freelance iş ilanları

LGBT yürüyüşünde skandal görüntüler

85 Mesajlar 16.147 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

kendoka adlı üyeden alıntı

Hayır anlamadığım şey şu. Neden özgürlük sizin tarifinize göre oluyor. Adam giysi giymek istemiyor arkadas zorla mı giydircen ? Canı yapmak istyemiş yapmış. Neden bu kendini bilmezlik olarak alıgılanıyor.

Sizin gibilere koz verdikleri için kendini bilmezlik olarak algılanıyor güzel kardeşim. Gayet barışçıl bir topluluğa karşı hakaret için fırsat yarattıklarından kendini bilmezlik olarak algılıyorum.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

İkisinin aynı şey olmadığını algılayamıyor musunuz? Saygı duymak zorunda değilsiniz ancak saygısızlık edemezsiniz. Kimseye hakaret edip, küçük düşüremezsiniz. İhanetle eşcinselliği bir tutmak nasıl bir düşünce yapısıdır?

İşte şimdi siz de aynı konuma geldiniz. Biz ahlaksızlık terbiyesizlik derken biz de aynı seyi söylüyoruz ama kimse dinlemiyor. İkisinin aynı sey olmadığını neden acıklamıyorsun. Tutturdun ihanet ihanet. Ne ihaneti ya. Sen birisine söz verirsin. Sözünü tutmazsın. bu ihanettir. Sen sana güvenen birinin arkasından iş çevirirsin bu da ihanettir.

Ama sana yazdıklarımı okumuyorsun galiba. Bir kiş eşine çıkıp " ben bu gece baska biriyle birlikte olacağım " dediği zaman ihanet mi oluyor. Ne olduğunu bilmem ama adı ne olursa olsun atla eşşekle ilişkiye girmeyi kızıyla oğluyla yatmayı savunan insanlar için bu durum bence gayet normal.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

İşte şimdi siz de aynı konuma geldiniz. Biz ahlaksızlık terbiyesizlik derken biz de aynı seyi söylüyoruz ama kimse dinlemiyor. İkisinin aynı sey olmadığını neden acıklamıyorsun. Tutturdun ihanet ihanet. Ne ihaneti ya. Sen birisine söz verirsin. Sözünü tutmazsın. bu ihanettir. Sen sana güvenen birinin arkasından iş çevirirsin bu da ihanettir.

Ama sana yazdıklarımı okumuyorsun galiba. Bir kiş eşine çıkıp " ben bu gece baska biriyle birlikte olacağım " dediği zaman ihanet mi oluyor. Ne olduğunu bilmem ama adı ne olursa olsun atla eşşekle ilişkiye girmeyi kızıyla oğluyla yatmayı savunan insanlar için bu durum bence gayet normal.

Bir şey demiyorum sana kardeşim. Karı kocanın başkasıyla birlikte olması ile eşcinsel ilişki arasındaki kalın çizgiyi göremiyorsanız diyecek fazla bir şey yok. Sen haklısın tamamdır.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Sizin gibilere koz verdikleri için kendini bilmezlik olarak algılanıyor güzel kardeşim. Gayet barışçıl bir topluluğa karşı hakaret için fırsat yarattıklarından kendini bilmezlik olarak algılıyorum.

Yani iki kişinin ramazan ayında sokak ortasında cırıl cıplak olup birbirlerinin cinsel oragnını yalaması normal ve barışcıl. Ama diyorsun bizim gibiler acısından yapılması pek hoş olmamış. Valla ne içtin bilmiyorum. Sokak ortasında birbirlerinin organlarını yalıyorlar bunu begeniyorsun ama bir kişi eşine "gece baska biriyle birlikte olacagım" dese bunu yadırgıyorsun. Adına ihanet koyuyorsun. Yanlış buluyorsun.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Yani iki kişinin ramazan ayında sokak ortasında cırıl cıplak olup birbirlerinin cinsel oragnını yalaması normal ve barışcıl. Ama diyorsun bizim gibiler acısından yapılması pek hoş olmamış. Valla ne içtin bilmiyorum. Sokak ortasında birbirlerinin organlarını yalıyorlar bunu begeniyorsun ama bir kişi eşine "gece baska biriyle birlikte olacagım" dese bunu yadırgıyorsun. Adına ihanet koyuyorsun. Yanlış buluyorsun.

Okuduğunuzu anlayamıyorsunuz. Biraz kitap okuyarak bu sorunu aşabilirsiniz. İyi forumlar.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Bir şey demiyorum sana kardeşim. Karı kocanın başkasıyla birlikte olması ile eşcinsel ilişki arasındaki kalın çizgiyi göremiyorsanız diyecek fazla bir şey yok. Sen haklısın tamamdır.

Zaten haklıyım teşekür ederim. Ama ben ve bir çok arkadasımız o kalın çizgiyi göremedi. Bu iki işin arasında nasıl bir fark var. Özgürlük değil mi sonuçta. Biri baskasıyla evlendi diye bedenini de mi tapuladı ? İnsanlar özgür değil mi. Neden bu kadar çelişiksiniz siz.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Zaten haklıyım teşekür ederim. Ama ben ve bir çok arkadasımız o kalın çizgiyi göremedi. Bu iki işin arasında nasıl bir fark var. Özgürlük değil mi sonuçta. Biri baskasıyla evlendi diye bedenini de mi tapuladı ? İnsanlar özgür değil mi. Neden bu kadar çelişiksiniz siz.

Evlilik insanların birbirine ait olduğunu simgeleyen bir kurumdur. Aziz Nesin haklıymış demek ki kalın çizgiler konusunda:D
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Okuduğunuzu anlayamıyorsunuz. Biraz kitap okuyarak bu sorunu aşabilirsiniz. İyi forumlar.

Okuduğumu anlamıyorsam bu yazan kişinin yazmayı bilmemesindendir. Madem bu kadar hakaretvari konuşup bana kitap okumayı tavsiye edecek kadar saygısızlaşıyorsun ve aydınsın ve kitap okuyan birisin o zaman bu cahil vatandasın anlayacağı şekilde yaz. Ya da çark etme.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Allah ıslah etsin diyelim gözü haramdan kaçırıp Kur'an'a yöneltmek lazım.

Hostapot.com

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Evlilik insanların birbirine ait olduğunu simgeleyen bir kurumdur. Aziz Nesin haklıymış demek ki kalın çizgiler konusunda:D

İşte şimdi kendini gerçekten çıkmaza soktun. Bana bu kadar özgürlüğü savunurken kalkıp da bir insanın bir insana ait olduğunu söyleyemen gerçekten çok garip. Ama siz ve sizin gibiler hep böyledir. Kendi ortamları nefisleri hevaları neleri hoş görürlerse ona özgürlük isterler. Neyi sevmiyorlarsa da onu kısıtlamak isterler. Her şeye özgürlük derler. Mevzu hoşuna gitmeyen bir durum olunca hemen bir isim yakıştırıp özgürlüğe engel olurlar. Bazen evlilik derler. Bazen baska bişey.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al