wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Sitesi

5 Mesajlar 621 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mevoxd mevoxd Büyük Uğraşlar İçerisinde Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çok Yazarlı bir blog istiyorum ama böyle bir tema bulamadım. Önerebileceğiniz yerler var mı ? WP olmasını istemiyorum çok maliyetli olurmu böyle bir tema ? :confused:

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Çok yazarlı diyorsunuz wp istemiyorsunuz elinizde hazır bir sistem varken yeni bir sistemi kullanmanız ilginç hocam tabi bu sizin tercihin ama piyasaya göre size tuzlu fiyatlar sunulacaktır şuanlık Wp'yi düşünmenizde yarar var hocam.
mevoxd

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Crewx adlı üyeden alıntı

Çok yazarlı diyorsunuz wp istemiyorsunuz elinizde hazır bir sistem varken yeni bir sistemi kullanmanız ilginç hocam tabi bu sizin tercihin ama piyasaya göre size tuzlu fiyatlar sunulacaktır şuanlık Wp'yi düşünmenizde yarar var hocam.

Teşekkürler sağolasın. Wp yi hiç denemedim daha önce ama güvenlik açıkları var diye duydum.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)

mevoxd adlı üyeden alıntı

Teşekkürler sağolasın. Wp yi hiç denemedim daha önce ama güvenlik açıkları var diye duydum.

Ona bakarsanız her sitede açık vardır hem açık sistemlede ilgili olmayabilir alacağınız firma sunucusundada açık olabilir bunlar sürekli karşınıza çıkacak şeyler hocam önemli olan o açıkların kapatılması ki wordpress güvenliği şuanda en iyi güvenliğe sahip bir sistem eklentiler ilede güvenliğinizi arttıra bilmek imkanı sunuyor. Yani okadar kişi kullanıyor birşey olmuyor hocam deneyin ve görün.
mevoxd

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Crewx adlı üyeden alıntı

Ona bakarsanız her sitede açık vardır hem açık sistemlede ilgili olmayabilir alacağınız firma sunucusundada açık olabilir bunlar sürekli karşınıza çıkacak şeyler hocam önemli olan o açıkların kapatılması ki wordpress güvenliği şuanda en iyi güvenliğe sahip bir sistem eklentiler ilede güvenliğinizi arttıra bilmek imkanı sunuyor. Yani okadar kişi kullanıyor birşey olmuyor hocam deneyin ve görün.

Bakalım Güzel tema bulursam denerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al