wmaraci reklam
lidertakipci

Google Bir Türlü Onay Vermedi, Lütfen Yardımcı Olunnnn

13 Mesajlar 1.706 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar kaçıncıdır web siteme reklam koymak için adsesnse başvuru yolluyorum. Sitem için reklam bölümlerine kodları yapıştırıp onay bekliyorum ama her seferinde onaylanmıyor.:(:(:(

Sitem www.teknovudu.com Arkadaşlar sizde bir bakın acaba sitemde bir sorun mu var benim göremediğim. :confused:

Google'ın yolladığı e postada da aşağıda 3 maddeyi düzeltmemi söylüyor.

• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Logo güzelmiş. Hitleriniz nasıl?

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

Logo güzelmiş. Hitleriniz nasıl?

Günlük 800-900 arası. Teşekkür ederim :)

Ek Olarak:

Ek Olarak: Ek Olarak: Beyler Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan varsa Yardım Edsin..!!!! :(

type447 type447 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 9, (%100)
- "Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir."

Birkaç yazıyı aralarında birbirine linkle bağlamak demek. Yani kullanıcı bir türlü aradığına ulaşamıyor demek. Sayfadan sayfaya dolaştırmak demek.

-"Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız."
Bunun anlamı: diyelimki bir yazı yazdın bu yazıyı kopyaladın belirli yerlerin değiştirdin ve tekrar yeni yazı olarak yayımladın demek.

Bunlar varsa sitende sil... Düzenle... Tekrar başvur...

Ek Olarak: Sadece bunları yazı olarak düşünme, resim olarakda düşün. Tekarar eden linkli resimler...
SllcKYlldrM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
o yazıyı herkese aynı gönderiyor. Bir kaç tane red yazısı formatı var, onlardan birisi. Gizlilik politikası ve kullanım koşulları sayfası ekleyip bir daha başvurun, belki kabul edilir

Şimdi tövbe zamanı..

uysal027 uysal027 Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek VBulletin İşleri
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 109 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
hacam ben sıtemı actıgımda 3 . haftasında google reklamı aldım ılk gondermemde red geldı.

Aynı gun içerisinde ben sunları yaptım

blogger hesab actım 3 5 içerik ekledim,
+Google Hesabı acıp 3 5 içerik ekledim.
Prisent Hesap acıp 3 4 katagorı olusturp bı kac resimi pingledim.
Google analıysch kodunu Siteme yerleştirdim.
Google webmaster hesabı acıp sıtemı onaylatıp google gibi getirleri kullandım.
Aynı gun İçerisinde Adsenseye Tekrar Başvuru yaptım.
Başvurum 1 gün sonra Onaylandı.

Yani Anlıyacagınız Google Adsense Diyorki;
Domain yaşınız En az 6 ay olsun (palavra Benimki 3 aylık)
İçerik çok olsun: yalan ( Benim indexlenmiş 500 sayfa var İçerik 700 lerdeydi)

Dediklerimi Bi deneyin Özellikle Blogger Kullanın.

http://goo.gl/iMywUg

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

type447 adlı üyeden alıntı

- "Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir."

Birkaç yazıyı aralarında birbirine linkle bağlamak demek. Yani kullanıcı bir türlü aradığına ulaşamıyor demek. Sayfadan sayfaya dolaştırmak demek.

-"Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız."
Bunun anlamı: diyelimki bir yazı yazdın bu yazıyı kopyaladın belirli yerlerin değiştirdin ve tekrar yeni yazı olarak yayımladın demek.

Bunlar varsa sitende sil... Düzenle... Tekrar başvur...

Ek Olarak: Sadece bunları yazı olarak düşünme, resim olarakda düşün. Tekarar eden linkli resimler...

Yazılarda özün, kopya fala yok. Bir tek kopya gibi olabilecek şey telefonların teknik özellikleri ama ona da yapabileceğim bir şey yok. Bir telefonun teknik özellikleri bam başka yazamam ama elimden geldiğince özgün yazıyorum onları da.

Görselleri ise aldığım gibi yayınlamıyorum. PhotoShop ta düzenliyorum. Boyutunu, çözünürlüğünü falan.

Ek Olarak:

hepyasemin adlı üyeden alıntı

o yazıyı herkese aynı gönderiyor. Bir kaç tane red yazısı formatı var, onlardan birisi. Gizlilik politikası ve kullanım koşulları sayfası ekleyip bir daha başvurun, belki kabul edilir

Gizlilik sözleşmesi kayıt formumda var. Sayfa olarak siteme eklememin faydası olur mu?

Ek Olarak:

uysal027 adlı üyeden alıntı

hacam ben sıtemı actıgımda 3 . haftasında google reklamı aldım ılk gondermemde red geldı.

Aynı gun içerisinde ben sunları yaptım

blogger hesab actım 3 5 içerik ekledim,
+Google Hesabı acıp 3 5 içerik ekledim.
Prisent Hesap acıp 3 4 katagorı olusturp bı kac resimi pingledim.
Google analıysch kodunu Siteme yerleştirdim.
Google webmaster hesabı acıp sıtemı onaylatıp google gibi getirleri kullandım.
Aynı gun İçerisinde Adsenseye Tekrar Başvuru yaptım.
Başvurum 1 gün sonra Onaylandı.

Yani Anlıyacagınız Google Adsense Diyorki;
Domain yaşınız En az 6 ay olsun (palavra Benimki 3 aylık)
İçerik çok olsun: yalan ( Benim indexlenmiş 500 sayfa var İçerik 700 lerdeydi)

Dediklerimi Bi deneyin Özellikle Blogger Kullanın.

Ya benimkini niye onaylamıyor :( :confused: Logosuna kadar çok uğraştım ya, artık uğraşlarımın meyvesini almak istiyorum. Ama google niyeyse beni onaylamıyor. Dedikleriniz hepsini yapıyorum zaten.Prisent Hesap dışında.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tasarım gezinme vs. bence güzel. Ama o temaya o logo olmamış bence. İçerik yönünden sıkıntı olabilir yani şu benzersiz içerikler dedikleri olay. Biraz daha spesifik içerikler girebilirsiniz belki.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Başvuruyu yeniden yolladım, yine 2. onayı bekliyorum. Bakalım ne olacak. Pek bir umudum yok ama..

Ek Olarak:

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam tasarım gezinme vs. bence güzel. Ama o temaya o logo olmamış bence. İçerik yönünden sıkıntı olabilir yani şu benzersiz içerikler dedikleri olay. Biraz daha spesifik içerikler girebilirsiniz belki.

Haberler ve makalelerde zaten bilgileri okuyup öğrendiklerimi kendi bilgi birikimimle harmanlayıp yazıyorum. Ancak telefon, tablet özellikleri kısmında böyle olmuyor maalesef. Yani illa benim diğer yazılarıma biraz benziyor çünkü cihazın ekranını anlatıyorum, kamerasını anlatıyorum teknik özelliklerini yazıyorum. O kısımı düzeltmem imkansız.

Logom tema ile olmasa da alan adım ile uyumlu. Tema ile de olmasa da olur yaa :)

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Siteye Benzer yazılar eklentisi kurun gezinme için diğer yazılar çıksın

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al