lostyazilim

bumerang kullananlar

44 Mesajlar 8.978 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Evet bir buçuk aydır gelmiyor teklif

wmaraci
reklam

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Bende katıldım bumeranga 2 hafta oldu ne teklif var ne bişey :S
Ücretsiz Gösterim :70.080
Teklif bölümü hala 0 hiç gelmedi.

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Takip ettiğim birkaç sitede bumerang reklamı gördüm ben. Bumerang'a yazdım twitterda. 49liramın 50lira olmasını istemediginizden mi reklam teklifi yapmıyorsunuz bana dedim. İlgisinin olmadıgını söylediler. Ancak simdiye kadar çıkmış her reklam teklifini gönderip, ödeme talebine yaklaştığım zaman göndermemeleri çok ilginç değil mi?

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Bana halen hiç teklif gelmedi Altın üyelik :) ama full özgün sayılmaz sitem alıntı cok.. hatta bi bölümü full bot denilede bilinir.. prsi var ama ben bu hesabıma 2. sitemi nerden eklicem onu göremedim :D

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
wmaraci

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Bana halen hiç teklif gelmedi Altın üyelik :) ama full özgün sayılmaz sitem alıntı cok.. hatta bi bölümü full bot denilede bilinir.. prsi var ama ben bu hesabıma 2. sitemi nerden eklicem onu göremedim :D

2.site için yeni e-posta ile başvurmalısın.. onun teklifleri de orada birikiyor biraz saçma olmuş.. 1tl 1 tl 1 tl ... :D uraşmaya değmez :D bnm 3 site war ama hala birinden sadece ekmek yiyebildm ama biraz fazla yedim heralde diğerlerine göndermiorlar :D

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

2.site için yeni e-posta ile başvurmalısın.. onun teklifleri de orada birikiyor biraz saçma olmuş.. 1tl 1 tl 1 tl ... :D uraşmaya değmez :D bnm 3 site war ama hala birinden sadece ekmek yiyebildm ama biraz fazla yedim heralde diğerlerine göndermiorlar :D

kafam gitti yahu alıntı yap dedim sana cevap yazcam :D başladım merhaba arkadaşlar diye sanki siteye icerik giriyorum :)
Bana daha hiç teklif gelmedi:D bu saatten sonra gelsede kabul etmem zaten:P sahibim var benim manita buldum yeni tekliflerle ilgilenmicem bi süre:D

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4641
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yazarkafe ben beğenmiyor, o kadar tanıtım yaptım, şablon gösterdim 50 küsür para vardı ama şimdi onlar yok, paramı çalmışlar, içerikleri kaldırayım bari

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

depresan adlı üyeden alıntı

yazarkafe ben beğenmiyor, o kadar tanıtım yaptım, şablon gösterdim 50 küsür para vardı ama şimdi onlar yok, paramı çalmışlar, içerikleri kaldırayım bari

şöyle diyyim ilk teklifte 1 tl aldım ondan sonrakiler hep 20 üzeri geldi. 6.teklifimde ödeme aldım ama ondan sonra bir patladı bumerang üye sayısı arttı bana bile 10tl lik teklifler gelmeye başladı şimdi birikiyor sadece teklif gelmiyor kimseye hani.

aynı zamanda hurriyet anasayfasında günde kaç milyon sayfa gösterimi oluyor hani 1000 defa gösterilse bile 1 defa tıklanması mucize bence artık şansa kalmış bir şey.

ayrıca arşive bakarsanız ilk ödülü de ben kazanmıştım. blog ödüllerinde davetlileriydim finalisttim hatta ancak kazanamadım.

demem o ki: sonuçta hürriyet te google gibi bir marka ileriye dönük büyük işler yapabilir. yazar kafeye girmeye çalışın yazılarınıza göre 1000 hit alan oluyor. değerlendirmek laazım.

bcakir bcakir http://bcakir.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Uygulama Geliştiricisi
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
Bumerangın avantajı bence sadece yazar kafe olayı. Eğer insanların ilgisini çeken konularda yazıyorsanız (en çok ilgi gören kategori yaşam ve insan) çok fazla geri dönüş alabilirsiniz. Ben bir tane yazıma 700 kişi çektim mesala. Ama webmaster konusunda yazacaksanız ben de bu konular hakkında yazıyorum, yazılarınıza hit almanız pek mümkün değil.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Bumerang sayesinde zengin oldum. :D

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al