wmaraci reklam
lidertakipci

nefilmi.com - filmmilm.com gibi domainlerden hangisi?

3 Mesajlar 644 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir aklımda özellikle bazı yönetmenlerin aranıp da bulunamayan filmlerini bulabileceğiniz bir film sitesi yapma fikri var. Bunun için elimde bulunan domainlere bugün birkaç domain daha ekledim. Sizce bu domainler iyi bir iş çıkarırlar mı?

nefilmi.com (net,org,info)
korsansinema.net
filmmilm.com (net,org,info)

Bunlarla beraber yine kült olabilecek bir film-sinema yorum sitesi olarak sinemakritik.net ve bir de diziler için dizimizi.com 'u tutuyorum.

Zaman sıkıntım yok, bu projeleri direk adsense geliri olarak değil de nette yapılacak işlerle gündeme gelebilecek kaliteli ve acele edilmemiş bir marka olarak oluşturmak istiyorum.

Sizce baştaki yazdığım amaç için bu domainlerden hangisi veya önerileriniz var ise onları da alabilirim.

Katkıda bulunan arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Dizimizi.com projelendirilebilir. Fikir ise harika; nasıl bir site yapmayı dusundugunuzu sistem olarak merak ettim dogrusu.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Dizimizi.com projelendirilebilir. Fikir ise harika; nasıl bir site yapmayı dusundugunuzu sistem olarak merak ettim dogrusu.

Açıkçası sistem olarak bu tür projeler için hazır cms'lerden kullanmayı düşünmüyorum. Daha özel bir tema ve işleyiş için sanırım özel olarak kodlama ve tasarım yaptıracağım. Başta da belirttiğim gibi hemen olması şart değil, 5-6 ayda bile tamamlansa olur yeter ki kaliteli ve aranan bir site olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al