wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Logo Başlıkları

26 Mesajlar 4.107 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
Ben kaç gece oturup "kendimi geliştirmek amacı ile" tasarim işleri yaptım ucretsiz. Kendimi yeterli gördügüm anda tasarım konumu açtım önemli olan profesyonel kişilerin ucretsiz logo yapmaması gerekir zaten dogrusyda ücreti dahilinde yapmaktır. Ama kendini geliştirmeye çalışanların ucretsiz yapmasında sakınca görmuyorum. Gerçi 50kuruşa logo başlıkları açılmıştı o ayrı.

Ek Olarak:

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Bu konuyu sanırım benim ücretsiz logo yapıyorum adlı konumu görünce açtınız. El benim program bende istediğim gibi yaparım. İster ücretli ister ücretsiz. Kimse kimsenin ne yaptığına karışamaz.

"Düşünüyor..." yazmışsın ama çok yanlış düşünüyorsun be Kerim!
Reltico

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

orucbeyli orucbeyli www.YeniKomedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek serbes
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
iyi ramazanlar ..

Adam hiç bişeyden anlamıyor site açmış basit bir yazıda olsa logo olarak kullanacak burda 1 konu açan görmüş banada yap demiş işini gördükden sonra illa adama ücretli yaptır diye diretmek doğrumu bedava yapamazzsın ben paralı yapıcam demek doğrumu ? sen logoyu paralı yapar para kazanırsın oda bedava yapar dua alır bunda bi sakınca bana göre yok var diyenlede zaten tartışma yapmam herkezin kendi görüşü ..

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Bütün yorumları okudum. Herkes haklı :D Bence uzatmaya gerek yok. Bende logo yapıyorum etrafımdakilere yapıyorum sadece. İnternette yapmıyorum. İnternette yaparsam da ücretli yapacağım.

Herkesin bakış açısına göre değişir yani bu işler. Bedava yapanları izliyorum ve hayal gücümü geliştiriyorum. Ücretli yapanları izliyorum yaptığım hataları ve ek yapmam gerekenleri görüyorum.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Ücretli yapan olduğu gibi bu işi yardım etmek amacıyla yapan arkadaşlarda vardır.Rica edip isteyenede yapanada saygı duymak gerekir bence.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.
wmaraci
wmaraci

Fronar Fronar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 17 / 42
  • Ticaret 71, (%100)
Siz 3 liradan logo yaparken böyle bir şey hakkında sitem etmeniz ne kadar doğru? Konudaki herkes haksız. Ucuz etin yahnisi olmadığı gibi ucuz tasarımın da bir numarası olmuyor.

Reltico Reltico Reltico Web Tasarım Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 48 / 26
  • Ticaret 9, (%100)

Fronar adlı üyeden alıntı

Siz 3 liradan logo yaparken böyle bir şey hakkında sitem etmeniz ne kadar doğru? Konudaki herkes haksız. Ucuz etin yahnisi olmadığı gibi ucuz tasarımın da bir numarası olmuyor.

Siz zaten taktınız benim tasarım işime. İlk gelen 3 kişiye 3 TL ye yapıyorum ve bu sizi ilgilendirmez. Siz de indirin fiyatları diyebilir miyim ben? Demeye hakkım yok değil mi? Öyleyse siz de karışmayacaksınız.
Konudaki herkes haksız tek siz haklısınız evet.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al