tüm konularda. domaini sorguladım. domanin kayıtlı olduğu firmayla irtibata geçip backorder anlaşmalı olduğu bir firma olup olmadığını sordum anlaşmalı bir firmaları olmadığını soylediler. bende bu yüzden snapnames'i tercih ettim.Fakat backorder'i nasıl yapacam snapnames'de yani tüm konulara baktım pek birşey anlamadım. domaini sorguladığında yanında tarih çıkması gerekiyor diye yazıyor. diyelimki domainin bitiş tarihi: 01.08.2015 ben bu domaini ne zaman backorder yapmalıyım.
resimli anlatım olursa gerçekten çok minnettar olurum

Adammı ? Son Adam 1938'de Öldü.
wmaraci
reklam

kupon kupon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen gir ve backorder yap. Son dakikayı bekleme. (Aslında insan son saniyeye kadar bekliyeyim de son saniyede arttırayım gibi ebay açık arttırması mantığıyla düşünmüyor da değil. Ama eğer o domain ilgini çekiyorsa da hemen gir, hem de 60 dolar yazıyorsa 100 ver. Kimse arttırmazsa zaten 60a senin olur.) Başarılar.

CLeVeRsTR CLeVeRsTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
hocam sorumu tam olarak anlamadınız sanırım. benim sorunum şu backorder'i nasıl yapacam bilmiyorum domain süresi bitmiş ancak. snapnames'de sorguladığımda tarih çıkmıyor other kısmında

Adammı ? Son Adam 1938'de Öldü.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al