wmaraci reklam

Ücretsiz Seo İçin Ziyaretçi [Seo Projesi]

12 Mesajlar 2.842 Okunma
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

Merhaba değerli arkadaşlarım güzel bir proje ile sizlerleyim.

Bugün Seo olayının en önemli maddelerinden bir tanesini bu proje ile yok edebileceğiz. Paravan sitelerin değerlerini arttıracak ve backlink aldığınız sayfalara dahi ayarlama yaptıgınız da backlink'inizin güçlendiğini ve bunun sitenize etki yaptığını görebileceksiniz.

Bu projedeki temel görev Ziyaretçi Sayısı Arttırma.

Temel görev sisteme kayıt olduktan sonra diğer siteleri surf (gezmeye) başlıyorsunuz ve kredi (saniye) kazanıyorsunuz. Daha Sonra bu saniyelerle sisteme kendi sitenizi ekleyip yada sitenizin her sayfasını ekleyerek orantılı ve düzenli ziyaretçi kazanabilir. Web Siteniz Genel olarak (Tüm Sayfalarıyla) aranma sonuçlarında yükselebilir.

Programdan Son Görüntüler

Program kullanımı tamamen ücretsiz!

Programda herhangi bir bot yoktur. Ziyaretçiler gerçek kişilerdir. Ortalama sitede (sayfada) durma süresi 5-3 dk'dır. Bu ziyaretçinin sayfada durma (faydalı sayfa) oranını da arttıracaktır. Proje bitirilmeye yakındır eğer ilgi oluşursa ücretsiz olarak başlatılacak. İndirmek isteyenler yorum yaparlarsa cıktıgında konuyu güncelleyerek ve pm atarak haber verilecektir.

Cıktıgında Kullanabilecek özellikler;

• Manuel Sınırsız Sayfa Ekleyebilme

• Tüm ziyaretçiler türkiyeden

• Sayfa başı durma süresi 3-5 dk

• Google'dan gelen ziyaretçi

• Site için surf

Geliştirme ile kullanabilecek özellikler;

• Ülke seçimi yapabilme

• Sayfada durma süresini ayarlayabilmek

• Sitemap.xml'den bütün sayfaları çekebilme

• Google Anahtar Kelime Araması Yaparak Siteye Girmek

wmaraci
reklam

FreeeagLe FreeeagLe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Bence harika bir program..En güzel tarafıda seni sürekli belirli bir açıda tutması.Sonuçta Seo yapmak aynı zamanda devam ettirebilmekle önem kazanır.Seoucuları birbirinden ayıran farkta bu.Emekten anlamayan klasik kafaların yazılarına önem verme
Tebrikler :)

....

3han 3han 3HanNET Tasarım&Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web&Masaüstü Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Hitcanavarı benzeri bir sistem fakat iframe mantığı ile değil de doğrudan tarayıcı mantığı ile çalışan bir windows app, iframe olmadığı için google açısından bir zararı olmayan bir yapıdır. Ben bekliyorum kesinlikle kullanışlı gözüküyor fakat gezinme süresi çok uzun, 30-45 saniye tutarlı bence. Program aktif olduğunda haberdar olmak istiyorum.
FreeeagLe

kişi bu mesajı beğendi.

3HanNET Web Tasarımı & Yazılım Teknolojileri - 3hannet.com

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
iframe ile seo olmaz. Daha kötüye diger. SEO olabilmesi için tamamen organik olması lazım.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

Son Haberler www.haberdetaylari.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

drcag adlı üyeden alıntı

iframe ile seo olmaz. Daha kötüye diger. SEO olabilmesi için tamamen organik olması lazım.

Buyrun

3han adlı üyeden alıntı

Hitcanavarı benzeri bir sistem fakat iframe mantığı ile değil de doğrudan tarayıcı mantığı ile çalışan bir windows app, iframe olmadığı için google açısından bir zararı olmayan bir yapıdır. Ben bekliyorum kesinlikle kullanışlı gözüküyor fakat gezinme süresi çok uzun, 30-45 saniye tutarlı bence. Program aktif olduğunda haberdar olmak istiyorum.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Olumsuz yorumlardan ziyade şöyle olabilir dostum benden sana bir tavsiye. Ziyaretçi tabi ki seo açısından önemli olur da olmayabilir de ama dediğin anahtar keliemeden gelme olayını organik bir şekile bağlarsan güzel olur bir diğeri sitere giden kişiler reklamlara tıklayıp çıkarsa daha da güzel olur mesela bu şekilde olur ve çok geniş bir kullanıcı ağı sistemin olursa bence gayet güzel bir proje sonuç olarak google amca reklama tıklanınca paranı veriyor e bu tıklamalar organik gelen kişilerin yaptığı tıklamalar olursa çok daha iyi. Ama dediğim gibi kullanıcıların fazla olması lazım öyle 1-2k lık tıklamalar için değil yani :) Kolay gelsin eline sağlık bitince denemek isterim ben.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

erekaone adlı üyeden alıntı

Olumsuz yorumlardan ziyade şöyle olabilir dostum benden sana bir tavsiye. Ziyaretçi tabi ki seo açısından önemli olur da olmayabilir de ama dediğin anahtar keliemeden gelme olayını organik bir şekile bağlarsan güzel olur bir diğeri sitere giden kişiler reklamlara tıklayıp çıkarsa daha da güzel olur mesela bu şekilde olur ve çok geniş bir kullanıcı ağı sistemin olursa bence gayet güzel bir proje sonuç olarak google amca reklama tıklanınca paranı veriyor e bu tıklamalar organik gelen kişilerin yaptığı tıklamalar olursa çok daha iyi. Ama dediğim gibi kullanıcıların fazla olması lazım öyle 1-2k lık tıklamalar için değil yani :) Kolay gelsin eline sağlık bitince denemek isterim ben.

Teşekkürler hocam konuyu baltalamak isteyenler çıkmazsa yeterince kitleye ulaşacagız Allahın izniyle. Dediğim gibi aynı bahsettiğiniz ulusal program var fazla kitleside var ama fazla karmaşık bende niye türkiyeden böyle şeyler çıkmıyor diye yaptım sebebinide az çok öğrendim ama Allah büyüktür bakalım.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba, Burak Karatepe idi sanırım isminiz. Eskiden video yüklerdiniz youtube a SEO konusunda. Özellikle tanıtım yazılarına mail adresi taktiğiniz çok dikkatimi çekmişti. Yanlış düşüncelerinizin de olduğunu düşünüyorum footer link gereksiz gibi fikirleriniz vardı. Bence videolara devam edin her birini en az 10-15 kere izlemişimdir. Başarılar dilerim. Bu uygulama da eminim yararlıdır sonuçta sayfa gezinmesi, hemen çıkma oranı vs. etkiliyor bu araç. Kokay gelsin.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

kramper adlı üyeden alıntı

Merhaba, Burak Karatepe idi sanırım isminiz. Eskiden video yüklerdiniz youtube a SEO konusunda. Özellikle tanıtım yazılarına mail adresi taktiğiniz çok dikkatimi çekmişti. Yanlış düşüncelerinizin de olduğunu düşünüyorum footer link gereksiz gibi fikirleriniz vardı. Bence videolara devam edin her birini en az 10-15 kere izlemişimdir. Başarılar dilerim. Bu uygulama da eminim yararlıdır sonuçta sayfa gezinmesi, hemen çıkma oranı vs. etkiliyor bu araç. Kokay gelsin.

Teşekkür ederim değerli yorumunuzdan dolayı ileride inşallah daha güzel şeyler yapacagım.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Proje kesinlikle bazı arkadaşlar için yararlı nitelikte olabilir de olmayabilir de ama asla bu kadar kötü eleştirilere haketmiyor. Öncelikle seo'ya faydası olur mu? onu seocu arkadaşlar tartışlabilir ama bana göre seo doğal olmalıdır. Google bizden istediği tek şeyde doğallık değil mi?

Bu program doğal mı? tartışılır ama bana göre değil.

Tek sorun konuyu açan arkadaşın başlığı ücretsiz seo projesi diye açması ve içeriye girenlerin sadece başlığı okuması.. içeriği okuyunca arkadaşın yazdığı ve açıkladığı cümleleri anlarsınız.

ama dediğim gibi bana göre seo'nun bir parçası da böyle hit almak değil.. alexa kasarsınız o başka :D

Ek Olarak: Zaten arkadaşın önceden çektiği seo videoları var. Burada kendisi seo'nun zaten bir maddeden olmadığını anlatıyor

FreeeagLe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al