wmaraci reklam

500 lira bütçem var ne iş yapabilirim

46 Mesajlar 5.149 Okunma
smmexpress

Kaanep Kaanep WordPress Optimization! Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 12 / 62
  • Ticaret 0, (%0)

mwt adlı üyeden alıntı

site alıp bol bol reklam verebilirsiniz birazda siteyle ilgilenirseniz kazanabilirsiniz.

Misal hocam nerelerde reklam verilebillir tavsiye alabillirmiyim bende ? Tutucak yerde reklam gerekir.

CMS Hizmetleri - CmsHizmetleri.com (CMS Hosting, CMS Optimizasyon Çözümleri)
wmaraci
reklam

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 124 / 150
  • Ticaret 50, (%96)

Kaanep adlı üyeden alıntı

Misal hocam nerelerde reklam verilebillir tavsiye alabillirmiyim bende ? Tutucak yerde reklam gerekir.

çalıştığınız konuyla ilgili googlede araştırma yaparak öne çıkan sitelere reklam verin 3. sayfaya kadar gidin bence

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
kaliteli domainleri ucuza alıp satabilirsiniz.

yada bayanlar konusunda site açıp gerçekten para kazanabilirsiniz o konuda gerçekten iyi kazandım tecrübeliyim. Kadın blog siteleri gerçekten tutuyor aynı zamanda webmaster forumu veya blogu açabilirsiziniz Ancak Turizm Den anlıyorsanız son zamanlarda size cidden önerrim Turizm sitelerini.

oyunsah oyunsah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 72 / 22
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam beşyüz liraya anca host+domain alınabilir kaliteli bir tane. Bunun reklamı var, backlinki var, tanıtım yazısı var, cartı var, curtu var.... Ama blogspot tan bir blog oluşturup kaliteli içerikler girip bütçenin tamamını reklama yatırırsanız kazanabilirsiniz. 500 lirayı bir site açıp ona yatırırsanız kazanamazsınız fikrimce.

http://www.oyunsah.com
wmaraci
wmaraci

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba hocam, ben size para kazanacak projeler hakkında ücret talep etmeden fikir verebilirim sadece domain alarak bir süre sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz. 500 liranızda cebinizde kalır ufak bi tatil yaparsınız :)

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
iş yaptıktan sonra ne yaptın kazandın mı kazanmadın mı gibi bir paylaşımda bulunursan sevinirim.

iqhaber.com

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam siteye göstereceğin ilgi paradan kıymetlidir 500tl verip site al hiç ilgilenme yada çok az ilgilen çöp olur ama ilgilenirsen uzun süre güncel tutarsan kazanabilirsin bence ilgi alana göre bir site aç yada sadece site değil başka işlerede girebilirsin biraz araştır forumlarda :)

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
Çok saçma işlere bulaşıyorsun, site işi uğraş ve zaman gerekir ki 2 aydan önce kazanman sıkıntı. Paran cebinde dursun youtube kanalı aç sitene harcıcan vakti videolar hazırlayarak harca ve onların reklamını yap emin ol ki böyle 500 lira cebinde kalır üstüne üstün artı liralarda cebine girer artık devir video çekme devri.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Valla diğer arkadaşlara katılıyorum ama internet işleri 500 lira ile hemen kazandırmaya başlamaz. Bir yaz değil bir sene geçmesi lazım. Yani 500 lira yazı kurtarmaz. Site al, ilgilen vs zaten 1 ay geçer. Para kazandırması için de aylarca uğraşman gerek. Onlar hep hayalden ibaret şeyler.
Ticaret yeteneğin varsa 500ü 3 ayda 4 katına çıkarırsın. Ama biraz yetenek ve iletişim lazım.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
ya arkadaşlar ben 5-6 ay uğraştımda tek kuruş kazanamadım şu web işinden, hemen insanları umutlandırmayın. adamda zannedecekki 500 lirayı bastırıcam, sonra her ay 300 lia kazanacağım.

kendi tecrübemle söylüyorum, yok öyle bi dünya!

para kazanmak istiyorsan web tasarım,android geliştirme,ios geliştirme wp geliştirme, makale yazma, 3d tasarım, masaüstü uygulama yazma... gibi herhangi bir şeyi öğrenirsin müşteri buldukça para kazanırsın. yada bulamazsın veya tam öğrenemeyip hiç kazanamazsın.

yada bir web sitesi/youtube kanalı/blog vs. açar en azından site/kanal/blog tutana kadar (belki 6 ay, belki 1, belki 2 yıl) bekler sürekli site/kanal/blog neyse onunla ilgilenirsin reklam için para harcasın, tanıtımını yaparsın ilk hitlerin günlük 3-5 olur. 6 ay sonra 50-60 1 yıl sonra, 2 yıl sonra veya hiçbir zaman istediğin hedefe ulaşamazsın.

kısaca emek olmadan yemek olmuyor.

ayrıca şu x,y,z liram var ne yapmalıyım soruları için sabit bi konu olması lazım.

Ek Olarak: ya arkadaşlar ben 5-6 ay uğraştımda tek kuruş kazanamadım şu web işinden, hemen insanları umutlandırmayın. adamda zannedecekki 500 lirayı bastırıcam, sonra her ay 300 lia kazanacağım.

kendi tecrübemle söylüyorum, yok öyle bi dünya!

para kazanmak istiyorsan web tasarım,android geliştirme,ios geliştirme wp geliştirme, makale yazma, 3d tasarım, masaüstü uygulama yazma... gibi herhangi bir şeyi öğrenirsin müşteri buldukça para kazanırsın. yada bulamazsın veya tam öğrenemeyip hiç kazanamazsın.

yada bir web sitesi/youtube kanalı/blog vs. açar en azından site/kanal/blog tutana kadar (belki 6 ay, belki 1, belki 2 yıl) bekler sürekli site/kanal/blog neyse onunla ilgilenirsin reklam için para harcasın, tanıtımını yaparsın ilk hitlerin günlük 3-5 olur. 6 ay sonra 50-60 1 yıl sonra, 2 yıl sonra veya hiçbir zaman istediğin hedefe ulaşamazsın.

kısaca emek olmadan yemek olmuyor.

ayrıca şu x,y,z liram var ne yapmalıyım soruları için sabit bi konu olması lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al