wmaraci reklam
lidertakipci

sitede adsense kullanmak google da yükselme sağlar mı?

13 Mesajlar 1.372 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)

kasver adlı üyeden alıntı

En üstte adsense reklamı bulunan sitelerin gelmesinin sebebi adsense kullananların en üste çıkması değil, en üste çıktıkları için adsense kullanmalarıdır

Alakası yok hocam google hiti olamayan sitelere bile reklam veriyor. Tamam bu konuda google'a alternatif reklam firması yok ama bence sıralamada bir etken.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.
wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Öyle bir dünya yok hocam :) Olsaydı adsenseli siteler üste çıkar daha çok hit,para kazanırlardı ee hayliyle şikayetler bukadar çok olmazdı :)

sdurmaz1965 sdurmaz1965 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Teorik ve resmi olarak olmaması lazım. Böyle bir durumu google söyleyemez ve itiraf edemez.

Ama ben öyle olduğuna giderek inanıyorum, belirtiler öyle demek istedim.
Google'un her dediğine güvenmemek gerekir diye düşünüyorum. Adwords ve Adsense google için önemli bir para kapısı. Reklama tıklatabileceği Adsense'li siteleri daha fazla kazanmak için neden ön plana çıkartmasın?

Birkaç ilginç google aramalarımda da yeteli seviyede olmayan Adsense'li siteleri geçici olarak başa çıkardığına şahit oldum.

Google'un Adsense için siteleri inceleyip onay vermesi prosedürünü de şüpheli görüyorum.
Ne gereği var site beğenmenin. Gönder scriptlerini çalışsın reklamlar. Google'a ne? İster 1-2 kişi tıklasın isterse 10K. O site sahibinin sorunu.
Adsense için siteleri inceleyip onaylıyor çünkü torpilli duruma getirecek. Reklam gelirlerinde kullanacak, haketmediği sıralamalarda göstermesi gerekecek. İyice boktan siteleri kafaya çıkartmak ta sırıtacağı için hafif bir eleme yapıyor.

Yumurta mı, tavuk mu? döngüsüne benziyor..

Google iyi sitelere mi Adsense veriyor, Adsense li siteler mi kafada çıkıyor?
Bence para kazanmak için Adsense li sitelere torpilli davranıyor ama bunu itiraf edemez....
Kafadaki sitelerin %95'i adsense reklam çöplüğü gibi..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al